Co za dranstwo,dobrze ze uratowaliscie pozostałe,pewnie tez by tak skonczyły...:placz: :placz: Brak słów po prostu ,to jakis psychol musiał byc,jak mozna ,moze to był mysliwy ,kiedys straciłam tak 2 kochane psy:placz:
Jesli nie dasz rady sam to skorzystaj z rad i pomocy dziewczyn,one mają doswiadczenie w tego typu sprawach ,zaraz wstawie zdjecia malców szukających domu.
Moze ustawienie klatki z pachnacą kiełbasą wywabiło by malenstwa,nie mam pomysłu,moze Supergoga mogłaby coś doradzic ona ma doświadczenie w takich łapankach...
Mikołaj mam nadzieje ze zdrówkiem wszystko ok:razz: ale masz przygody,bedziesz miał co wspominac.
Wsrtawiam zdjecia przeslicznych klusek,mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia:multi:
[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9018/psiaki087ey3.jpg[/IMG][/URL][/U]
[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4255/psiaki0401qk0.jpg[/IMG][/URL][/U]
[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/949/psiaki0631pn0.jpg[/IMG][/URL][/U]
Nie miałam dojscia do kompa przez cały dzień, a tu takie wiesci ,nastepne szczeniaki wyłapane zaraz wstawie zdjęcia które mi przesłałes.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5935/psiaki037ns2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7251/psiaki038me9.jpg[/IMG][/URL]