-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
O rany...znowu jakas innowacja....ja mam zamiar zgłaszać jutro,hmmm...sędzia mi odpowiada..szkoda nie jechać...
-
[quote name='Asia08']Witam jestem nowa ,i poprosze o ulotke JAMNIKI na e -maila[/quote] yyy...jaką ulotkę JAMNIKI ?:crazyeye: Kilka postów wyżej podałam ogromny link do postu [B]Czarne Gwiazdy [/B]- tam są ulotki do ściągnięcia w różnych formatach.
-
[quote name='Gosik71']A nie uważacie że I termin 31 lipca to trochę przegięcie? Przecież wystawa jest dopiero w październiku:shake:[/quote] Jak dla mnie to zdecydowane przegięcie....:diabloti: - podobnie jak opłata 70 zł w "drugim" terminie....
-
Ulotki są do pobrania [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26675&page=4"][SIZE=5][B][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/B] [/SIZE][/URL]- w poście autorstwa[B] Czarne Gwiazdy:loveu: [/B]
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
cockermanka replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O tak ! :diabloti: :diabloti: :diabloti: Ognik miał mnóstwo szczęścia,że trafił na tak wspaniałych ludzi:multi: :loveu: -
[quote name='Jagoodka']Czy ja już Ci kiedyś mówiłam, że jesteś WIEEEEELKA?? hihihihhi[/quote] Taaa...chyba wszerz...:diabloti:
-
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
[quote name='Ravk']...dla ścisłości odpowiednio do [SIZE=4][COLOR=magenta][B]13.07 i 16.07.[/B][/COLOR][/SIZE] [/quote] Aaa...przepraszam....mój błąd..ale cóż,to skleroza daleko posunięta....;) -
[quote name='Jagoodka']po raz kolejny dzięki kochanej [B]Cockermance :))[/B][/quote] eee...tammm....:oops:
-
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
Dziś wyczytałam na stronie oddziału,że [B][COLOR=red]jest przesunięty termin zgłoszeń do 14.07. - a faxem do 16.07[/COLOR][/B]....hmmm...może zgłosze jeszcze jakiegos piesa? -
[quote name='eveandAxel']Zdecydowałam się na ubezpieczenie w Allianz. [/quote] Czy Alliananz maubezpieczenie ,że tak powiem "zdrowotne" dla psów? OC mnie nie interesuje,bo to mam wraz z ubezpieczeniem domu...
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
cockermanka replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny pies...i ma niesamowicie smutne oczy... Trzymamy kciuki za zdrowie i godną starośc dla Ognika! -
Tym razem skromnie - dwa,mama i synek w szczeniakach :-)
-
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
My też się wybierzemy:-) -
No ! to my też będziemy :-)
-
Proszę o radę!! Jak dbać o sukę i szczenięta po porodzie??
cockermanka replied to domispeed's topic in Szczeniaki
[quote name='domispeed'] [U]Niebędzie to napewno suka hodowlana[/U]. [U]Jednakże jej partnerem bedzie dobry samiec[/U]. Chciałbym ją dopuścic około lutego, więc będzie miała wtedy ponad 2 lata. To dobry wiek na pierwszy poród prawda?? [/quote] Żaden wiek NIE jest dobry na poród suki niehodowlanej.:mad: W przypadku ONów są dodatkowe wymagania do uzyskania uprawnień hodowlanych - nie dla czyjegoś "widzi mi się",ale po to,aby nie były używane w hodowli psy z wadami,dysplazją czy złą psychiką.... A pseudoONów w schroniskach jest pod dostatkiem....:angryy: -
Heh..no to nie mam za wiele czasu do namysłu :-)
-
Z tym czasem na wystawach,to zawsze jest problem....ale fajnie,że Fredzik jest :-) [B]Dobcia [/B]- dzięki za miłe słowa - przekażę piesom :-). Niestety z łapą Arabelli jest nieciekawie...i nie wiadomo co jest przyczyną...wrrr...
-
Czasem wystawiam cztery cockery na jednej wystawie - to dopiero jest gimastyka ;-) A na światówce będzie dopiero wesoło...cockery sa podzielone na cztery ringi - a my będziemy miały psa na każdy ring... PS.Miło było mi poznac kolejne dogomaniaczki!
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cockermanka, szczerze to ja myślałam, że ten czarny cocker z Wami wygra a tu taka miła niespodzianka :) Gratulacje! [/quote] Dlatego też nie liczyłam na wiele,ale faktem jest,że mój Timur ma lepszą linię grzbietu i ma lepsze proporcje...i bardziej podobał się sędziemu w ruchu:lol: - nie ukrywam,że bardzo się ucieszyłam z wygranej,bo konkurent godny i ze znanej czeskiej hodowli.:razz:
-
[quote name='Agama']nie mozna bylo zbyt zastanawiac nad tlem ,bo weszlysmy na teren gdzie nie mozna bylo wprowadzac psow i oczywiscie sie natychmiast pojawil ochroniarz...[/quote] hehe...widze właśnie...:eviltong:
-
[quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]niestety, nie był w Ustroniu atelier........;)[/FONT][/quote] Oczywiście,że nie było - ale zobacz jaka świetna i czytelna jest fotka tego mopsika,którą wrzuciłaś przed chwilką - po prostu widać psa :lol: :multi: . Portrety grzywek byłyby super,gdyby tło było bardziej jednolite - np.drzewa,które miałyście w tle po prawej stronie.Co prawda byłoby zmienione światło,ale sądzę,że być może nawet z korzyścią dla fotogafowanego obiektu.
-
Piękne te "grzywki" Agamy :multi: (szkoda,że nie udało mi się "pomacać" tych piękności na żywo....:roll: )- szkoda tylko,że niefortunnie sfotografowane...(bez urazy dla autorki fotek) - tło kompletnie nie pozwala spokojnie przyjrzeć się fotografowanemu obiektowi...(przepraszam..ale to "zboczenie" fotografa...:evil_lol: )
-
[quote name='alanowak']wielkie gratulacje dla cockermanki z BOG III !!!:laola:[/quote] Baaardo dziękuję:loveu: wystawa była super,pogoda dopisała,psiaki zaszalały - nasz Timurek zdobył tytuł NPwR pokonując bardzo mocnego konkurenta:multi: Jedynie Arabellcia nie poszalała (przywiozła kolejne CWC),bo odezwała się jej kontuzja łapki:-( PS - o ile się nie mylę,to grupę V wziął Cirneco dell'Etna,a nie pies faraona... MATRIX - gratulacje za "pudło":bigcool:
-
My tez baaardzo lubimy tę wystawę..i do tego te widoki...
-
Wystarczy [U][B]poszukac [/B][/U]- temat o tej wystawy jest już dawno - założony przez [B]Elitesse [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25789"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25789[/URL]