[quote name='orsini']oj dobra dobra,NIE KUS losu i pochowaj wsio!!!bo potem znowu bedzie,ze zginela, bo jakis idiota prad puscil w sieci!!!od tego jestes czlowiekiem,zeby myslec za psa! :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]
ładowara nie podłączona :) leżała i czekała na właściciela :P
poza tym kabli dyndających nie da rady schować - mysz, klawa, dynda no i USB, ale to jadalne jest wiele razy - nie kopie :P