Jump to content
Dogomania

Weron_ciau

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weron_ciau

  1. Rocki, poczekaj jesze tydzień,dwa . Zresztą moze zapytaj sie jakiegoś znajomego weterynarza on ci powie jak jest najlepiej :fadein: . Apropos jakiej jest rasy :wink: :roll: ???
  2. Ja szczerze polecam labka . Ale ty sam powinienes zdecydoać . JAk zdecydujesz sie na jaką kolwiek rase dkładnie przestudiuj ksiązlki w których piszą na ich temat . pOZDrawiam wzystkie psy z całego świata .
  3. Mnie pies tez pogryzł . Mam podobą sytuacje w rodzinie . Pies mojej cioci choć siega zaledwie do kolana to zachowuje się podobnie . Moja kuzynka prawie cały czas sie z nim bawiła opiekowała i karmiła a to właśnie na niej wyraż najwięcej agesji . ALE TEN PIES SZCZERZE MÓWIĄC BYŁ ROSPIESZCZONY I NADAL TROCHE JEST .
  4. Jesli jest przesiadka co najmniej trzeba czekać 5 10 min to może sie zaałatwić ale tak to nie wiem . Nie miałam takiego przypadku . Pozdro dla ludzi z bydgoszczy i ulubienców owczarków szetlandzkich !!! A własciwie dla wszystkich !!! :wink: :wink: :wink:
  5. Fanka ja uwielbiam te psy idziekuje że mi odpowiedziałaś chciałam się troche upewnić na stronach internetowych ale nic nie znalazłam ale ty mi pomogłas . Musze przekonać tatę na ta rase . ILE około może kosztować owczarek szetlandzki nie musi być z rodowodem . Jesli masz gg to mój nr 4875776 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: apropos byłam już na tej stronie . Znałam ją wcześniej też chyba tutaj na Forum !!! A moze gdzie indziej nie pamiętam . Acha co ile trzeba strzyc te psiaki ???
  6. Chciała bym pojechać na taki obóz tylko że jest trochę kosztowny , ale i tak jak bym miała możliwośc to bym pojechała Tylko że yy no ten tego yy NIE MAM PSIORA to jedyny kłopot ! Na 95% będe mieć na lato _________________________________________________________ apropos jaką rasę mi proponujeci do bloku odezwijcie sie bo znikim z tąd nie mam bliższego kontaktu @@ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
×
×
  • Create New...