Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Tak, będę handlowac czymś suszonym, oczywiście jak zdąży wyschnąć :) Już odtykam skrzynkę
  2. Obiecywałam wszystkim coś, tłumacząc dlaczego rzadko bywałam na dogo. I raptuski już chcą wiedzieć i widzieć co to. Ale muszą poczekac jeszcze troszeczkę
  3. No nie mogę jeszcze, bom nie gotowa na prezentację :( Ale już się suszy :) Zgaduj zgadula. No i mam dylemat - który pies potrzebuje najbardziej zastrzyku gotówki ?
  4. Już za momencik, już za chwileczkę ...... :)
  5. Muszę mieć, one mi nie darują. Amiga została w zeszłą środę ostrzyżona i dstała takiego wigoru, że to ona teraz zaczepia Nuskę do zabawy
  6. Sory, że ostatnio mało tu się udzielam, alejestem dość zajęta, a czym, to zobaczycie niebawem. A melduję posłusznie, że nabyłam drogą kupna następną flachę arthroflexu coby gałązki Nuraska były silniejsze.
  7. I ja się przenioslam na nowy watek Maksia z nadzieją na dobre wieści
  8. Najlepiej się przewrócić w pędzie pod nogami i z radości obsiurac buty szczęśliwca przed którym właśnie padła
  9. Ona się po prostu stosuje do zaleceń "Złotego Doktora" - ma żyć szczęśliwie i nie przejmować się "gałązką". To tylko ja czasami nie mogę na to patrzeć jak młoda traktuje tą gałązkę jako hamulec, albo ster, jak ją wygina w całkiem nieprzewidzianym kierunku i wygląda jakby się jej miała za chwilkę wyłamać. Pazurki w tej łapince ma starte aż do opuszka, bo wciąż nią szoruje po podłożu. Ale dla niej to fizjologia - tak twierdzi doktor
  10.     Zasłużenie, zasłużenie. Ja też zawsze podziwiam. I też tęsknię za morzem. A Hopencję miziam za szczęśliwym uszkiem
  11. No pomyliły mi sie drzewa w cytacie :P Majkowska, a skąd masz emotikonki? Bo ja mogę tylko kopiować czyjeś emotikonki :(
  12. Jabłonie to były, nie wiem co mi się z kasztanami potaśtało. Majkowska nie piłyśmy, tylko cytujemy słowa piosenki - Ty jeszcze koszulę w zębach nosiłaś jak to śpiewali, albo nawet nie było Ciebie jeszcze na tym padole
  13. Każdy chętny może się "załapać". "...Niech no tylko zakwitną kasztany..."
  14. W imieniu DoPi zapraszam WSZYSTKICH, bo wiem, że ona uwielbia gości, a jej Teściowa uwielbia ją zaopatrywać w smakołyki. Choć moje bułeczki drożdżowe też zyskały aprobatę :)
  15. A to na deser :) Co widać na załączonym obrazku? Zdjęcia są autorstwa drugiej niezawodnej Cioci - Agamki. Bardzo jej dziękujemy za etat paparazzi :)
  16. Bo w domu to już tylko "walki psów" Ooooo nie tylko walki hurrraaaa Niezawodna Ciocia :)
  17. Życie jest pięęęękne Mniam, trzeba zapamiętać smak śniegu Zapamiętać jak snieg wygląda, bo już niedługo zniknie Porozglądać się po pieknej okolicy
  18. Leć babciu Amigo za mną Upsss trafiłam do jakiegoś kojca Udało mi się wydostać Fajnie jest, no nie? No chodźcie pobiegać
  19. A tam znowu jakieś wielkoludy EEE z nimi się nie pobawię, lecę dalej szukać przygód Hej heeej gdzie jesteś przygodo? A może jak się schowam, to ona mnie znajdzie?
  20. Juz wiem - on woli większe :( Zakochana para, zakochana para To ja się pobawię z mniejszą
  21. A te ślady to nie moje :) To chyba Yeti tu przechodziło? a nieee już widze "sprawcę" I wcale się go nie boję Haaaa - to on przede mną ucieka
  22. Nie ma obawy - ja też robię cenzurę swoich zdjęć. No to skoro mogę, to.... jadę Ale ja lubię tą ciocię, bo tak fajnie do mnie "tiutiusia" i mnie wciąż przytula
  23. Wymiziam, wymiziam. Już ona mi nie pozwoli zapomnieć o miziankach i przytulankach :)
×
×
  • Create New...