[b]Zachra[/b], Ty się nie przejmuj. :D Zobacz co zrobiłem Fu. Normalnie własnymi PALCAMI wyskubałem jej łapy. Tylne łapska i podwozie "zrobiłem" wczoraj. Wygląda jak fura kłaków na zapałkach, ale warto było odświeżyć bo miała jeszcze dziewicze, strasznie zniszczone. Mam nadzieję, że odrośnie :-?
[URL=http://imageshack.us][img]http://img358.imageshack.us/img358/3128/06110512012ft.jpg[/img][/URL]