A wieszz jak mi było wstyd podczas oceny? :oops: No ale powiedzialam, ze sama nie wiem co sie z nią dzieje, a sędzina i asystenka to zrozumiały i Klio była oceniana na leząco :lol: :lol:
Ja nie próbuje swoich sił w MP, poniewaz własnie nie podoba mi się podejście niektórych prezenterów do psów.Dla nich pies to jest rzecz, która bez wzgędu na wszystko ma stać, ustawiala te psy w tak nienaturalny sposób. :-? Podoba mi sie podejście Gosi od Kropek, u niej widac ten kontakt z psem, ale niestety ona należy do rzadkości.. :roll: