[quote name='góral']Sonya pamiętasz tego pieska, który wygrał BIS weteranów w Budapeszcie, ale ten czas leci, jeszcze niedawno bywał na naszych wystawach jako champion, a tu już weteran :roll:[/quote]
pamiętam :D , miałam nim kryć, ale przestraszyłam się, że urodzą mi się miniaturki, bo Ilana uczciwie mnie poinformowała, że większość jego dzieci jest miniaturami :cry: ,
ale zawsze mi jest miło spotkać się z Ilaną i pogadać... o pudlach oczywiście :D