Jump to content
Dogomania

Malvina

Members
  • Posts

    243
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Malvina

  1. Chciałam napisać, że mój haszczak Landi Arktogea ANTARCTICA nie żyje. Zmarła dzisiaj nagle w nocy i nie można jej było już uratować. Wszyscy jesteśmy załamani i zaskoczeni nie wiedzieliśmy, że to się stanie tak szybko, za miesiąc skończyłaby 4 latka. Mieliśmy tyle planów, tyle wystaw przed sobą... Zostawiła nam swoją córkę Lavię, oraz dała nie dawno przecudny miot. Nie mogę się z tym pogodzić...
  2. No to zapeszyłam, że się zmieni :evil: , no tak jeszcze trochę jest czasu do wystawki, więc pewnie nic dokładnie na razie nie wiadomo :roll:
  3. No mój oddział postarał się o dobrą obsadę sędziowską :wink: Ja też jestem zadowolona, w mojej grupie cała ekipa sędziów międzynarodowa, mam nadzieję, że się nic nie zmieni... A co do stronki to fakt, że by się przydała, tym bardziej, że w Łodzi co roku poza międzynarodową jest też dużo klubówek
  4. Kto się wybiera na wystawkę do Łodzi w maju?
  5. Malvina

    Radom 2005 Krajowa

    Ja też się wybieram z dwoma haszczakami jak nic się nie zmieni przydałoby się wkońcu ten championat skończyć...
  6. My w tym roku byłyśmy razem nad morzem w Jarcu.Na początku też się bałam i długo zastanawialiśmy się czy wziąźć Landi.Ale ogólnie nie było większych problemów.Przedewszystkim w czasie upałów piesek powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.I trzeba pilnować aby nie przebywał długo na słońcu.My byliśmy na pięknie zalesionym ośrodku i nie było z tym problemów.No tylko jak wychodziliśmy na spacerki na miasto to Landi była głównym obiektem zainteresowania-wszyscy chcieli dotknąć huskiego :D zrobić zdjęcie... :evilbat:
  7. Jeśli można to ja też poproszę :) [email protected]
  8. Malvina

    Poznań

    Agnieszka GRATULACJE :laola: Metros dzięki :D
  9. Malvina

    Poznań

    Macie pełne wyniki?No pochwalcie się :)
  10. Malvina

    NOWE TWARZE

    oki czekam na info :) a klubem wataha jest też zainteresowana moja kumpela, która ma malamuta :)
  11. Malvina

    NOWE TWARZE

    Rowerkiem jedżdziłam raz i po pogoni Landi za kotem wylądowałam na drzewie :fadein: Szelki mam ale z linką będzie problem.Do tej pory to tylko biegałyśmy. Jeśli nie zwątpię do jutra to narazie na osiedlu spróboję z tym rowerkiem...Módlcie się za mnie! Aha jeżeli to na parkingu.Tylko chodzi Ci o ten od Rzgowskiej czy ten drugi?
  12. Malvina

    NOWE TWARZE

    No tak pojawiło się ale za wiele to nie widać :( Chyba zrobię Landi sesję i jak będe miała lepsze fotki to wkleję.
  13. Malvina

    NOWE TWARZE

    PaYooK dzięki już wysłałam mam nadzieję,że się pojawi...
  14. Jateż dołanczam się do gratulacji :new-bday: Szczeniaczki są urocze!
  15. Malvina

    NOWE TWARZE

    Bardzo chętnie pobiegamy z wami :D Poniedziałek pasuje.O której godzince?Aha i jak tu można wkleić Embland?
  16. Malvina

    NOWE TWARZE

    No to jesteśmy sąsiadami :P Ja biegam czasem na Stawach Jana, a mieszkam w tych domkach za CHKS-em. Pozdrawiam
  17. Malvina

    NOWE TWARZE

    Za Choryzontem Jestem z chojen a ty?
  18. Malvina

    NOWE TWARZE

    Cze :hand: Mam na imię Malwina i od niedawna jestem na forum.Chciałam przywitać się z wszystkimi haszczomaniakami :D Więcej o mnie i o mojej suczce Landi napisałam w autoprezentacjach.Chciałam zapytać się kto jest z Łodzi i okolic i gdzie mogłybyśmy potrenować tu w zaprzęgu. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...