Ufff przebrnęłam w końcu przez ten wątek :). Nasze psy do tej pory karmione są gotowanym, ale postanowiliśmy przejść na suche. Nie mogłam się zdecydować na żadną firmę bo przyznam że ceny dosyć zaporowe. Ale przekonaliście mnie do Brita :), napisałam do nic prośbę o jakieś próbki bo nasze psy są dziwne :). Ale mam nadzieje że wszystko będzie ok. Najprawdopodobniej zdecydujemy się na Activity bo Olsen musi trochę przytyć a Gihi tez nie zaszkodzi.