B.A.D.Ko
dla mnie jako w zasadzie laika zainteresowanego filia jak i osoby planujacej zakup fileta konfrontowanie wiedzy Twojej i Pirata jest naprawde bardzo pomocne do wykreowania ,,swojego" obrazu idealnej fili i przedewszystkim do poglebienia wiedzy o tej mam nadzieje niekonfliktowej :lol: a tego ze pieknej i charakternej rasie jestem pewien :wink:
Czy pies z Twojego linku to filia?wydaje mi sie krotka :-? i wysoka :-? jej lapy tez nie wydaja mi sie zbyt potezne :-?
Glowa jest jakas taka okragla, a kufa krotka
Biorac pod uwage ze lube filety raczej niskie bardziej potezne pies z tego linku mi sie nie podoba :wink:
Pirat
Moze zadasz wprost pytania BADce o ktorych mowisz tez chetnie zapoznam sie z opinja jej na kazde pytanie dotyczace ow psow :wink: (B.AD.K.o nie obraz sie :wink: :lol: )
A co do psa z Twojego linku to chyba jest ona jeszcze mloda ale skoro ma zrobiona hodowlanke to moze nie :-? jest ona strasznie drobna :-? pysk zupelnie inny niz w linku podanym przez B.A.D.K.e ale wcale nie lepszy :-? a lapki ma jak zapalki :-?
Tutaj filet ktory przypadl mi do gustu :wink:
Czy moglibyscie wstawic (o ile takie posiadacie) fotki kazdego typu fili?
Bo niebardzo sie orientuje jak rozpoznac np: glowe w typie mastino bede wdzieczny.
Pozdrowienia dla B.A.D.Ki i Pirata_fila oraz wszystkich milosnikow rasy
PS
B.A.D.K.o kiedy rusza polski serwis o filetach badz jak ida prace :wink: