-
Posts
17145 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bea100
-
No Haniu, skoro Mikołaj przyniósł Ci aparat to ja poproszę o fotki, o duuużo fotek :multi:
-
Witam z rana- stawiam kawkę z mleczkiem. Wieczór Wigilijny był cudowny- no a Zagraj? Oczywiście nasz aniołeczek grał pierwsze skrzypce:lol: Był naprawdę bardzo grzeczny i widać było, że się stara. Szybko nauczył się, że stół wigilijny to nie miejsce na które się włazi z butami :evil_lol: Dla mnie ważne było, że Zagrajek bardzo się koncentruje na Gosi i Marku (wogóle nie spuszczał ich z oka, nawet jak zasnął na troszkę to tak się ułożył, żeby ich oboje widzieć) a na ogrodzie pięknie przychodził na imię i widziałam jak się ślicznie pilnuje (Mareczki-pracujcie i utwalajcie i byle tego nie zaprzepaścić). Dunię- traktował z respektem-zresztą nie dało się inaczej bo ona wychowuje wszystkie szczeniaki i uczy je ogłady (ma zapędy belfrowskie :evil_lol: ). Z Monią się wielce zakumplowali (Haniu on traktuje Mońkę jak u Ciebie Irgę :evil_lol: ). Ślicznie się bawili. O dziwo Monia pozwoliła się nawet zagryzać (Mmbbaj ma fotki- jak wklei to zobaczycie). A jak Dunia podchodziła sprawdzać co się dzieje i powarkiwała, to Monia zaraz stawała pomiędzy nimi jakby mówiła ,,zostaw i odpuść, mój Ci on" :lol: Dzisiaj spotykamy się na obiadek i na psie pobieganie na ogrodzie, pogoda lepsza bo nie mży (jak wczoraj) i widzę słoneczko poranne :p Mam nadzieje, że i u Was pogoda lepsza. Miłego dnia kochani :loveu:
-
Dzisiaj Wigilia. Maga100- niech ten dzień będzie dla Ciebie szczególny-Dobrych Świąt kochana...:tree1:
-
:tree1: [B]Zdrowych i dobrych Świąt kochana Nadziejo.[/B] Dzisiaj Wigilia, szczególny dzień. Odrzućmy troski. Bądżmy szczęśliwi...
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Wzruszyło mnie to co napisała Mmbbaj. Jesteśmy tacy różni. Czasem się ze sobą nie zgadzamy. Mamy smutki, mamy radości. Dzielimy się wspólnie nimi i wspieramy w tych najtrudniejszych chwilach i nie wstydzimy się o tym mówić. Czy to nie jest przyjażń w najczystszej postaci? No i jesteśmy razem i dlatego nie czujemy się samotni. Dogo jest wielką siłą- właśnie dlatego, że się rozumiemy i jesteśmy obok co by się nie działo. Dzisiaj Wigilia- Moc Truchleje...-kochani, odrzućmy to co nas smuci-głowa do góry-bądżmy szczęśliwi i dobrzy bo dzisiaj jest dzień wybaczania. Może to i banały co napisałam... -
Ooo kupa na dworze...BRAWO!! (sorki, że od tego zaczynam swój dzisiejszy wpis, ale każdy kto ma/miał szczeniaka- wie jaki to sukces :evil_lol: ) Tyle miłości i tyle szczęścia i radości zwyczajnej i uśmiechów-tak powinny wyglądać Święta :multi: . Poza tym dzisiaj zobaczę Zagraja bo będzie z nami u mnie spędzał ten wigilijny wieczór. Zagraj, Rekma mówił, pięknie jeżdzi w samochodzie (ma same zalety :lol: bo z tym u innych piesków bywa różnie). Bardzo jestem ciekawa jak chłopczykowi się będzie ta wizyta u Moni i Duni podobała? i jak się będzie zachowywał? i którą suczkę bardziej ulubi?(stawiam na Harmonię :evil_lol: ) no i co nam powie...;) ? Bo kolędy to sobie zapewne razem ,,pośpiewamy" :lol: Jestem pewna, że będzie to wesoła Wigilia :lol: Pójdziemy też razem na ogród na długi spacer...
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
bea100 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[B]:tree1: [/B] [B]Zdrowych [/B] [B]i spokojnych [/B] [B]i pięknych rodzinnych Świąt [/B] [B]dla Ciebie Sabinko1 oraz dla całej Twojej Rodziny[/B] życzy babcia ogórkowa :loveu: -
[quote name='rekma'][LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][I][B]W naszym domu znowu słychać śmiech, rozdawane całusy i słowa "kocham cię". [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="][/LEFT] [/FONT][/quote] [B]Wiecie co? To najpiękniejsze dzisiaj słowa i na takie słowa długo czekałam[/B] :multi: Teraz spokojnie lecę do garów tzn dokładnie do sałatki jarzynowej (której nie znoszę robić bo drobne siekanie przekracza moją cierpliwość :evil_lol: ) Samograj: wyluzuj i Ty...idą święta, idą święta :p
-
Mmbbaj: Zagraj dzisiaj ma za dużo emocji- szkoda mu czasu na sen i na siusiu też i na wszystko inne...to normalne-spoks, wszystko się unormuje :p . On jest żarłoczkiem- nie przekarm go tylko błagam...:razz:
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='Hania']Sabinko - bardzo się wzruszyłam tym co napisałaś. Myślę, ze wiesz, że w naszych sercach też masz szczególne miejsce. ... Zdecydowanie nasze zwierzaki zbyt szybko odchodzą.[/quote] I ja się wzruszyłam i tak bardzo bym chciała coś napisac, co by Ciebie Sabinko1 i Ciebie nasza Haniu- pocieszyło...tylko co tu pisać? :-( Tak bardzo trzeba cieszyć sie każdą chwilką z przyjaciółmi, czas jest nieubłagany a nić życia-zawsze-za krótka, nie wiemy co się czai za najbliższym rogiem i wszystko się może zdażyć, więć cieszmy się tą chwilką co jest-dopóki jesteśmy RAZEM. Wiedzcie kochane moje, że jestem z Wami całym sercem i tulcie do siebie swoich odchodzących przyjaciół, i jesli tak byc musi to niech odejdą w spokoju i pewności, że ich kochacie. Mamy dzisiaj radość, mamy dzisiaj smutek, ech-życie... -
[quote name='mmbbaj']... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/313/4aced5f0e39b50e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/daa9bc2ce8174f6f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/260/72ab13d67ac5fb3d.jpg[/IMG][/URL] ...[/quote] Wróciłam domu, wpadłam zaraz tutaj...cieszę się, cieszę, cieszę...:multi:
-
...............łomatko...................CZEKAMY
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Zagraj własnie jedzie swoim samochodem do Mmbbaj i Rekmy do swego domku...:multi: Haniu, nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuję za serce i staranie i pracę i za WSZYSTKO co zrobiłaś/robisz i za to że tak cudownie uszczęśliwiłaś innych bo powierzyłaś im swój skarb-Zagraja...kochana jesteś i wielka, co tu pisać...:loveu: -
Ech...nie dzwonię ani do Hani ani do Mmbbaj bo nie chcę przeszkadzać, raczej czekam na telefon ja....wierzcie mi-cały czas myślę i jestem cała w nerwach...:cool1:
-
Napiszę tylko tyle: kochana jesteś cioteczko Imanco :iloveyou:
-
Sota36: oby Twój sen się spełnił :loveu: Witam cieplutko i ubieram :tree1: a ponieważ to dzisiaj TEN DZIEŃ...zajrzałam tu z rana, stawiam mocną kaffkę i czekam na dobre wieści :p Dzień wspaniały choć trudny=dla Marków (cudowny i radosny-trzymajcie się dzielnie:loveu: ), dla Hani (smutno-radosny i trudny bo pokochała bardzo Zagraja i oddała mu serce-trzymaj się Haniu dzielnie:loveu: ) a dla Zagrajka? interesujący i ciekawy i pełen wrażeń (badż dzielny Zagrajku:loveu: ). Dla Wszystkich Darz Bór :loveu:
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Jutro przed nami dzień pełen emocji. Dla Mmbbaj i Rekmy (radosny) dla Hani (trudny bo radosno-smutny wszak pokochała Zagraja całym swoim wielkim sercem) a dla Zagraja pełen nowości. Ja jestem ogromnie poekscytowana :multi: Myśle, że jutro galeria ,,BAJAN...i my i ZAGRAJ" będzie najczęściej odwiedzanym miejscem na dogo :evil_lol: Samograjko: qrcze, jest raport z konta ANF na 21go ( i nie ma Twojej wpłaty na Żanetkę) czy to możliwe, żeby tyle kasa szła? -
Kochani wpłaty na Żanecię prosimy kierować na: [B][SIZE=4]Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]ul. Jagiełły 5 m 19[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]14-100 Ostróda[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]VOLKSWAGEN BANK[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]78213000042001038801430001[/SIZE][/B] [B]Nareszcie mamy na dogo własną pomocową oficjalną fundację i ona ma już czynne od -po świetach- konto!!![/B] [B]I oczywiście/OBOWIĄZKOWO z dopiskiem:[/B] [B][SIZE=4]ŻANETA[/SIZE][/B] Imanca: zrobiłaś naprawdę kawał doskonałej-fachowej roboty:loveu: :multi: Czekamy (po rozliczeniu całości) na wpłatę :multi: Czyli do Emir poleci rozumiem 160 zł? Na subkonto Wegrowskie? Z dopskiem ,,Żaneta"-styczeń? Muszę ,,pilnować" wpłat do Emir bo z tym co wysłała Sabina1 będziemy mieli tam razem 260 zł ( a resztę musimy ,,uzupełnić"...z ANF i może z aukcji mam nadzieję) Trochę się zdenerwowałam teraz...Mam nadzieję, że tej Pani podałas konto do Emir? Bo jeśli poprzednie na ANF to będzie problem...:razz:
-
[quote name='samograj'] ... JA DZIŚ ZAPŁACIŁAM TEN NIESZCZĘSNY PODATEK ... mam to z głowy i nie muszę sprzedawać domu:multi: :multi: :multi: TAK WIĘC PO LAWINIE KŁOPOTÓW, ZACZYNAMY BUDOWAĆ NA NOWO!!! [/quote] Nawet nie wiesz Samograjko, jak mi spadł kamień z serca :multi: A z tym urokiem to dobrze powiedziane...:shake:
-
[quote name='mmbbaj'] ... I tylko żeby nam się za dobrze nie układało to los wymyślił nową niespodziankę i moja mama jest w szpitalu... Prawdopodobnie atak nerkowy albo grypa jelitowa, bardziej to pierwsze... no i jestem bardzo zmartwiona.[/quote] Łomatko...ucałuj mamę i nie martw się kochana, może to nic takiego poważnego i szybko wyzdrowieje? Niech szybciutko wraca do domu bo Wigilia w szpitalu to coś okropnego :-(
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Kochani moi WSZYSCY na tym wątku :loveu: [SIZE=3]Składam najcieplejsze życzenia DOBRYCH ŚWIĄT, oby były dostatnie i spokojne i spędzone w zdrowiu w otoczeniu kochających osób (jako i braciszków mniejszych)!!!!:tree1: i oby :x-mas: o Was nie zapomniał...[/SIZE] -
Wierzę , że tak jest...zaraz u nas Święta...kochana Rottinko masz całe moje serce :loveu:
-
[quote name='Maga100'][B]Bea, a ja cię dzisiaj widziałam w Arkadii :grins:[/B] [B]kupowałaś ciasteczka :grins:[/B][/quote] Zaraz mnie tu coś strzeli...widziałaś i nie podeszłaś?!? :crazyeye:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
bea100 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[SIZE=4]Ależ wspaniałe wieści[/SIZE] :multi: :multi: :multi: [B][SIZE=4]BRAWO [/SIZE][/B]:loveu: :loveu: :loveu: [B]Kochani, życzę dobrych i ciepłych i radosnych Świąt !!![/B] -
Melduje się zabiegana babcia, wpadam tu pomiędzy bigosem a pierogami z kapuchą, które gniotę...bo nie mogę sobie tego odmówić :evil_lol: Co tu gadać !!! Powiem krótko: nie mogę się doczekać jutrzejszego dopołudnia :multi: Ależ emocje...:cool1: Behemot: Sonia-to jest dopiero aportujący z radochą psiur-BRAWO !!! (teksty też doskonałe hihihi..!!!)