Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='mar.gajko']Nie masz bo nie lubisz? Tych firanek? I tej wanny? Czy nie ma walorów finansowych??[/quote] nie lubię :oops: ale - wbrew pozorom - okna mam, i prysznic biorę. codziennie :p
  2. [quote name='lupe']Moja tam nie skacze. Ona się zza firanki wychyla. A do wanny sama wchodzi i tapla. Czy Granda lubi koty ?[/quote] moja też nie skacze. po firankach. bo ich nie mam :oops:. ani wanny też nie mam :oops::oops: wiec mam kota niesprawdzonego pod żadnym względem :placz: nie wiem, jak Granda do kotów :shake: - a co, lupe, chcesz Grandę? ;)
  3. [quote name='mar.gajko']Pańcia od Mufka ("Synusia mojego kochanego" - tak mówi) dzwoniła. Cudo, cudo. Śpi an trzeciego (psa) w łóżku. Wygrala z corką batalię o Mufcia spanie. Biega po 40 arowym ogródku i pięknie "robi" surytaktę. Jest CUDOWNY.[/quote] a nie chcieliby do pary? Colę.
  4. kryminał, swan... nie mam czasu w robocie ani minutki, ale musiałam przeczytać, no musiałam :oops: zostawić Werze imię: Wera, nie umrze od tego :evil_lol: niech sobie na Luśkę reaguje, co Wam szkodzi :roll: - skoro tyle czasu reagowała i jakoś nie nabawiła sie schizofrenii a prawowitej Luśce - zostawić Luśkę. o. i to jest mój wkład w Wasze skomplikowane rodowo dzieje...;)
  5. [quote name='dzodzo']Ania-Wihu ze Szczecina mogłaby umiescic Kaję w hoteliku tam, tylko musiałaby dojechac pewnie musiałaby byc tam do następnego wyjazdu psów, nie wiem kiedy to ma byc pewnie w okolicach czerwca[/quote] ja mam kontakt z dziewczynami ze szczecina - prawdopodobnie nawet w tym tyg. przyjadą, mogłabym poprosić o transport suki - tylko - czy warto ją umieszczać w tym hotelu - podejrzewam, ze mówimy o tym samym, tam jest tak sobie..... ? wariantowo: gdyby Kaję dowieźć wcześniej do Niemiec - fundacja by ją wzięła wcześniej?
  6. [quote name='dzodzo']Kinga, fundacja niemiecka pyta czy jest szansa na umieszczenie KAI w hoteliku? oni pokrywaja koszty i wynika z tego ze jest w kolejce do wyjazdu jeszcze musze sprawdzic opcje DT ktory sie ostatnio zwolnil[/quote] tylko, że u nas nie ma hoteliku. był w temacie Kai ruch, o którym nie pisałam na wątku, był chętny, była gorąca linia pomiedzy mną - kierowniczką - wetem ( sterylka), były naciski, żeby Kaję adopcyjnie przepuścić przez schronisko, aby mieć jakąkolwiek gwarancję, możliwości kontroli itp. ech, ciężko sie współpracuje z ludźmi prywatnymi. Koniec konców: - właścicielom zaczęło sie b. spieszyć do wydania Kai, bez sterylki, bez adopcji schroniskowej, itp\ - facet w koncu sie rozmyślił - a właścicielka ścięła z kierowniczką, na zasadzie: KTO ma decydować o warunkach adopcji psa .......................... warunkowo na zasadzie hotelu psy u nas umieszcza się w wydzielonym boksie w schronie - ale w chwili obecnej to nie wchodzi w rachubę jak - potencjalnie - długo ona mogłaby w tym hotelu przebywać? myślę ew. o Szczecinie, choć tam warunki są takie sobie, delikatnie mówiac
  7. [quote name='samoglow']A oni mysleli, ze kociak siadzie sobie w kaciku i zajmie lektura? :crazyeye: ?[/quote] tak myśleli. to był ten najsłabszy dom, ciepły, choć jak dla mnie troche za bardzo pedantyczny a kociak: - skacze po firankach - skacze po tapetach - wpadł do wanny z wodą - pokłuł sie o kaktusa, i nie wyciągnął z tego żadnych wniosków - nadal chce się kłuć - chce prysnąć przez otwarte drzwi - wejściowe tudzież balkonowe ( parter w bloku) - drapie dzieci - itd, itp kocurek, czarny :loveu:
  8. [quote name='samoglow']Obiecanki - cacanki :razz: Jak Poker?[/quote] z Pokerem cisza Granda ma nową aukcję allegro, Camara pomiędzy jednym podhalanem a drugim - była na tyle kochana, ze zrobiła Grandzie jeden kociak wraca mi z adopcji :cool3:, ludzie sobie z nim nie radzą, bo ma ponoć ADHD :stupid:
  9. [quote name='supergoga']Ciociu Kingo - mam moce na 2 nowe psiaki na ogłoszenie - bo jest tylko 6. Poprosze o jakies aktualizacje.[/quote] ciociu supergogo melduję się w gotowości. dziś prześlę ;)
  10. swan - strasznie, mocno, ogromnie - kciuki...
  11. [quote name='supergoga']Piekna jest ta Granda ciotko Kingo. Ale to Ci nie pomoże - że aż tutaj się przypominac muszę :mad: oberwiesz. Żeby aktualności musiały mi meilem inne osobuy przysyłac pisząc, że mam na allegro psy których już nie ma i mam usunąć. Wstydź się. Fuj!!!!:shake:[/quote] ha :diabloti: wczoraj wszystko sprawdziłam na allegro, wszyściutko :p - dlatego patrzę Ci w oczy, supergogo kochana, prosto - i niestety dochodzę do wniosku, ze wszystko, co tm wisi, aktualne nadal :shake: ...a szczerze mówiąc, to sie zdziwiłam, ze ja taka skrupulatna i tak na bieżąco aktualizuję :crazyeye: ...a teraz doczytałam, ze to nie ja :placz:... tylko INNI zaktualizowali :oops::placz:
  12. [quote name='mar.gajko']Ale nei leśną oborową; tylko zwyczajną:diabloti:[/quote] ot, wymagania, żądania, pretensje, że coś jest inne, niż miało byc :shake: ...a swoją drogą, ja zawsze miałam nadzieję, ze spotkany dziko dzik nie wpadnie na pomysł, aby szarżowac na mnie :shake: Mariolu - CÓŻ on takiego w Tobie zobaczył, że tak się wkurzył? :crazyeye:
  13. [quote name='mar.gajko']Muszę! A potem moje wredne koleżanki się ze mnie rechotały. Rechotały i rechotały. I powiedziały, że powinnam go złapac i wykastrować, i że się do niczego nei nadaję :([/quote] no tak - i teraz bęzdie sie rozmnażał w sposob zupełnie niekontrolowany :-( i produkował mnóstwo młodych dzików-agresorów :shake: ...gdyby tak każdy się przede wszystkim BAŁ, to... szkoda gadać. a wczoraj, mar.gajko - deklarowałaś, ze powinnaś była zostać oborową i z bydłem pracować, ktore to lepsze od ludzi...- a Ty na widok głupiego odyńca przez mury skaczesz w amoku :shake:
  14. [B]Angelika![/B] buda dotarła? i czeka na wypełnienie od środka? :p ps: wyjaśniam zawczasu: NIE Grandą - Granda nadal szuka domu... ;)
  15. [quote name='mar.gajko']Kto to??? Zepsuje się jak tak szybko będzie mrugał i kłapał!!![/quote] o rany :crazyeye: a u mnie NIC, zupełnie NIC nie mruga ani nie kłapie :placz: ( mam popsuty komputer? wywalić? :niewiem:)
  16. [quote name='mar.gajko']Paulinka jako wyszkolony agent gra twardo! Miętka gra do doopy jest. Od Ciebie Samoglow też daleko, nie bojaj się.[/quote] jakby dobrze popatrzeć... do mnie ma najbliżej :mdleje: ...ale - jakby dobrze popatrzeć - ja do niej też :diabloti:
  17. [quote name='PaulinaT']Dwie Lalunie ;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/234/4facfb9380bd9e56.jpg[/IMG][/URL] [/quote] cóż za słodka Lalunia :p pańciny pieszczoszek...:loveu: :eek2::eek2::eek2:
  18. kochane, ja kotami handluję. chyba zacznę je rozmnażać, bo taki ruch w interesie, jak na Marszałkowskiej, odpukać. samoglow - jak mi wszystkie zejdą - to dam Ci znać. i wtedy wrócę do was, i do psów :multi:
  19. wiemy tyle, że w schronie jej nie ma. i że nikt o nią nie pytał- ani mnie, ani w schronie - bo jest ogłaszana również z namiarami na schron. ja do ludzi nie dzwonię...bo po co? jak raz zadzwoniłam dowiedzieć się jakichś szczegółow - to zabił mnie entuzjazm w ich głosie i nadzieja, ze już-już się uda. umówiłyśmy się z babką, ze jak cokolwiek będzie się działo -to zadzwonię pojawil się u nas też dobek, ponoć błąkał się po lasach. chudy jak diabli, poraniony, na dodatek... zęby starte bardzo. piękny pies z niego ...był.
  20. a propos samochodu, klaksonu, itd. może bez akcentu mafijnego, ale też z dreszczykiem ;): [URL]http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,5148465,Nigdy__przenigdy_nie_wkurzaj_babci.html[/URL]
  21. [quote name='mar.gajko']No i WYROBY spożywcze będą, mówiąc wprost, mizerne![/quote] zamilkła... zniknęla... o Iwci to trąbiła, że sąsiad - ogrodzenie zagęszcza, zeby nie uciekła... a czy COKOLWIEK wspominała o własnym ogrodzeniu? ...ja tylko wiem, ze jakieś straszne wykopy ziemne robi na swojej działce - PO CO jej potrzebne te wykopy? :crazyeye: CO ona tam bedzie zakopywać? :crazyeye::crazyeye:
  22. [B]Camara[/B] - a czy Ty właściwie spisałaś z samą sobą umowę adopcyjną? :roll: wiesz, o tym, ze zwierzę nie może być zabawką tudzież maskotką, tudzież kaprysem... bo wiesz, wybielić - to ona się nie wybieli. urosnąc za bardzo jej się już też nie uda... i co POTEM? - popatrz w lustro - czy Twój dom jest potencjalnie dobry do wyadoptowania mikrusa?
  23. [quote name='samoglow']No wlasnie, nie odezwala sie, ani Kinga, ani Mariola....nie byly w stanie???:crazyeye:[/quote] nie piłam, przyznaję uczciwie. robiłam jakieś Nie Cierpiące Zwłoki Zakupy, do chałupy wrociłam o 22, po czym przez dwie godziny kontemplowałam wyzwania, jakie pojawiły sie przede mną - czyli napisanie opisów do 20 (!!!) psów, do wstawienia na stronę schroniska. Wizja hurtu tak mnie poraziła, ze poległam - BEZ demakijażu i przebrania się :oops::oops:
  24. [quote name='mar.gajko']Ale chyba nieczęsto ci tak piszą, co?:diabloti:[/quote] ...ale za to - ci najlepsi :loveu:. - a ty myślisz, że skąd :crazyeye: mają psy: np. Angelika, karina1002, Kasie, Biafra, to tylko drobna część - tych, ktore znasz z dogo :p - wszystko stare albo chore - a popatrz, jak się z nich cieszą :loveu::loveu: ps. Ty też będziesz w tym szczęśliwym gronie. zobaczysz :multi:
  25. [quote name='mar.gajko']No odpadam:-( Na razie. Ale publicznie obiecuję, że jak się dorobię domu z ogrodem to wezmę STAREGO/RĄ KAUKAZA/ZKĘ od Kingi:p[/quote] eee tam :shake: za łatwo Ci takie obietnice przychodzą, kochana. :razz: od razu widać, ze [B]w ogóle[/B] nie zamierzasz dorobić się domu z ogrodem...:-( - bowiem w przeciwnym wypadku napisałabyś mi pw, coś w tym rodzaju: ..."droga kingo, w związku ze zmianą swego życia postanowiłam przygarnąc największą biedę od ciebie, pozostaje tylko kwestia transportu..." - tak mi zawsze piszą, jak sprawa jest poważna :p
×
×
  • Create New...