Jump to content
Dogomania

tufi

Members
  • Posts

    2791
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tufi

  1. No wlasnie - czy na bulliade mozna ze swoim psiakiem jako widzowie przyjechac? W Samotulach bede, o ile nie wyjade z Polski na rok... Ale w Zaniemyslu bede na 100% :)
  2. Oki - to czekam na wiadomosc :) W sobote jedziemy z darami do Wielunia, ale wieczorem juz pewnie bede :D
  3. Ja byc grzeczna i ja widziec cudo fotki :D Ja chciec wiecej A'propos Leszna - jest w niedziele - jesli ktos bedzie z Poznania jechal, to chetnie sie zabiore :D
  4. Piekne maluchy! Tylko rzeczywiscie cos ten bialy kolor nie jest zbytnio lubiany przez Twoj skaner ;)
  5. jest w archiwum w temacie dot. prezentow na Mikolaja - sporo tego bylo... Poszukaj, a jak sie nie uda, to pomoge :) chyba to bylo na "wszystko o psach"
  6. Dwie bulliady? :o Oprocz tej czerwcowej w Zaniemyslu to gdzie jeszcze i kiedy?
  7. Oki :) To do zobaczenia :)
  8. bede cale 6 godzin - po prostu nie mam zmiennika :( ale przynajmniej wszystkiego dopilnuje :)
  9. Dotarlismy na te strone :) A z dywanem nie przesadzaj... Wystarczy goracka herbatka ;) Daj mi znac, czy sa jakies szczeniaki - psy, najlepiej krotkowlose, oki?! Suczki w sumie chyba tez... czeka mnie jeszcze tydzien naklaniania "tesciowej", ze ona juz chce nastepnego psa po smierci Dzekusia prawie 2 lata temu... Nad logo pomysle wkrotce, bo po wyjezdzie mam troszke obowiazkow do odrobienia :)
  10. To moze wpadniesz do novum w srode na zbiorke darow? zapraszam :) a gwarancje moze jakas na bema kupisz ;) jeszcze nie wszystko stracone ;) albo juz wiem co! poszczuj go wezem albo Nikita :evilbat: P.S. wybiera sie ktos z Poznania na wystawe do Leszna? widzialam zgloszone tylko 2 bulle i nie bede sama tylko po to jechac.... :(
  11. Kaziku Moglbys napisac, jakich ras psy miales wczesniej? Bo moze tu lezy problem, ze chcesz byc moze wychowywac bullterriera tak samo, jak np. owczarka niemieckiego. A to jednak wymagaloby skorygowania pewnych metod wychowywania psa - moze wtedy latwiej by nam bylo wskazac na roznice i bardziej Tobie pomoc?! I skad jestes - moze ktos z nas by mogl sie z toba spotkac i pomoc "na zywo"? Cala reszta - przestancie obrzucac sie takimi bluzgami. To zenujace, ze dorosli ludzie nie potrafia prowadzic dyskusji na odpowiednim poziomie.
  12. Buuuu! A tak z Sewem wspominalismy i zalowalismy, ze Was nie ma, bo byly psy w rozmiarze XL (rottek i on) i nasze dziewczynki, szczegolnie mniejsza, nie mialy zbytnio z kim sie bawic... :( FE kierowca ;)
  13. Wstepnie umowilismy sie na wyjazd ok. 8 rano, wiec miedzy 11 a 12 powinnismy byc na miejscu :) Jutro jade doplakacic uczelnie ;)
  14. To jak - kto idzie? Podobno mokro nie jest... Jesli nic sie nie zmieni, to bedziemy na Cytadeli ok. 14.30 - 15.00 - dajcie znac, kto z Was bedzie :)
  15. Wracam i dowiaduje sie, ze sunia nie zyje... :( Juz mi Gosia cos wspominala, ale nie chcialam wierzyc... Od poniedzialku biore sie znowu ostro do pracy - a w srode zbiorka :)
  16. Witam :) A nie mowilam, ze beze mnie nie pojdziecie? ;) 8) Za to mam nadzieje, ze jutro wszyscy sie zjawia, zeby posluchac o psiakach dogomaniakow z Warszawy, ktorych odwiedzilam :) A wyszlo tego: 5 rottkow. 2 szybowce, 1 garbaty mopsik i 1 bullterier :D Pieeeeeeeeekne byly :)
  17. to nie jest reklama - to chec ofiarowania swojej pomocy w dobrej wierze - a zeby nie kupowac kota w worku, to pokazuje przyklady tego, co potrafie p.s. mam 21zl ze sprzedazy jednego obrazka :)
  18. Ja rowniez moge cos narysowac :) moje obrazki na galeria.ipto.info :)
  19. A ja mam takie pytanie w kwestii formalnej: kto zajmuje sie schroniskiem i pomoca je,u? Czy jest to jakas organizacja? Czy my tak wszyscy sami z siebie? I jeszcze jedno pytanko - jesli okaze sie, ze darow bedzie baaaaaardzo duzo, to czy wszystkie maja trafic do Wielunia, czy mozna tez wspomoc inne schronisko i jakie byscie ew. polecily?
  20. Dlaczego Jaskier? :o Rotti - chyba za duzo :drinking: ;)
  21. a mnie nie bedzie :evilbat: Ale przynajmniej odwiedze kilka dogomaniackich hodowli z Warszawy i okolic :) w ta niedziele bedzie burza z piorunami i ulewa i nigdzie nie pojdziecie :evilbat: ;) 8)
  22. zajrzyjcie na watek poznanski - nie bede kopiowac wiadomosci :)
  23. Odpowiedz prosze na wszystkie pytania, ktore Tobie zadano.
  24. Bęben jest przeswietlony. Sew pracuje w firmie komputerowej i naprawa tego sporo by kosztowala...
  25. No to drukarke juz macie - tylko powtarzam, ze drukuje z lekkim przybrudzeniem, wiec do pism oficjalnych sie nie nadaje. Przed chwila dostalam maila, ze ktos wplacil 50zl na schronisko, bo dowiedzial sie o akcji ze strony www.ipto.info/schronisko.php :) Czyli stronka pelni swoja funkcje jak nalezy :) Zaraz odpisze z podziekowaniami :)
×
×
  • Create New...