[quote name='Albertynka'][quote name='Draczyn'] :wallbash: :wallbash: Tragedia, czy nie rozumiesz człowieku, ze wszyscy są przeciw tobie, czy naprawdę nie możesz zaprzestć. Nie chcemy więcej Cię słuchać :wallbash:[/quote]
Szkoda że jeszce nie rozumiesz, że mój post wogóle nie jest adresowny do Ciebie, ale do osób które mogą pomóc we wskazaniu sprawców i ukaraniu ich.
Więc nie czytaj i nie odpisuj bo przeżywasz niepotrzebne stresy i zaczyana mi być Ciebie żal.
wejdź na jakiś inny topik i odpocznij[/quote]
Albertynka czy jak Ci tam... wez prozak... czytam to i czytam... znam wielu świrów (szczególnie moja konkurencja) ale Ty bijesz ich wszystkich na głowe, troche mi ulzylo... normalnie zal mi Ciebie