tak jak Lila wspomniała że Anata dorasta to powiem co zrobiła kilka dni temu
najpierw pogryzła się ze swoją kolezanką bokserką (o 2 miesiące od niej młodszą) z którą znały sie od dziecka, potem pogoniła 11-miesięczną tosa-inu (chociaz była od niej większa o 10 czy wiecej cm) następnie wyskoczyła z zębami na 8-miesięczną bulkę.
Pare godzin później zaatakowała 4-miesięcznego szczeniaka, bo jej sie nie podobał i ją irytował, a dzień później zaatakowała swojego przyjaciela SH z któym kiedyś jadłą z jednej miski!! Po wystawie troche sie wyciszyła i dziś było ok. Ślicznie sie bawiła z suczką SH która ma niecałe12miesięcy, ale najpierw musiała na nią troche poburczec, pokazać że ona jest większa silniejsza, a jak zauważyła ze tamtej chodzi tylko i wyłącznie o zabawe to było już wspaniale, potem nawet sama sie kładła na plecy i dała sie małej pokonywać (ale tylko na chwile) w całej zabawie to ona przeważała.