jeny,ja tez musze stanąć w naszej obronie!!!!! :x ernestynko.... nawet sobie nie wyobrazasz jak ludzie z dogomanii sa życzliwi,dobrzy nie tylko dla swoich pociech ale i dla nas,ja jestem przykladem,3 osoby stad pomogly mi w znalezieniu pieknego psiaczka.... nie dlatego ze mnie napadło tak nagle chec posiadania malamutki,ale dlatego ze od zawsze mialam psy,a od kilku lat staralam sie o ta rase badz huskiego,tylko,ze nie stac mnie bylo na kupno od hodowcy,jednak los dzieki tym osobom-cudownym -usmiechnal sie do mnie , i dostalam od hodowcy roczna suczke,no nie calkiem za darmo ale prawie,fakt ze jechalam po nia az 300km,bo do warszawy,ale warto było!!! i nie tylko w tej kwestii.ale i w wielu innych,ślepa jestes!!! nie widzisz na forum tematow,jakie sie porusza,wystarczy tylko poczytac a sie człowiek przekona ,ze trafił pod właściwy adres!!!!!!!!!!! :scatter: