Jump to content
Dogomania

tygrysek-kr

Members
  • Posts

    433
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tygrysek-kr

  1. Moj Jerry podobnie jak u niektórych tutaj łebek ma już prawie cały srebrny a grzbiet baaardzo powoli zaczyna nabierac owej barwy, łapki, boda oczywiście są przypalane. A co do osób którym podobają sie własnie takie czarno-przypalane yoreczki to u mnie w rodzinie też znajda sie takie osoby. Mi osobiście nie robi różnicy i jak tu Adiraja napisała mój kochany Jerry moze być nawet zielony :) Ale oczywiście czekam jaki będzie rzeczwiście, choć mam nadzieje że nie aż tak jasny jak niektóre yoreczki (oczyście też mają swoj urok by nie urazić nikogo :wink: ) No to wybarwiajcie sie nasze pociechy :P
  2. Mój Jerry 15 sierpnia skończy 8 miesięc i wypadł mu do tej pory TYLKO jeden kieł z prawej strony dolnej. I kurcze zaczynam sie denerwować bo reszta jak narazie ani rusz :( i ciagle zgrzyta zębami bo pewnie zgryz jest nie prawidłowy. Stąd moje pytanie czy już powinnam się udać do weta ??? Czy jeszcze poczekać jak tak to ile?? Acha i czy górne kły też trzeba wyrywać czy tylko dolne?? Prosze o szybką odpowiedz !!
  3. A ja mam takie pytanie moze niktórym wydac si glupie ale ja np. nie wiem czy Jerremu juz wypady te zabki czy nie tylko raz mi sie udalo zauwazyc jak zab mu wypadl przy zabawie i dlatego zauwazylam . Jak rozpoznac czy te nieszczesne kly wylecialy?
  4. Tak przegladam te zdjecia co daliscie i jest tam jedno gdzie pisze ze szczeniak 4 miesieczny http://modnypies.republika.pl/modny/klienci/york7.html u fryzjera i sie zastanawiam czy powinnam juz isc z jerrym do fryzjera (7miesiecy) ? Nie ma zbyt bujnej szaty ale zastanawiam sie czy np. takie strzyzenie nie pomoze budowie wlosa czy nalezy strzyc psiaka aby wlos lepiej rosl czy nie? Czy lepiej jeszcze poczekac az beda dluzsze.
  5. Nie napewno to nie sa robaki bo jest odrabaczany prawidlowo. Kurcze nie mam pojecia czemu tak sie dzieje ehhh :-? Moze ktos jednak wiem ??
  6. Czy nikt nie moze mi jus udzielic inforamcji :evil: ? Na powyzsze pytanie
  7. bazylio Ja tez sie martwila o swojego Jerrego ale wszystko zakonczylo sie pomyslnie i jest w pelni mezczyzna :P Wiec glowa do gory napewno bedzie wszystko dobrze :wink:
  8. Ostatnio przeczytalam ze pewnien aktor ma yorka o imieniu NIUNIUS mi sie podoba :D
  9. Witam Mam pytanie otóz moj Jerry ostatnio zgrzyta zabkami co moze byc tego przyczyna ? Zgryz ma prawidlowy i nie dostaje slodyczy wogole. Czekam na Wasze informacje dzieki.
  10. Dzieki za info jak zwykle moge na Was liczyc :P
  11. Witam Was Nie zakBadamBa nowego topicu bo chyba tutaj tez moge o to zapytac. Chodzi mi o to czy trzeba odrobaczac psiaka pozniej jak juz mial wszystkie szczepienia szczeniece? Jesli tak to jak czesto? Moj Jerry ma 7 miesiecy i ostatni raz byl odrobaczony przed ostatnim szczepieniem. Kiedy teraz nalezaloby go odrobaczyc. Acha NIE MA ROBAKOW !!!! Pytam tylko dla pewnosci czy mam znow kiedys z nim isc. Jak zwykle czekam na wasze rady :lol:
  12. No to rzeczywiscie wczesnije moj jak jus wczesnije pisalam skonczyl pol roczku i ani mysli o dzwiganiu nozki. Ale osobiscie mi to nie przeszkadza :)
  13. WIELKIE DZIEKI dziewczynki i chlopczyki :) za slodkie zyczonka. Jestescie wszyscy kochani :buzi: A co do tej yorkuni to bedzie ciz|ko mi znalezc bo niestety w okolicy nie ma takiej. Wiec zostaje mi milosc wirtualna :lol: :biggrina:
  14. Mam już pół roczku :new-bday: . Jestem rozbrykanym małym szkrabem :B-fly: który calej rodzince przynosi wiele radosci :smilecol: i jestem traktowany jak czlonek rodziny Bardzo mnie kochaja :iloveyou: A ja jestem najszczesliwszym pasiakiem na kuli ziemskiej :wink: :multi:
  15. Wind na co czekasz usuwaj co leci :lol: Rubi bravo za konkrety :baddevil:
  16. No rzeczywsicie spory z niech facecik:) moj 15 czerwca skoczny 6 miesiecy i wazy oklo 1,3 i w klebie 21 :fadein:
  17. Witam dawno mnie tu nie bylo a tu tyle zaleglosci. Wrozka moj Jerry ma prawie 6 miesiecy i dostaje jesc 3 razy dziennie ok. 45g rozkladam na 3 razy.
  18. Dzieki za info. 15 czerwca Jerry skonczy dopiero a moze juz 6 miesiecy to jeszcze troche czasu do przejscia na inna karme.
  19. A ja Jerremu daje tego royala. Widze ze on jest troche inny czy moze taki byc daje mu go od poczatku. Czekam na Wasze opinie
  20. No to witam cie serdecznie ciebie i twojego pupila. Napisz jak zawsze cos wiecej o nim o oczywiscie prosimy o duzo zdjec. Niech sie zdrowo chowa i rosnie jak na drozdzach :)
  21. Aha ok wielkie dzieki Wind za informacje :P
  22. Czyli mam rozumiec ze mam mu to podawac szczykawka na "chamca" ze tak to brzyko ujme ?? Czy mam mu to na jakies dwa tygodnie odstawic ?? I sporobowac znowu podawac, bo na poczatku to zjadl to z apeptytem nawet zlizywal z lyzeczki dopieor po jakis 2 tygodniach przestal :(
  23. My również przyłączamy się do życzeń :new-bday: . Niech się zdrowo chowa miała duży apetyt oraz długich i owocnych spacerków dla Rapsodii. Jerry przesyła buziaki :buzi:
  24. Kolejne pytanko do Was Od poczatku maja podaje do jedzonka Jerrmu Omegan jak juz wiecie ale ostatnie dni jak mu dam kilka kropelek tego do jedoznka Jerry tego nie je zostawi cale jedzenie nawet jakby byl glodny a gdy mu wyspypie te z omeganem i nasypie nowego Royala to zje. I postanowaila mu odstawic ten omegan. I czy u Was jak podajecie lub podawaliscie omegan tez tak bylo?? Czy dobrze robie ze go odstawialam jesli tak to za jaki czas mam zaczac znow podawac. Bo odkad zaczelam mu go podawac i daje mu tylko Royala nie ma problemu z lupiezem. Prosze o Wasze opinie :) Dzieki
  25. Jerry 6 czerwca skonczy 6 miesiecy i jak narazie wazy 1,5kg 8) wiec jak widac jest o WIELE mniejszy i polowe mniej wazy :P Ale apetyt ma jak wilk :wink: wiec jest wszytsko OKI :)
×
×
  • Create New...