Aniu....super, że Ci się Jolly podoba.....a jest on z mojej hodowli(Lovely Dream).... :lol:
Wystawa w Opolu jest 24.04.2004....
Xena..szkoda, że Cie nie będzie... :roll:
Carragan!Ja wysyłam zgłoszenie jutro pocztą więc Ty też zdążysz.
Tylko pamietaj o ksero rodowodu!!!Strony niestety nie znam....
Całusy dla Was!