-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
a nasze piesy przywiozły : Bassco - Najlepsze Szczenię w Rasie Timur - Njlepszy Pies w Rasie Gaffa - Najlepsza Suka w Rasie,BOB,BOG III Miejsce wystawy i organizacja duuuzo lepsza niż w latach poprzednich :-) Pogoda rzeczywicie w kratkę - bardzo przydał sie nasz pawilonik...
-
[quote name='palma']CZY MOGĘ JECHAĆ DO ZK O WYROBIENIE RODOWODU I ODRAZU ZGŁOSIC PIESKA NA WYSTAWE ?[/quote] Oczywiście - do zgłoszenia szczeniaka na wystawę konieczny jest nr rejestracyjny,który otrzymasz w oddziale gdy będziesz składac metrykę i wyrabiac rodowód.
-
cocker spaniel. zapalenie gardla? krtani? a moze ślinianki? pomozcie
cockermanka replied to LeNa88's topic in Zdrowie
[B]LeNa88 [/B]czy ten wet zamierza wypróbowac wszystkie antybiotyki po kolei ??? Robił jakiekolwiek badania? -
[quote name='karenina']Hmmmm, a które to są duze a które małe :mad: :mad: :mad:[/quote] Tak szczegółowych informacji narazie nie mam...i tez mam dylemat,bo moja rasa średnia :diabloti:
-
Dla dużych ras jest boisko trawiaste,a dla małych asfaltowe...
-
A ja wolę upał niz deszcz....
-
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
[quote name='aleb'] [I]A jaki golden wygrał? :)[/I][/quote] To już goldeniarze mogą powiedzieć....:razz: -
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
[quote name='flashka-g']no VIII zjadłam jedną literke:eviltong: az tak zle ze mna jeszcze nie jest zeby mylic grupy:)[/quote] Oj,no przeciez wiem :eviltong: ,tak dla porządku napisałam :cool3: Do licha, szkoda tych dwóch psiaków...:-( Na wystawy na takim terenie (swoją droga trawka-miodzio:loveu: ) koniecznie trzeba zabierać własny cień - ponieważ nasz był spory,a naszych psów tym razem było niewiel,to z chęcią gościłyśmy psiaki spragnione cienia.... -
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
[quote name='flashka-g'] a VII golden[/quote] a VIII golden :cool3: ,drugi był Flat,a trzeci cocker spaniel amerykański -
[quote name='Ina&Fun']Jest wykaz zgłoszonych psów:multi:[/quote] super!:lol: a w sumie zgłoszonych jest "aż" 519....:crazyeye:
-
Oczywiście miałam na myśli "rękaw" na specjalne okazje (bo widzę,że Twój pies ma wyjątkowy talent do zbierania kłosków itp),czyli np.buszowanie w trawach - a nie na każdy spacer...:-)
-
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
Ja będę miała tylko cocker spaniele angielskie i trochę MP,grupa starsza - ale to dopiero za jakieś dwa dni... -
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
BIS jamnik krótkowłosy stadnard - ale niestety nie mam pojęcia jak sie nazywał... -
I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2006
nasz młody przywiózł ocene wielce obiecująca i tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie - na BISach szczeniąt cockery tradycyjnie nie lokują się na pudle.... Nam też się podobało,wygodny parking (i bliziutko),dobre dróżki (nie trzeba było targac całego sprzętu po wertepach) - wpisujemy Będzin jako stałą pozycję w naszych kalendarzach wystawowych (no,chyba,że sędzia nie będzie nam odpowidał). -
Zawsze można spróbować zakładać psu taki "rękaw" jak mają np.afgany na wystawach,wtedy uszy sa schowane,a wejście do kanału słuchowego zasłonięte...pytanie tylko,czy psu sie to spodoba...
-
Ulotki są do ściągnięcia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26675&page=4"][SIZE=6][COLOR=magenta][B]TUTAJ,post 39[/B][/COLOR][/SIZE] [/URL]
-
[quote name='Gosik71']I jeszcze jedno - rewelacyjnie oznakowany bł dojazd na teren wystawy, to się chwali i niektórzy organizatorzy wystaw międzynarodowych powinni wziąść przykład.[/quote] O tak ! Nie dość,że mapka świetna,to jeszcze dojazd oznakowany tak,że nie dało się nie trafić...a do tego tabliczki były z cockerem :loveu: :multi: Rzeczywiście wieeelu organizatorów może się uczyć od Nowego Sącza jak oznakować dojazd do wystawy:multi: :lol:
-
A myślałam,że tylko ja odnosze takie wrażenie....
-
[quote name='Szami'][COLOR=red]W IMIENIU ORGANIZATORÓW I SWOIM WŁASNYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM , KTÓRZY ZECHCIELI ZADAĆ SOBIE TRUD I PRZYJECHAĆ NA NASZĄ WYSTAWĘ. BYŁO NAM NIEZMIERNIE MIŁO GOŚCIĆ TAK WSPANIAŁE PSY I ICH WSPANIAŁYCH WŁAŚCICIELI! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE SŁOWA UZNANIA. GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM. MAM NADZIEJĘ ,ŻE ZA ROK ZNOWU SIĘ SPOTKAMY.[/COLOR][/quote] Kto wie,kto wie :cool3: - teraz już wiemy,że na tę wystawę trzeba wcześniej trenować biegi przełajowe i handling ekstremalny :diabloti: ,bo na naszym ringu nie było ani kawałeczka w miarę równego trawnika,a dla utrudnienia pozostała nie zagrabiona skoszona trawa ,która podstępnie skrywała dodatkowe dołki...:diabloti:,aż cud,że nikt się nie połamał. Ale poza tą niedogodnością przyznaję,że wystawa baaardzo sympatyczna i kameralna.No i fuuura cienia,w którym upał w zasadzie nie był męczący:multi: Tak więc wstawiamy Nowy Sącz w nasz przyszłoroczny kalendzarz...;)
-
a Bassco -w.o a jego mama Gaffa CWC...i to koniec dobrych wiadmości na dziś...
-
[quote name='Kamel']A myślałam, że wystawy w Zakopanem to sama przyjemność:stop:[/quote] Poza kwestią organizacyjną - oczywiście :loveu: - osobiście uwielbiam Zakopane i chyba nie tylko ja - myślę,że to główny powód dla którego wystawcy przyjeżdżają :eviltong: Powiem tak - mnie do szewskiej pasji doprowadzało samo wejście na wystawę:angryy:.W tym roku lokalizacja jest inna,więc może nie będzie tego problemu,ale jak wystawa była na stadionie przy ul.Czecha,to kazano targac ciężką klatkę z psami po koślawych,wysokich i długich schodach-bo tam było wejście główne (w połowie taszczenia ulitował sie jeden ochroniarz i mi pomógł-ale i tak mój kręgosłup nieźle to odchorował).Wcześniejsze galopy wokól stadionu,do wejśc bocznych (gdzie nie ma schodów,tylko asfaltowa dróżka) nie przyniosły efektu,bo mnie tam ze [B]zgłoszonymi[/B] psami nie wpuszczono:angryy: - ale mogłi tamtędy wchodzic ludzie z psami NIE zgłoszonymi...:angryy::angryy::angryy: Na moją późniejszą interwencję w sekretariacie,że skoro każą wchodzic po schodach,to mogliby dac kogoś do pomocy,tak jak robią to Katowice) - pani odpowiedziała,że przecież mogłam wejśc bocznym wejściem i była bardzo zdziwiona,że tam mnie nie wpuszczono...:mad::angryy: Nigdzie też nie byo informacji,że teczki trzeba sobie odbierac samemu w ich punkcie wydawania - pierwszy raz jak byłam w Zakopanem,to prawie spóźniłam sie na ocenę,bo wchodzilysmy pierwsze...a tu teczki nie ma :angryy:. Teraz już wiem,że o to,aby teczka była na ringu,trzeba zadbac samemu.
-
Owczarki Niemieckie Długowłose
cockermanka replied to dawid_wroc's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
SAWA - wiesz..może i bym sobie poczytała ten temat - ale po ostatnim zdaniu Twojego postu skutecznie mnie do tego zniechęciłaś. Tym razem kończę moją dyskusje na ten temat. -
Owczarki Niemieckie Długowłose
cockermanka replied to dawid_wroc's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[B]ayshe - [/B]jakoś niebardzo widzę związek między tym,że współczesne onki mi się nie podobają a między koniecznością zgłębiania tajników ich wzorca... -
Owczarki Niemieckie Długowłose
cockermanka replied to dawid_wroc's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='r_2005']Ale wyglądają jakby chodziły w kucki:lol: To takie moje określenie:lol: Nic na to nie mogę poradzić, męczę się jak widzę ON-ka. Tak jak męczę się, jak buldożek francuski w upały sugestywnie dyszy, ja wtedy zaczynam się dusić:lol: Na szczęście przy ON-kach nie chodzę w kucki:megagrin:[/quote] Widzę,że jednak [U]moje osobiste[/U] odczucia nie sa odosobnione...co za ulga...:lol: