Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. Wystawa ma być tam,gdzie w ubiegłum roku,czyli na niedużym stadionie - z tego co pamiętam,to na obrzeżach tego terenu były dzrzewa,ale nie powiem Ci czy dawały sensowny cień,bo ubiegłoroczna wystawa była pod znakiem mżawki i ulew...
  2. Biedny Kajtuś...te upały na pewno nie są pomocne...ale to pierwsze dni po zabiegu - teraz musi byc już tylko lepiej.
  3. Chyba tez tak zrobię...dla pewności... ;-)
  4. Mam jeszcze jedno pytanie do bardziej zorientowanych - chcę zgłosić na obydwa dni - czy na każdy dzień piszecie osobny druk?
  5. [quote name='filonek_bezogonek']to jest za przerwy- tetmajera ? czy przed ?[/quote] No,teraz,to juz muszę sięgnąć po plan miasta...który mam w domu :evil_lol:
  6. Jak pójdziesz w góre Krupówkami,to dojdziesz do miejsca,gdzie kończy się deptak i dochodzi sie do ulicy z normalnym ruchem samochodowym.Po lewej,za jezdnią będzie łąka ,czyli Równia Krupowa. Jeśli coś nieprecyzyjnie napisałam,to na pewno [B]Han Sharn[/B] mnie poprawi ;-)
  7. kilka postów wyżej jest [url=http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1788910&postcount=39][COLOR=Red][B]link[/B][COLOR=Black][/url][/COLOR][/COLOR] pod,którym można pobrać ulotki
  8. [quote name='Goldek']Dzwoniłam wczoraj (choć niby Będzin jest w poniedziałki zamknięty) dzwoniłam dzisiaj... :oops: Nic nie mogę zrobić! A Wy się dodzwoniliście?[/quote] Sorki...ale z kim chcesz rozmawiać - skoro oddział był zamknięty???:crazyeye: Ja wysłałam zgłoszenia zbiorówką :cool3:
  9. To super,że już ma się lepiej..jak już kopie dołki i szczeka na obcych to znaczy,że wraca do formy ;-)
  10. [quote name='Błyskotka']No w Będzinie :multi:. Ciekawa jestem tego sędziego. Mam nadzieje że nie skopie nam dupska jak ten w Katowicach :mad:. Cockermanko a oceniał Cię już ten sędzia ?[/quote] No tak - zawsze mówię,że skleroza to straszna rzecz :evil_lol: Nic nie wiem o tym panu :roll: poza tym,że podobno lubi duże psy i małe suki :cool3:
  11. Zmartwiłaś mnie tym stanem zapalnym - mam nadzieję,ze po lekach uda się go przegonić. Całuski w Gingerkowy nochalek...
  12. [quote name='Błyskotka']Tak na prawdę to nie ma białych Chowów, są tylko kremowe i ten szczeniak jest kremowy a nie biały ;). [/quote] No własnie - tez rozglądałam się za czarnym :evil_lol: nie znam się na chowkach,ale ten kremowy maluch mi się podobał :cool3: Mam nadzieję,że kiedyś wreszcie będę miała okazje wymiziac Sułtana ;) [quote name='Błyskotka']Ale oddział musi zapamiętać że razem z czarnymi idą niebieskie a pozostałe kolory razem z rudymi ;).[/quote] I tak macie prosty podział na kolory - cockerach są cztery grupy kolorystyczne - niesety są jeszcze oddziały dla których "kolorowy" i "pozostałe kolory" to to samo :angryy:
  13. Ja mam matę na tylne siedzenie,którą zdejmuje się w 5 sekund,pięknie sie pierze i szybko schnie :-) poza tym,u mnie wyjątkowo rzadko sie zdarza,żeby jechał tylko jeden pies...:cool3:
  14. coś mi się podwójnie wysłało....:diabloti:
  15. [quote name='an_bzik'][B]Cockermanka[/B], Czemu nie? [/quote] przede wszystkim dlatego,że nie wyobrażam sobie psów jadących w bagażniku (mam na myśli autko kombi) pełnym wystawowego sprzętu (złożona klatka,stół trymerski,pawilon,krzesełka...) - bo to dla nich jest zwyczajnie niebezpieczne. Jak dla mnie - tylko mata na tylnym siedzeniu i piesy w pasach:cool3: a bagażnik be :evil_lol:
  16. Zdecydowanie polecam matę - kwestii fruwających kłaków nie rozwiąże,ale przy ubłoconych,czy nawet mokrych łapach to świetne rozwiązanie. [B]an_bzik[/B] - jakoś nie wyobrażam sobie upchnięcia psów do bagaznika podczas wyjazdu na wystawę ;-)
  17. [quote name='Wiza']kto miał bog VIII?[/quote] I - springer spaniel angielski II - cocker spaniel angielski (nasza psica :cool3: ) III - cocker spaniel amerykański (piękny pies :loveu: )
  18. Dziękujemy za miłe słowa :-)
  19. O,dzieki za informację - zawsze to 5 Euro w kieszeni ;-)
  20. [quote name='Dipssy']o matko, ale gafa :oops: [/quote] e,tam ;) Gaffa tym razem została w domu :cool3:... zbulwersowana z resztą ...:evil_lol:
  21. [B]zanetta[/B] - widziałam go z daleka na finałach - pięęękny - gratuluję synusia :-)
  22. [B]lupak[/B]...oglądałam i słuchałam finałów z naszego "obozowiska" - zapewne cos pokręciłam.... ;-)
  23. [quote name='Martyna']czy moge sie usmiechnac o stawke flat coated retrieverow? please :D[/quote] stawka = zero - nie było ani jednego flata....:crazyeye: [B]zanetta [/B]- to Twój był ten zjawiskowy afgan....:loveu:
×
×
  • Create New...