Jump to content
Dogomania

Diana14

Members
  • Posts

    1950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Diana14

  1. [quote name='olekg18']Patikujek czyzby ich troje to ja oreszek mój ukochany i asiunia moja wspaniała?[/quote] chodziło o piosenki zespołu "ich troje" które to nam Pati serwowała na tarasie:eviltong:
  2. Trochę się Marta obudziłaś z ręką w nocniku:eviltong: Widziałam Twoją córcie. Śliczna niunia:loveu:
  3. Bogarka dziękujemy za tyle fajnych foteczek:lol: Te z tarasu są the best:cool3: :evil_lol:
  4. Efra wielkie dzięki za podwiezienie (szkoda, ze nikt wtedy zdjec nie robił:evil_lol: ). Bez Twojej pomocy byłoby cieżko...:roll:
  5. [quote name='komar']Więcej FOTEK!!! WIECEJ FOTEK!!!! dlaczego ja mam zdjęcie albo przy jedzeniu albo piciu( otwerania piwa)??:P[/quote] Bo oprócz tego to zajmowałes się jeszcze tylko graniem na gitarce:eviltong: (takich tez sporo masz:evil_lol: )
  6. Moja starsza suczka jest dużo większa. Collie w starym typie są duże, a raczej wysokonożne, ale zazwyczaj bardzo chartowate. Te w nowym typie są mniejsze, ale za to bardziej zwarte. No i bierzmy poprawkę na to, zę Vega to suka a suczki są mniejsze;) A tu obie dziewuchy razem [URL="http://collie.pl/images/zoom/lovelydream/kopia_obraz_630.jpg"]http://collie.pl/images/zoom/lovelydream/kopia_obraz_630.jpg[/URL]
  7. tej kochana Pati a czemu ja tam z orzechem połączona jestem:crazyeye: :shake: ? Powinnam być z wfh_85...nie :P ? A tu dwie foteczki mojej Vegety:cool3: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/KopiaP8170035.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/KopiaP8170034.jpg[/IMG]
  8. Oj Pati jak ja tenskniem za Tobą i Dagą i Aggą i Komarkiem i gitarkiem i za resztą troche też:eviltong: Komar chyba poświęce jednak paznokcie i poprosze kolege coby mnie troche grac pouczył:cool3: I dziękujemy za obiadek + dodatki:eviltong:
  9. No troche osób nie dotarło, ale niestety nikt nas o tym nie poinformował...
  10. Więcej foteczek ja chce!:mad: :lol:
  11. Ja tez dotarłam już do domciu, kluski moje wymęczyłam, Vegetka padła i wygląda jak nieżywa znaczy się wszystko jest ok:eviltong: Czekam na wiecej fot w galerii:cool3:
  12. [quote name='carragan']To nie do konca takie proste u psa,jesli ten ma bardzo silna chorobe lokomocyjna,bowiem wowczas nierzadko sama slina wymiotuje. Gosica,wez po prostu gruby recznik i...cierp z godnoscia ;)[/quote] Wiem bo moja suka ma chorobe lokomocyjną, ale po tym co się działo z nią po tabletkach wolę jej po prostu nic nie dawać tylko przegłodzić. Według mnie bezpieczniejsze.
  13. [quote name='$andwich']Dominika, nic nie wiesz, bo się na "gadulcu" nie pojawiasz i nie ma jak Ci tego zakomunikować;). A piwko można kupić w sklepie i iść do parku z psami:lol:. Dominika, trenuj z Shirkiem![/quote] Może na spacerek zabiore tez BE MY DESTINY po domowemu "prójec" albo "desi". Jak narazie super się zapowiada i oznajmiłam mamie, ze dopóki nie znajdzie się dla niej ktoś odpowiedni to nie sprzedam:cool1: [SIZE=1]jutro wieczorem będą fotki na mojej stronie;) [/SIZE]
  14. Gosica a moze po prostu trochę go przegłodź żeby Ci się podczas jazdy nie meczył i wymiotował. Ja moim żadnych tabletek nie daje. Kiedyś dałam mojej starszej suni jak była mała 1/4 tabletki która i tak była mikruśna i pies wyglądał jakby nie żył i nie oddychał. Zero kontaktu z otoczeniem. Nie pamietam jak się nazywają te tabletki dla psów, ale aviomarin to chyba nie najlepszy pomysł. Najlepiej idź do weta niech on powie jakie i ile podać psu żeby mu nie zaszkodzić.
  15. Komar Ty pamietaj, ze masz tam czekac na dworcu:eviltong:
  16. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Dianko ja nie bede pokazywac palcami kto jest uzdolbiony plastycznie. No Kredki, blok no co można z tym zrobic Dianeczko.[/COLOR][/B][/quote] Kredki można dac pieskom do gryzienia a z bloku zrobimy czapeczki :grins:
  17. Aguś ja to czytałam, ale na galerie nie zaglądam i nie wiem co znaczy "dokonać reszte"....:roll: Ale juz nie wnikam:eviltong: bo też nie jestem uzdolniona:evil_lol: ``
  18. [quote name='Agga'][B][COLOR=#006400]Kochani kredki zapakowałąm i pisaki zelowe. Jutro kupie blok. CIekawe co ładnego zaprojektujecie dla Sabiny1.[/COLOR][/B][/quote] A ja dalej nie wiem o cio chodzi...mozna tak w skrócie wyjaśnić?
  19. hehe no Dominika o Tobie na pewno nie zapomnimy;) Z psiakami to mozemy się do któregoś parku wybrać (a sporo fajnych jest w Łodzi), ale tam gdzie jest najwiecej pubów czyli na Piotrkowskiej to raczej z pieskiem nie da rady. Ja zresztą nigdy tam psów nie zabieram bo tam chodzi straż miejska i lubi się czepiać...
  20. [quote name='komar']czy mowisz o tym jak spiewalem wracajac pijany od harcerzy??;> i podspiewywalem tobie rozne wymyslone rzerzcy<lol>??[/quote] No a przy ognisku to nie:eviltong: ? My tam gadu gadu a Ty tam jakieś śmiszne rzeczy wyśpiewujesz:evil_lol:
  21. [quote name='komar']Diana... co do ustalonego dnia to sie zgadzam:) ale posilek + dodatki (nie koniecznie jedzenie i swice na stole) to juz ja ustalam:) i pamietaj ze musisz tyo zjesc bo inczej... ja zjem za ciebie:D::D... bo juz mam plan;) tylko czy bede mogl np. snidanie zqmienic na obiad??;> a co do sprwy palnikow to brac co sie da bo moze byc zonk jak nagle wszyscy zechc sobie ugotowac cos:D[/quote] Komarku a Ty chcesz mnie otruć, ze tak koniecznie muszę wszystko zjeść:eviltong: ? Jak mówisz, ze masz plan to się zaczynam bać:shake: No ale niech będzie, ze Ci zaufam:evil_lol: A ja poprosze takie piosenki co na biegu wymyślasz:cool3: Agguniu no jasne, ze pamiętam i ja tez cos mam dla Ciebie i Asi;) Małe coś ale coś :oops:
  22. [quote name='komar']jak cos tyo j uzycze mojego palnika z butlą:) (ale tylko wybrańcom) a tak swoja drogą... [COLOR=white][SIZE=1]ciekwe czy Diana pamieta o tym sniadaniu ktore mam jej zrobic:D:D:D[/SIZE][/COLOR][/quote] Komarku no jasne, ze ja pamiętam:diabloti: Tylko pozwól, ze sama dzień wybiorę:evil_lol: Tomeczku no pewno że to ja jestem wybrańcem:cool1: Masz jakies wątpliwości co do tego:mad: ?
  23. [quote name='orzech']p.s. a ja jestem krystyna z gazowni i mam 54:razz:[/quote] a czy Asia o tym wie...:roll: ? :evil_lol: :mad: :cool1: :cool3: ;)
  24. Bo to pewnie chodzi o postawę francuską. Tzn że kolana się schodzą ku sobie a nadgarski i stopy są ustawione na zewnątrz. A łapy powinny być proste równolegle do siebie ustawione. Może maluch jest za gruby?
  25. Gosica ja myślę, ze wieczorek zapoznawczy to obowiązkowo...nawet codziennie:evil_lol:
×
×
  • Create New...