Jump to content
Dogomania

Malvina

Members
  • Posts

    243
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Malvina

  1. Gratki dla wszystkich zwyciężców z dogomanii :p Ogólnie było fajnie, chociaż my zostaliśmy bez sukcesów ale dziękuje za nieocenioną pomoc w przygotowaniach Monice i Asi:loveu:
  2. Ja chyba dojadę pks albo pociągiem. Wybiera się tak ktoś jeszcze z Łodzi?
  3. Ech to ciesz się że masz ferie teraz bo ja o swoich już dawno zapomniałam:placz:
  4. [QUOTE]Mam miejsce w aucie dla 1 osoby z dwoma psami lub 2 osob z jednym psem!!! czy ktos chcialby sie zabrac???[/QUOTE] Alu Nowak a będziesz może jechać przez Łódź?
  5. A jedzie może ktoś przez ŁódZ z kim bym sie mogła zabrać z jedną grzeczną sunią:razz: ?
  6. Malvina

    SH Ranking 2005

    Nam wyszło 199 ale w sumie to najwięcej za vice bisa w Opolu i bisa w Częstochowie. Szkoda, że tak mało wystaw zaliczyliśmy, więc do polskiej czołówki młodzieży jeszcze nam dużo brakuje. Ale pomysł z rankingiem bardzo dobry :)
  7. a ja wciąż po Częstochowie... Ktoś jeszcze dłużej?
  8. [quote]Za to jak dzis dzwonilam to troche to trwalo ale dowiedzialam si ze po weekendzie ma byc wyslany !![/quote] To widzę, że zaczyna się sezon na wysyłanie bo mi mają też tak wysłać 8) Ja narazie jestem pełna nadzieji i optymizmu i mam nadzieję że się to nie zmieni po weekendzie...
  9. zasłużone gratulacje dla Shapaliego :laola:
  10. Ja teraz też czekam na młodzieżowy i dzwoniłam do Warszawy. Dodzwoniłam się odrazu i rozmawiałam z bardzo sympatyczną panią :) Powiedzieli, że to zależy od tego kiedy organizator wystawy wyśle do nich raport. Z reguły trzeba czekać na sam raport około 1,5 miesiąca także długość oczekiwania zależy od ostatniej wystawy i czy nasz wniosek wyślemy odrazu czy po jakimś czasie od niej.I oczywiście dochodzi jeszcze czas aż oni wszystko wydrukują wyślą itp
  11. A mógłby ktoś podać stawkę husky z tamtego roku?Albo chociaż ilość?
  12. Gratulacje dla Dustinka chyba warto było pojechać :wink: I najlepszej hodowli :D
  13. Dzięki za odpowiedź :) No trza się zorientować wcześniej :wink:
  14. My się zastanawiamy nad tą wystawą a wybiera się jeszcze ktoś z haszczakiem? A i mam pytanie czy ch.mł idzie w klasie razem z sukami z dorosłym ch.pl?
  15. I gratulacje dla Shapaliego :wink:
  16. też gratuluję, a ja miałam umówiony transport i wszystko zapłacone, a budzik mi się popsuł, zaspałam i nie dojechałam już :x To trzeba mieć pecha :evil:
  17. Eh ja to mam pecha miałam już wszystko opłacone umówiony transport nastawiłam się psychicznie a tu proszę budzik mi się popsuł, zaspalam i nie dojechałam już :evil:
  18. To do zobaczenia jutro jednak przyjadę :D
  19. jak można to ja też uśmiechnę się o fotki na [email][email protected][/email]
  20. były 83 syberiany a w sukach mł 23 suki nie jestem pewna co do wyników więc nie chce źle podać
  21. a i najlepsza hodowla eskimoski Domek
  22. Nie spisywałam ale suki pośrednią wzięła Explorer She Is no Angel i chyba była NSwR weterany Ranger, w mł Dustin był II, suki mł Arktogea Venice, otwartą chyba Albany Arktyczna siła mam nadzieję, że nic nie przekręciłam bo nie spisywałam wyników
  23. No to ja zacznę my wróciliśmy dzisiaj bez sukcesów ale wielkie gratulacje dla Agi i Shapaliego, którzy zdominowali otwartą :D Rasę wziął pies z Estoni, ogólnie było bardzo pozytywnie i chociaż nic nie zdobyliśmy i tak jesteśmy zadowoleni i gratuluję wszystkim zwyciężcom :drinking:
  24. To życzę powodzonka wszystkim na jutrzejszej wystawie
×
×
  • Create New...