Jump to content
Dogomania

Malvina

Members
  • Posts

    243
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Malvina

  1. wyników nie spisałam psy szcz kairo kismet prince ksiazeta polnocy princ sniezna rakieta quintessence fortunatus ml absolute power arctic champions 8) american express arctic champions 8) anouk luna nova arktogea trajan dustin sadeckie pieszczochy husqvarna flamenco husqvarna joker kivalina's the black knight nemo brown nugat nike's sniezna wataha nordic blue monte carlo talizman eskimoski domek for fortunatus posr anorak lesna sciezka dakota nike's nitor nivalis fazer z borow gostyninskich greenland hydragium journey fortunatus koral black eskimoski domek lord eskimoski domek otw aasaq qimmeq z miasta na soli ajaks waleczny fortunatus amazing z miasta na soli arktogea black diamond atman iditarod chancellor arktogea future king eskimoski domek gladiator eskimoski domek husqvarna cassanova kiruk de ciukci shapali de ciukci champy easy rider hydragium evan fortunatus pushmanta fortunatus sachem z watahy z ostrego zęba wet bursztyn i minuk suki szcz maszeńka śnieżna rakieta pure poison fortunatus mł Arctic Champions American Beauty 8) 8) 8) Arktogea tinana arktogea tsunami atlanta polanackie wzgorze fantazja dwie korony husqvarna merci megan of siberian lady moonflower seven heaven nina eskimoski domek rising star fortunatus seona de ciukci tiki tiki eskimoski domek tina turner eskimoski domek zandalee syberyjska rapisoda pośr Arktogea buetifull rose arktogea black pearl arktogea dolce vita chante husky merkambertaner koala eskimoski domek otw alabama fortunatus alis sabinowe grody alrauna fortunatus anchorage fortunatus arizona dream fortunatus arktogea chocolate cream baja z miasta na soli brita sh merkambertaner carmen arktyczny przypływ cassandra de ciukci femina excellens vivarium husqvarna havana of arktogea jagienka z coyoacan jutrzenka z coyoacan liberty fortunatus unicja sh merkambertaner Pozdrawiam uff ale się rozpisałam :wink:
  2. whippet psy pośr bokamaro landernau pan ferrari lazarus pozar kremle lasko moy otw bokamaro haddington tomi oldkins balladier with a drum champy bokamaro edmonton madagaskar lazarus meradith łt szcześcia white charlie filisart którą klase grzywaczy bo ich duzo...
  3. gorzała a twoje są w niedzielę? Bo nie mogę znaleźć która to grupa?
  4. sorki jak jakieś drobne błędy się w nazwach wkradną ale dopiero co wróciłam z wystawki i jestem padnięta 8) buldog p mł amor of love król arlekin carmel fox to co najlepsze frantz von love chniel leos gold vanka for palevych buldogov matti matuchowa frajda miki mali box s otw alma z piotr sadu aneta ara bulgodki podegrodzkie dita serce europy gabi draczym grecja skarby urszuli ida admiror inga draczym jagna to co naj mira blondi chmiel nic wielkiego gizmo z krótkonosych oj jeszcze coś? :wink:
  5. whippet mł bokamaro naomi otwarta meradith ni tylko ładna meradith o tobie śnię
  6. no to rotki psy pośr blizzard kontestacja fandango cum laude rus rph nekar maximilian otwarta ben vom schweiger wappen elton ewans pascal marstal tom ze zbikowa wiliam czarny gigant zauer zorba vd alten festung suki pośr bacardi kontestacja birma vom korgal holiday bleper korsa z kuny mascha from hause rotvis parnas saska kępa ariadna rus rph nekar kiana jak możecie to proście o klasy bo w niektórych rasach jest 40 psów a ja nie mam stałaki :wink:
  7. sznaucery psy wet dante punta arenas lancelot zbójecka saga suki champ fiona punta arenas grace kelly pik pari tolerant tessie ze zahrabske
  8. dogue de bordeaux suki mł atena alvorada bahama dogano bonitta dogano celta beta roja conelly lacrima hellandum legenda złota linia belmondo champ angra dogano astra mar gos selma spectacular co jeszcze?
  9. rOOn7 jasne,że będe wkońcu jestem z Łodzi :) No i jeszcze Shamuka Runy wystawiam 8)A i drugi bracholek Lawii(American Beauty) też będzie debiutował :)
  10. O to znowu w Łodzi w młodzieży szykuje się niezła konkurencja :)
  11. Ja też będe z sunią w młodzieży
  12. Ja mam już fotki tylko możecie powiedzieć jak je tu wrzucić :roll:
  13. Dianka ja niestety nie spisałam wyników, ale może ktoś inny?
  14. A my mamy zwycięstwo młodzieży i II miejsce na bisie juniorów :D A najlepsze było to jak się wywaliłam na ringu :oops: moja mama się śmiała, że teraz wszyscy będą się przewracać 8) To było wejście...
  15. Jeśli chodzi o nocleg w domkach na obrzerzach Łodzi to są domki przy trasie na Katowice właśnie przy hotelu ambasador na stawach jana jak komuś zależy to mogę dowiedzieć się coś więcej.
  16. Ja też mam wolne miejsce z Łodzi w niedzielę.
  17. Ja bardzo chętnie "wypożyczę" Ci mojego haszczaka :D Wprawdzie będzie w młodzieży, ale jest bardzo spokojna i można jej robić wszystko co się chce :D No i bardzo ładnie chodzi ale jeszcze ją doszkalam. Jak na razie byliśmy tylko w Legionowie, ale wygrała w swojej klasie. Także bardzo chętnie ją użyczę :wink:
  18. Diana14 to sie najwcześniej spotkamy w Opolu :D Ja niestety już tylko z jedną sunią będe :cry: A ty jak się zabierasz? Bo ja może będe miała jedno wolne miejsce z Łodzi to może ktoś by chciał się z nami zabrać? Albo ewentualnie może mnie by ktoś przygarnął, to bym się do paliwa dołożyła
  19. Ostatnio dzwonił do nas jakis pan z Pabianic (nie wiem kto bo mama rozmawiała, a ona się nie orientuje w tym wszystkim 8) ) I też będzie z sunią z Ciukci w młodzieży więc zapowiada się ciekawa rywalizacja :D
  20. Będzie mi bardzo miło :) A będziesz przy ringu huskich?
  21. My będziemy z huskim (sunią) w młodzieży
  22. a gdzie jest ten topic?
  23. Mnie to już spotkało po raz drugi. Mój pierwszy haszczak zginął pod kołami samochodu gdy miał zaledwie 11 miesięcy. Wtedy właśnie od razu podjeliśmy decyzję o zakupie Landi. A teraz już drugi raz po niespełna 4 latach zdarzyło się to tak niespodziewanie :(
  24. Bardzo dziękuje wam za te wszystkie słowa. To pomaga, bo tak bardzo chce mi się wszystkim wyżalić... Nic mi jej już nie zastąpi, ale cieszę się, że mam jeszcze Lavię bo tylko to mnie jeszcze trzyma na duchu
×
×
  • Create New...