Podnosze PSOTKE kochane stworzonko!!
Wznowiłam allegro,gratke i gumtree
[URL]http://www.allegro.pl/item199284050_daj_jej_dom_psotka_czeka_na_ciebie_w_schronisku.html[/URL]
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/575050_piekna_sunia_psotka_czeka_na_ciebie_w.html[/URL]
[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/wroclaw/68/10161968.html[/URL]
Jutro postaram się o więcej ogłoszen.
Co za skurczybyki ,tez nie moge o tym przestac myslec ,trzeba zrobic akcje pokrecic sie po okolicy i ludzi pytac i oferowac nagrode ,moze sie połaszą pijaczki,jesli juz nie sprzedały psa ,oby nie
Kurcze w koncu dogo dzisiaj chodzi i nadrabiam zaległosci w czytaniu
Czy Gucwinscy wiedzą co się dzieje z ich zwierzętami?:mad:
Brak słów ,a powiazania to i owszem jak wszedzie,szkoda tylko ze nie mozna ich wykorzystac do ratowannia zwierząt...