[quote name='Elitesse'][quote name='Madziara'][quote name='jostra']w takiej instytucji, w której ja pracuję, nie można sobie instalować byle czego w kompie :wink: :evilbat:
w tym problem :roll:[/quote]
A co to za instytucja???
Jest jeszcze gg dostępne przez stronkę, dla tych co nie mogą instalować :P
[url]http://web.gadu-gadu.pl/[/url]
oto link:)[/quote]
madziara ale z ciebie kusicielka :) sprowadzasz jostre na zla droge ![/quote]
hahahaha trzeba sobie jakoś radzić - u mnie w firmie informatycy mają ze mną przechlapane, bo sama jestem po tym kierunku i robię co chcę, ale jak ktoś nie może to Madziara mu pomoże :P