Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie udał jej się życiowy start.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Urodzona w październiku ubiegłego roku, do schroniska trafiła wraz z calym miotem. Inne szczeniaki szybko znalazły domy - ona nie...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Właściwie nigdy nie była czyjaś.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie chodziła ze swoim panem na spacery.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie przybiegała na dźwięk swojego imienia.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie szła za nim do swojego domu.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie jadła ze swojej miski, nie leżała na swoim posłaniu.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nikt nie pokazał jej nigdy nikomu, z dumą podkreślając: - Mamy psa.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nikt..., nie..., nigdy...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Tak wygląda życie rocznej niemal Malty.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie dzieje jej się specjalnie krzywda.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie jest bita, głodzona, nie została wyrzucona z samochodu, nie dusi się na krótkim łańcuchu.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie ma za kim tęsknić.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie zna innego świata, który pamiętają niemal wszystkie schroniskowe psy.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Nie czeka na powrót do tego świata.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]I wszystko byłoby OK, gdyby nie wyraz jej pyska.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Malta ma przeraźliwie smutny pysk starego psa.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]Cały czas.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]I póki jej życie nadal będzie się zamykało w słowie: NIE,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]- zawsze będzie tak patrzyła... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]tym zmęczonym wzrokiem niczyjego, niekochanego psa.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][B][I]Malta w październiku skończy rok.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][B][I]W schronisku jest od grudnia.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=dimgray][B][I]Mimo owczarkowatej postury - jest zaledwie "średniakiem".[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Nalewka']Oczywiście, że imieniu dokładnie wszystkich wielbicieli Dropka :D[/quote] ...do których przecież ja takze się zaliczam ;) - bo jakże by inaczej?
  3. Joanno - no, chwała Bogu. ze żyjecie. ...w komplecie :loveu:
  4. [quote name='mar.gajko'][B]Goopia jestes Kinga.[/B] Iwuś cywilizowany jest. Tylko w naturalny sposób. Nie ma żadnych niepokojących odruchów związanych z człowiekiem.[/quote] Ekhem. Jakbyś tak mnie w nieco inny sposób określiła na PUBLICZNYM forum - nie obraziłabym się :diabloti: ...wiem, ze w NATURALNY sposób cywilizowany - bardzo skądinąd naturalnie SZARPIE Cię i WLECZE na smyczy, jak Myszu pisała :p ... bo jakoś Twoje relacje ustne ze spacerów nieco odbiegały od Myszowych... :eviltong:
  5. to dobrze, ze Iwo nie ma żadnych odpałów, jak - nie wymawiając - wszystkie POPRZEDNIE malamuty. Myszu, kochana, przerób go na jakiegoś cywilizowanego psa - jak widać, w Tobie tu nadzieja... ;)
  6. [quote name='PaulinaT']prawda-że? ach-ach-ach :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] ...rozumiem, ze DO CZASU spotkania będziemy się wprawiać w miły nastrój :loveu: miłymi emotkami :loveu: ...elokwencję, erudycję, finezję i poczucie humoru - zostawiając sobie NA CZAS spotkania :lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='samoglow']a ja mam gardziolko na to winko :diabloti:[/quote] samoglow :eek2: ale ja mam TYLKO JEDNĄ butelkę...:razz: ...a nie całą beczkę :oops:
  8. [quote name='PaulinaT'] Będziemy pić i się zaśmiewać i balangować i obgadywać wszystkich nieobecnych :diabloti:[/quote] ach :loveu::loveu::loveu::loveu: a ja mam na tę okazję przywiezione z wakacji winko :loveu:
  9. [quote name='PaulinaT'] Karina - ty to daleko od tego centruma mieszkasz??[/quote] ale ona nie mieszka w Białymstoku :shake: ...nie mówiła Ci? Białystok - to tylko jako kierunek na mapie Polski, żeby wiedzieć, gdzie się kierowac :lol: ona mieszka het, na głuchej wsi, POZA. nawet, opowiadała, drogi w swojej wsi nie ma utwardzonej, tylko piaszczystą :evil_lol:
  10. ha! bo to jest Wyższa Szkoła Jazdy. :diabloti: dla Inteligentnych :p. Pt: Odnajdź w bezdrożach netu miejsce, gdzie omawia się spotkanie w realu.. :eviltong:
  11. Zrobię małego offa od Planów Wyjazdowych. O których napiszę, do których ustosunkuję się, które przemyślę - potem... Otóż zostałam Oceniona. Podsumowana. Hmmmmm....:oops: Moje młodsze dziecko pisało wypracowanie na temat swojej rodziny. Jakie zainteresowania mają jej członkowie. Napisało samodzielnie, z entuzjazmem ośmiolatka. No i potem czytam elegancko wykaligrafowane w zeszycie : " Mój brat interesuje się filmami i reżyserowaniem filmów. Mój tata interesuje się książkami. Moja mama interesuje się psami i kotami." :evil_lol:
  12. Ci nie wybudują :shake:, ale tory masz położone, o ile się orientuję, na tej trasie... :razz:
  13. [quote name='PaulinaT'] Czyli co? Będzie czy li nie będzie? Spotkanie w B.[/quote] będzie, chyba. i będziemy rozmawiać o: - sporcie :-( - samochodach :-( - polityce, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki :-( - ew. rodzajach kredytów, ze wskazaniem na stopy oprocentowania :-(
  14. [quote name='PaulinaT'] Ja w ten weekend mogłabym się w B. zjawić (jeśli wcisnę mamie sucze) ale... w parze :diabloti: [/quote] Bożesz Ty mój - a CO my zrobimy z parą Pauliny? :niewiem: -nie porozmawiamy: o facetach o dzieciach bądź ich braku o modzie o pozostałych koleżankach z dogo :p itd :eviltong: będziemy się ciągle denerwować, czy PARA Pauliny się nie nudzi w naszym towarzystwie... :oops:
  15. moje pytanie brzmi: na KTÓRYM wątku należy wpisywać się na listę? :lol:
  16. [quote name='mar.gajko'] Chce sie wybiegać, ale dla niego to jakieś 20 km. Ja tykle nei dam rady :( Stara jestem.[/quote] podstawowy błąd adopcyjny: branie sobie młodego psa w wieku nieadekwatnym do posiadania takowegoż. przecież Ci nie mogłam powiedzieć: PO CO Ci taki MŁODY malamut? W TWOIM wieku? :-(
  17. [quote name='mar.gajko']Nikomu nic się nie miesza. [B]Paju miał wielką srakę.[/B] [B]Iwo ma srakę.[/B] No i tyle.[/quote] :mdleje: poproszę o poprowadzenie wątku w jakimś ciut innym kierunku :razz:. przecież poza robieniem kup, niezależnie od ich konsystencji - te psy robią jeszcze cokolwiek innego, prawda? :diabloti:
  18. - chyba wszystkim mylą się te wszystkie malamuty mar.gajkowe :huh: (mówiłam, mówiłam, wszystkie są jednakowe :p) ...bo o Iwowych biegunkach nie rozmawialiśmy na wątku, tylko o Pajowych, chyba. Iwo też ma? te biegunki? - a, poza biegunkami, coś jeszcze sobą reprezentuje? ;)
  19. [quote name='mar.gajko'] a buldog luzem i oczywiście poleciał pedem do nas; Iwo nei rwał się, nie wysztywnił, raczej był zainteresowany[B] CO TO JEST?[/B] :)[/quote] no, taka gratka, zobaczyć na żywo buldoga z bliska :p - to nie zdarza się często. ja mu się nie dziwię, że OGLĄDAŁ go w skupieniu ;) ...przecież taki buldog - to prawie jak ...:siara: ...buldożek :diabloti:.
  20. ..jakby to powiedzieć... :siara: malamuty jak malamuty. - wszystkie jednakowe :diabloti: :scared:
  21. [quote name='mar.gajko'] Wredna Kinga powedziała, że Pajuś się obrazi jak mnie zobaczy z młodszym malamutkiem. , że na pewno się eni bedzie odzywał. Obrazi się? ?[/quote] wredna, nie wredna... jak świat światem, wiadomym jest, ze jak się kogoś widzi z MŁODSZĄ KOPIĄ - ...to obrazić się - to najlepsza rzecz, jaką można zrobić...:razz:
  22. [quote name='PaulinaT']bosh, bosh - taka koleżanka to skarb, skarb w czystej postaci :loveu:[/quote] prawda? :klacz: a z Dobrymi Przyjaciółmi zawsze dzielę się tym, co mam :p. Z WSZYSTKIMI. ZAWSZE :diabloti:. ... i patrz, jacy chętni i zachwyceni...:loveu:
  23. [quote name='PaulinaT'] Fajny mamutek.[/quote] fajny, fajny... :Cool!: ...choć, jak jest na zegarze 22:00, modliszka właśnie ma go w samochodzie - ty właśnie podziękowałaś modliszce wylewnie za pomoc - zaanonsowałaś Przyszłej Właścicielce mar.gajko, ze Nadciąga - i myślisz sobie, ze pierwszy raz od paru dni wieczór spędzisz BEZ dlugich i nerwowych rozmów nt jakiegoś malamuta, i robi ci się błogo... :loveu: - i nagle widzisz, ze w telefonie wyświetla się, o zgrozo, telefon modliszki :crazyeye:, ktora po raz pierwszy nie uśmiecha się do słuchawki, tylko głosem rwącym się z nerwów mowi, że: - zaraz padnie jej komórka - jest na jakimś strasznym zadupiu, bo piszczał, że chce wyjść - a teraz on nie chce WEJŚĆ do samochodu - prośbą, groźbą, kiełbasą, niczym :placz: - na siłę nie może go wciągnąć, bo kagańca nie ma, - a obroża jest trochę luźna - i co ona ma zrobić :placz::placz::placz: ... i wtedy nie myślisz sobie: jaki fajny mamutek :shake:, tylko myślisz: - :mdleje:...co mnie podkusiło :splat:, aby to cholerne bydlę słać na drugi koniec Polski, nawet jeśli koleżanka z gatunku tych najlepszych czeka na nie w Krakowie... :flaming:
  24. [quote name='PaulinaT']Aaa to znaczy się potrzebna już w przerzucie nie będę?? Git. .[/quote] w TYM przerzucie juz nie. ;) ale po nim nastąpią kolejne, i kolejne przerzuty...:lol:
  25. [quote name='Camara'] Finanse ma regulować mamutowe forum. [B]Kierownikiem "akcji" jest niejaka Kinga[/B] i do niej kierować pretensje i krytyczne uwagi :evil_lol: oraz dochodzić roszczeń z tytułu upachnienia auta. Innych też. :eviltong:[/quote] ale nigdzie TAM nie ma mojego imienia i nazwiska :diabloti: w jego papierach. jest nazwisko: - modliszki :p - w pierwszej umowie adopcyjnej - mar.gajko :p - w drugiej umowie adopcyjnej bardzo proszę kontaktować się [B]z w/w [/B]w kwestii wszelkich roszczeń, odszkodowań, strat fizycznych i moralnych... :p ja teraz opylam chow-chowa :eviltong:
×
×
  • Create New...