Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. ktoś chce jakieś stawki z wczoraj tj. grupy I, IV, V??? jak będzie dużo psów w jakejś rasie moge zeskanować odpowiednie strony.. za pare chwil tzn. po spacerze ;)
  2. Jcz Witam w kręgu akit!!!!!! :)))) słodziak :))) a tak z innej beczki kilka zdjęć ze światówki, które znalazłam na dogo [quote name='KaRa_TC']Akity [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa12.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa13.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa14.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa15.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa16.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa17.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa18.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa19.jpg[/IMG] [/QUOTE]
  3. [quote name='Nesuniaaa']Mała dostała ocene wybitnie obiecującą i super opis :multi: :multi: :multi: 2 pierwsze miejsca zajeły psy z zagranicy wiec uważam że to naprawde super wynik jak na pierwszy raz :multi: :multi:[/QUOTE] dziekue za odpowiedz.. a wiesz, która zajeła 4 lokatę??? pierwsze miejsce zajęla suczka sprowadzona z Hiszpani, a mieszkająca w Polsce razem z bratem mojej Anaty i nalezy do forumowej donyi ;)
  4. Nesuniaaa napisz i prosze jaką ocenę dostała mała...
  5. [quote name='Nesuniaaa']W akitach szczeniakach 3 miejsce zajeła Akita u Izis Zama! Narobiłam pełno fotek akit i innych psów:)[/QUOTE] GRATULUJE.... ja przed chwilą wróciłam i jeszcze sie pochwale "odrobinke" chociaż Jo-jo już o tym wspomniał moja sunia rasy [SIZE="5"][COLOR="Red"]akita ANATA Yamamoto[/COLOR][/SIZE] najpierw wygrała rywalizacje w klasie championów (zgłoszonych 12) a potem porównanie o CACIBa i tym samym została [COLOR="#ff0000"]pierwszą [/COLOR]wychodowaną i pochądzącą z Polski [COLOR="#ff0000"]i jak na razie jedyną [SIZE="5"]ZWYCIEZCA ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR] nawet o tym nie marzyłam....:oops: :oops: w konkurencji PARA HODOWLANA BIMBO i ANATA Yamamoto zostali zakwalifikowani do pierwszej hmm 10?, ale niestety miejsca na podium już dla nich nie starczyło.. ale i tak uwazam, że jest to sukces, ze zostaliśmy zauważeni
  6. no dobra.. chyba najwyższy czas życzyć wszystkim POWODZENIA!!!!!!!
  7. chuste mam, biore.. ale czy nie zapomne założyc sobie albo psu to już inna sprawa ;)
  8. [quote name='Asiunia02']Wieści z Poznania, psów na ulicy wiecej niz zwykle - ciekawe czemu ?? :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/QUOTE] no idea ;) POWODZENIA WSZYSTKIM!!!!!!
  9. UFFF my własnie skończyłysmy pranie i suszenie..teraz tylko jeszcze ja musze sie wyprać i wysuszyć, spakować i za 3h w droge ;) chyba dużo redbulli wezmę ;)
  10. haaaaa znalazłam!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))) Agasia odbierz PW
  11. siedze i mysle i nie bardzo mi to idzie.. musze poczekac aż ktos wróci do domu..może wie??:roll: :roll: :roll: :roll: ale za to mam ksążeczke zdrowia i paszport :) i wlasnie biegałam po domu w celu znalezienia najwygodniejszych do biegania eleganckich butów :lol: :lol: :lol: :lol:
  12. śliczne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: <poza grnicami marzeń ;)>
  13. Własnie rozmawiałam z kolezanką i powiedziała, ze trzeba zabarć ze sobąten dokument (książeczka albo paszport), gdzie jest NAKLEJKA szczepionki!!!!! a ja mam na razie inny problem.. NIE MAM POJĘCIA GDZIE WŁOŻYŁAM POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA ;( ;( ;(
  14. [quote name='gudis']Ja pracuje na ringu 68, jesli wyrobie do 15 z psami na moim ringu to moge strzelic fotke . Jakis konkretny psiak czy obojetnie?? Chyba ze Agappe zjawisz sie u mnie i cu wypozycze aparacik gdybym nie zdazyla ?[/QUOTE] podejrzewam, że akity skończą się przed 15.. jeżeli tak będzie to moge wpaść po aparat chyba, że donyi zabiore <niewątpliwedo Niej bede miała bliżej, bo mam jej zająć miejsce koło siebie> zaraz napisze Ci na pw mój nr tel
  15. [quote name='Asiaczek']Cztery dni trzymania kciuków - jak nasze Rodziny to wytrzymają?;) Czwartkowa ekipa Asiaczków-basiaczków startuje o 3.00 nad ranem. Ufff... Pzdr.[/QUOTE] Sprecyzuje tylko, że jest to czwartkowa ekipa Asiaczkowo-Agappowo-basiaczkowo-akicia;) powiedzcie mi <gdzieć chwilowo zawieruszyło mi sie potwierdzenie wystawy> zadnego świadectwa zdrowia nie potrzeba???? wystawrczy np tylko paszport???
  16. dziękujemy :)))) :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  17. [quote name='YUGATA']Witam wszystkich serdecznie. Pozdrowienia dla wszystkich których poznalismy w Łodzi. Mam nadzieje ze spotkamy sie w Kielcach i jeszcze pogadamy. Bardzo chciałam dodac zdjecie Yugaty ale nie wiem jak czy mógł by mi ktos pomuc? Agata & Rafał[/QUOTE] może ten link okaże sie przydatny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259[/url] ???
  18. [quote name='Asiunia02']Najświezsze wiadomosci z Poznania :) Pogoda dobra, a dla nas akiciarzy najwazniejsze to to, ze juz dzisiaj zjechało sie troche piesków np. z Tajwanu a wsrod nich hit. Hitem jest widziany w Poznaniu autokar w którym połowe miejsce zajmowali ludzie, a druga połowe AKITY !!!!!!!!! I cały autokar był pomalowany w akitki :) Ciekawe czy to Japończycy czy też może Francuzi lub Włosi. Wydaje mi sie, ze nikt inni by tyle dni wczesniej nie przyjechał. Informacja ogólna co do światówki: Jest to najwieksza światówka od wielu lat jak nie od swoihc poczatków, przynajmniej tak mówili w poznańskich radiach.[/QUOTE] a ja chyba wiem :) <ale głowy sobie nie dam obciąć.. widziałam gdzies zdjecie w inernecie> zobaczymy w czwartek
  19. [quote name='Różyczka']Jeśli nie sprawiłoby to dużej trudności Czy mógłby ktoś zrobić w czwartek zdjęcie SHIKOKU ring69 pawilon16 godzina 15:00 tak przy okazji bo czytam że dużo tutaj amatorów fotografowania a w czwartek nie mogę niestety przyjechać Z góry dziękuję[/QUOTE] możliwe, że ja sie pojawie przy tym ringu.. ale niestety bez aparatu jedynie z kamerą, chyba, ze komus "zabiore" aparat na chwile ;)... moge tylko powiedziec że jeden z tych shikoku <suczka> jest najprawdopodobniej z Polski (ale głowy za to nie dam, to tylko moje przypuszczenia, bo pierwsza sprowadzona do Polski shikoku jest wlasnie w wieku "młodzieżowym")
  20. Agappe

    Nitra

    [quote name='Elitesse'][B]PSY[/B] [B]kl.szczeniat[/B] Achiko Go Akita Inu of Cacic Cusen Go Kumade Hiroshi Go haru Kaze [B]kl.championow[/B] E Haciko Go Haru kaze Falco na Obraze Toramaru Go Sanzenkarisou SUKI kl.baby Geischa Tomimopa [B]kl.szczeniat[/B] Cinte Go Kumade [B]kl.mlodziezy[/B] Zui Rei Akita Inu of cacic [B]kl.posrednia[/B] Beni Hime z Hrabovskeho Dvora [B]kl.otwara[/B] Fumiko Go Haru kaze [B]kl.championow[/B] Beri Kumade[/QUOTE] dziekuję!!!!! :))))
  21. Agappe

    Nitra

    Elitessee poratujesz mnie akitkami???? a pucharki fajneee
  22. jak dla mnie to troche za mało.. liczyłam na liczbe bliżej 150 :roll: :roll: Asiunia ja mam nadzieje, ze zdasz nam relacje pogodowe jeszcze w środe??
  23. śniegu nie ma ale pewnie błoto jest :shake: :shake: a nam dzis przyszedł list z Belgii z potwierdzeniem interchampionatu :))))) teraz tylko dyplomik, który tez powinien lada dzień przyjść :)))
  24. chyba koniec tego off topicu, bo nas tu zlinczują ;)
  25. [quote name='Savannah']Serio?? Ja czytalam info o tym kierunku to bylo napisane ze konczac TiR masz wiele możliwosci pracy - chocby tak jak ja bym chciala w biurze podróży[/QUOTE] ale mała perspektywa rozwoju... ile lat można pracować w biurze podrózy??? znam troche osób po tym kierunku i bynajmniej nie pracują w swoim zawodzie :/
×
×
  • Create New...