-
Posts
1950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Diana14
-
haha no prosze mam tu już sponsora od żywności nawet:eviltong: A czym ja mam Ciebie w zamian poczęstować? No a temat faktycznie szkoda zaśmiecać:evil_lol:
-
Olek ta Twoja skromność Cie kiedyś zabije:eviltong: Ja lubie cynamonowe, a co? Podzielisz się:cool3: :evil_lol: ? A co Wy na to żeby reaktywować chacik...?
-
[quote name='nice_girl']Jak to czym? Przynętą.;) Serkiem białym.;)[/quote] No ja też myslę nad jakąś przynętą, ale tak mysle, ze jak się wybiegają i zmeczą to może będą grzeczne :eviltong: (marzenia ;) ) Obejrzałam fotki wszystkich malców ale moim faworytem jest Catch The Snatch. A imiona mają wspaniałe:lol:
-
Agga widze, ze na zlocie to będzie cała masa Twoich masażystów:evil_lol:
-
Justynko no pozycja wystawowa wychodzi Wam pięknie:lol: A powiedz mi czym to msz rączki wysmarowane:razz: ? Muszę Ci powiedzieć, ze Twoja chrzesnica jest jak narazie najładniejsza z miotu i strasznie cieżko będzie mi się z nią rozstać... We wtorek będą foty:lol:
-
Czymogłabym prosić o stawke collie rough owczarek szkocki? Myślę, ze nie było ich zbyt wiele o ile wogóle jakies były;)
-
orzech to oprócz jednej osoby chyba wszystkich wczoraj olewał:evil_lol: Chociaz ja to tam nie wiem, nie sprawdzałam:eviltong:
-
Ha ja tez lubie cini minis! ale wczoraj mi się skonczyly. To ja będę przychodziła do Ciebie po płatki na mleko:evil_lol:
-
Mnie daleko do "zgrabnej sylwetki" i wypraszam sobie to to coś napisal. Najwidoczniej ja się mieszczę w tych 10% które zostało:D A tak naprawdę to chodziło o te platki na mleko Nestle Fit;) :eviltong:
-
[quote name='olekg18']HA HA HA Pochwale się wam ,że godzine szukałem okularów , które leżały przed monitorem :D:D:D:D:D:D:D[/quote] Brawo, że w końcu znalazłeś:eviltong: Panie Hilary:evil_lol:
-
Olek no bo to nie Twoje czasy to jak możesz pamiętać:eviltong: Tomek ja też znam jeden fajny i przyjemny przepis:evil_lol: Ale myślę, ze dla olka to za wcześnie jeszcze:diabloti: :lol: :cool3:
-
Tomek a szpinaku nie kupiłeś:roll: ? Byłbyś sliny jak Papaj:evil_lol:
-
Wróciłam po dłuuugiej nieobecności i się połapać nie mogę ni cholery:roll: I podobno to ja tutaj najwięcej gadalam:mad: Jak przez ostatnie 130 stron była mowa o czymś konkretnym na temat zlotu to ja poprosze o powtórzenie.
-
[quote name='orzech']Jak tam czesto ludzie spadaja to moze i ja sie zapisze:-D Tylko bede musial sobie jakis super klej pod pupe dac... cobym na tym nie wyszedl jak pan Zabłocki:roll:[/quote] Na szczęście za często tam nikt nie leci. Ci ludzie uczą raczej tylko do zawodów w ujeżdżaniu i skokach. Ja tam zostałam wkręcona i właściciel mnie uczy jeździć. Jutro znowu idę na obijanie tyłka:evil_lol: Ja tam na zlot się nie mam zamiaru spoźniać:eviltong: Przynajmniej spokój będzie jak mniej ludu dotrze:evil_lol: :lol:
-
[quote name='malawaszka']hahahha zwyczaj całkiem całkiem sprytny :evil_lol: ale za to jak to się nie sprawdzi i zlecisz jeszcze raz to wtedy Oni Tobie stawiają :drinking: :evil_lol:[/quote] Ooo dobry pomysł dobry dobry:evil_lol: Będę musiała takie ultimatum postawić:cool3: :lol:
-
Ale dawki jedzenia się zwiększa dopiero w połowie ciąży:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']boszz Diana - nie poobijałaś się???? :crazyeye:[/quote] poobijałaś:eviltong: wstać na początku było ciężko, ale jak już wlazłam na konia to się śmiałam. A teraz mnie to i owo boli i ręcę mam całe starte od wodzy (bo jak się leci z konia to wodzy puścić nie wolno:evil_lol: ). No...dobrze, ze kolega mi w sobote opowiedział co się w takich wypadkach robi:lol: I w dodatku musze flaszkę teraz w stajni postawić żebym już nigdy więcej ne poleciała:lol: Taki jakiś zwyczaj ciekawy:evil_lol:
-
A ja dzisiaj pierwsza glebę z konia zaliczyłam:evil_lol: Ochrzczona już jestem i mam nadzieję, ze za szybko się to nie powtórzy:eviltong: Wszyscy co idą na zlocie na konie....strzezcie się:cool3: :evil_lol:
-
Agga trzeba będzie się przekonac co się stanie i skonfiskowac zapasy alkoholu:evil_lol:
-
orzech my niczego nie wymyślamy:evil_lol: Jakieś przywidzenia masz. A do zlotu na pewno się ochłodzi przynajmniej taką mam nadzieję...:roll:
-
Haha wyszło szydlo z worka:eviltong: To jeszcze powedz ile piw potrzeba żeby Cie spoić:evil_lol: to się zaraz kolejka dziewczyn do fundowania ustawi:lol:
-
[quote name='orzech']Diana - obiecuje, ze wymecze tego twojego zwierza, a po piwku to juz w ogole wlacza mi sie milosc do wszelkiego rodzaju siersci;)[/quote] Taaak? I co jeszcze Ci się włącza po piwku:eviltong: :evil_lol:
-
Moje juz tydzień temu otworzyly ślepka a teraz juz pięknie maszerują :evil_lol: Fotki dzisiejsze w wieku 19 dni. Oto one ;) BE MY DESTINY Lovely Dream (straszny prujec i wiercipięta, nie moge jej foty porzadnej zrobić...) [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/be_my_destiny7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/be_my.jpg[/IMG] BRZOSKWINKA Lovely Dream (modeleczka i straszna przyklejka, największa z calego miotu nosi ksywe Buba :evil_lol: ) [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/brzoskwinka7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/brzoskwinka11.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/brzoskwinka10.jpg[/IMG] BESAME PRONTO Lovely Dream ( to tez prujec ale nie aż taki jak siostra bliźniaczka;) ) [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/besame_pronto8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/besame_pronto9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lovely-dream.pl/images1/besame_pronto13.jpg[/IMG]
-
Wiem, ze cudne:eviltong: No ale za male i tak by były dużo żeby je zabrać na zlocik.Musiałyby miec conajmniej ze 3 miesiace, a tyle to bedą miały w październiku:evil_lol: Ale dwa lata temu byłam na zlocie ze szczeniaczkiem :lol: Teraz ten wyrośniety szczeniaczek pojedzie drugi raz ze mną na zlocik jako dorosła pannica;) Pomęczyć bedzie można tylko tego własnie stwora bo reszta zostaje w domu(ten stwór jest w avatarku)
-
Zostały tylko 23 dni do zlociku :lol: :cool3: Ahh orzeszku Ty nas tu kiedyś straszyłeś róznymi stworami...zobacz jakiego ja mam groźnego lwa... [img]http://www.lovely-dream.pl/images1/besame_pronto9.jpg[/img] i skradającego się tygrysa:eviltong: [img]http://www.lovely-dream.pl/images1/brzoskwinka11.jpg[/img] Niestety one na czas zlotu zostaną w domciu.