Jump to content
Dogomania

maltanczyk89

Members
  • Posts

    95
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by maltanczyk89

  1. Poszłam z nim na wyciągniecie kleszcza a pani stwierdziła ze dla pewności poda mu jakiś lek bo "nigdy nic nie wiadomi" wiec podała jak się okazało lek dla koni , bydła , owiec po prostu lek nie wpisany w rejestr leków dla psa .Od wyjścia od weterynarza do śmierci mojego pieska było tylko 12 godzin .Oczywiście byłam z nim w szpitalu gdzie był w komorze tlenowej dostał 2 odtrutki ,leki moczopędne bo miał obrzęk płuc .Byłam ze wszystkimi papierami jakie mam czyli od pani weterynarz która podała śmiertelny lek i cała dokumentacje szpitalną w inspektoracie weterynarii pani stwierdziła że nie ma żadnych wątpliwości ze dostał wstrząsu po podani leku i że weterynarz nie miał prawa podać tego leku bo on nie jest dla psa .
  2. Miałam maltańczyka
  3. Witam ,jestem nowa na forum choć już od dawna was przeglądam . To jest mój pierwszy wpis na tym forum i co najgorsze na tęczowym moście :-( .Odszedł mój ukochany piesek 2 tygodnie temu miał 5 lat .Nie byłam w stanie wcześniej cokolwiek na forum napisać.....Nie wiem co mam robić czy już teraz zdecydować się na zakup innego psa oczywiście maltańczyka .Nie wiem czy dobrze robię bo jak przeglądam różne hodowle to szukam takiego samego jak on :-(......Nigdy w życiu nie dała bym zrobić mu krzywdy a najgorsze jest to że on wcale nie chorował był zdrowy.....zbierałam wszystkie papiery i się okazało że zmarł z winy weterynarza podał mu nie te leki .Jak by nie ta jedna wizyta u weterynarza on by nadal żył.....Postanowiłam że założę sprawę cywilną bo takie rzeczy są niedopuszczalne żeby iść ze zdrowym psem a po 12 godzinach żeby jego nie było .
×
×
  • Create New...