Saidka: zabierz kamerę :D, będziemy myśleć...potem...
Zapowiada się jeszcze: Rybkad, Mokka, Jovka, Kora ...to tak na tę chwilę :wink:
Zbieramy się tak po 17tej...do skutku (bo dziewczyny pracują)
Gosia: a skąd Ty potrzebujesz przetransportować swoją osobę?