-
Posts
9099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agappe
-
ktoś chce jakieś stawki z wczoraj tj. grupy I, IV, V??? jak będzie dużo psów w jakejś rasie moge zeskanować odpowiednie strony.. za pare chwil tzn. po spacerze ;)
-
Jcz Witam w kręgu akit!!!!!! :)))) słodziak :))) a tak z innej beczki kilka zdjęć ze światówki, które znalazłam na dogo [quote name='KaRa_TC']Akity [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa12.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa13.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa14.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa15.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa16.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa17.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa18.jpg[/IMG] [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/swiatowa/swiatowa19.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
[quote name='Nesuniaaa']Mała dostała ocene wybitnie obiecującą i super opis :multi: :multi: :multi: 2 pierwsze miejsca zajeły psy z zagranicy wiec uważam że to naprawde super wynik jak na pierwszy raz :multi: :multi:[/QUOTE] dziekue za odpowiedz.. a wiesz, która zajeła 4 lokatę??? pierwsze miejsce zajęla suczka sprowadzona z Hiszpani, a mieszkająca w Polsce razem z bratem mojej Anaty i nalezy do forumowej donyi ;)
-
Nesuniaaa napisz i prosze jaką ocenę dostała mała...
-
[quote name='Nesuniaaa']W akitach szczeniakach 3 miejsce zajeła Akita u Izis Zama! Narobiłam pełno fotek akit i innych psów:)[/QUOTE] GRATULUJE.... ja przed chwilą wróciłam i jeszcze sie pochwale "odrobinke" chociaż Jo-jo już o tym wspomniał moja sunia rasy [SIZE="5"][COLOR="Red"]akita ANATA Yamamoto[/COLOR][/SIZE] najpierw wygrała rywalizacje w klasie championów (zgłoszonych 12) a potem porównanie o CACIBa i tym samym została [COLOR="#ff0000"]pierwszą [/COLOR]wychodowaną i pochądzącą z Polski [COLOR="#ff0000"]i jak na razie jedyną [SIZE="5"]ZWYCIEZCA ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR] nawet o tym nie marzyłam....:oops: :oops: w konkurencji PARA HODOWLANA BIMBO i ANATA Yamamoto zostali zakwalifikowani do pierwszej hmm 10?, ale niestety miejsca na podium już dla nich nie starczyło.. ale i tak uwazam, że jest to sukces, ze zostaliśmy zauważeni
-
no dobra.. chyba najwyższy czas życzyć wszystkim POWODZENIA!!!!!!!
-
chuste mam, biore.. ale czy nie zapomne założyc sobie albo psu to już inna sprawa ;)
-
[quote name='Asiunia02']Wieści z Poznania, psów na ulicy wiecej niz zwykle - ciekawe czemu ?? :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/QUOTE] no idea ;) POWODZENIA WSZYSTKIM!!!!!!
-
UFFF my własnie skończyłysmy pranie i suszenie..teraz tylko jeszcze ja musze sie wyprać i wysuszyć, spakować i za 3h w droge ;) chyba dużo redbulli wezmę ;)
-
haaaaa znalazłam!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))) Agasia odbierz PW
-
siedze i mysle i nie bardzo mi to idzie.. musze poczekac aż ktos wróci do domu..może wie??:roll: :roll: :roll: :roll: ale za to mam ksążeczke zdrowia i paszport :) i wlasnie biegałam po domu w celu znalezienia najwygodniejszych do biegania eleganckich butów :lol: :lol: :lol: :lol:
-
śliczne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: <poza grnicami marzeń ;)>
-
Własnie rozmawiałam z kolezanką i powiedziała, ze trzeba zabarć ze sobąten dokument (książeczka albo paszport), gdzie jest NAKLEJKA szczepionki!!!!! a ja mam na razie inny problem.. NIE MAM POJĘCIA GDZIE WŁOŻYŁAM POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA ;( ;( ;(
-
[quote name='gudis']Ja pracuje na ringu 68, jesli wyrobie do 15 z psami na moim ringu to moge strzelic fotke . Jakis konkretny psiak czy obojetnie?? Chyba ze Agappe zjawisz sie u mnie i cu wypozycze aparacik gdybym nie zdazyla ?[/QUOTE] podejrzewam, że akity skończą się przed 15.. jeżeli tak będzie to moge wpaść po aparat chyba, że donyi zabiore <niewątpliwedo Niej bede miała bliżej, bo mam jej zająć miejsce koło siebie> zaraz napisze Ci na pw mój nr tel
-
[quote name='Asiaczek']Cztery dni trzymania kciuków - jak nasze Rodziny to wytrzymają?;) Czwartkowa ekipa Asiaczków-basiaczków startuje o 3.00 nad ranem. Ufff... Pzdr.[/QUOTE] Sprecyzuje tylko, że jest to czwartkowa ekipa Asiaczkowo-Agappowo-basiaczkowo-akicia;) powiedzcie mi <gdzieć chwilowo zawieruszyło mi sie potwierdzenie wystawy> zadnego świadectwa zdrowia nie potrzeba???? wystawrczy np tylko paszport???
-
dziękujemy :)))) :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='YUGATA']Witam wszystkich serdecznie. Pozdrowienia dla wszystkich których poznalismy w Łodzi. Mam nadzieje ze spotkamy sie w Kielcach i jeszcze pogadamy. Bardzo chciałam dodac zdjecie Yugaty ale nie wiem jak czy mógł by mi ktos pomuc? Agata & Rafał[/QUOTE] może ten link okaże sie przydatny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259[/url] ???
-
[quote name='Asiunia02']Najświezsze wiadomosci z Poznania :) Pogoda dobra, a dla nas akiciarzy najwazniejsze to to, ze juz dzisiaj zjechało sie troche piesków np. z Tajwanu a wsrod nich hit. Hitem jest widziany w Poznaniu autokar w którym połowe miejsce zajmowali ludzie, a druga połowe AKITY !!!!!!!!! I cały autokar był pomalowany w akitki :) Ciekawe czy to Japończycy czy też może Francuzi lub Włosi. Wydaje mi sie, ze nikt inni by tyle dni wczesniej nie przyjechał. Informacja ogólna co do światówki: Jest to najwieksza światówka od wielu lat jak nie od swoihc poczatków, przynajmniej tak mówili w poznańskich radiach.[/QUOTE] a ja chyba wiem :) <ale głowy sobie nie dam obciąć.. widziałam gdzies zdjecie w inernecie> zobaczymy w czwartek
-
[quote name='Różyczka']Jeśli nie sprawiłoby to dużej trudności Czy mógłby ktoś zrobić w czwartek zdjęcie SHIKOKU ring69 pawilon16 godzina 15:00 tak przy okazji bo czytam że dużo tutaj amatorów fotografowania a w czwartek nie mogę niestety przyjechać Z góry dziękuję[/QUOTE] możliwe, że ja sie pojawie przy tym ringu.. ale niestety bez aparatu jedynie z kamerą, chyba, ze komus "zabiore" aparat na chwile ;)... moge tylko powiedziec że jeden z tych shikoku <suczka> jest najprawdopodobniej z Polski (ale głowy za to nie dam, to tylko moje przypuszczenia, bo pierwsza sprowadzona do Polski shikoku jest wlasnie w wieku "młodzieżowym")
-
[quote name='Elitesse'][B]PSY[/B] [B]kl.szczeniat[/B] Achiko Go Akita Inu of Cacic Cusen Go Kumade Hiroshi Go haru Kaze [B]kl.championow[/B] E Haciko Go Haru kaze Falco na Obraze Toramaru Go Sanzenkarisou SUKI kl.baby Geischa Tomimopa [B]kl.szczeniat[/B] Cinte Go Kumade [B]kl.mlodziezy[/B] Zui Rei Akita Inu of cacic [B]kl.posrednia[/B] Beni Hime z Hrabovskeho Dvora [B]kl.otwara[/B] Fumiko Go Haru kaze [B]kl.championow[/B] Beri Kumade[/QUOTE] dziekuję!!!!! :))))
-
Elitessee poratujesz mnie akitkami???? a pucharki fajneee
-
jak dla mnie to troche za mało.. liczyłam na liczbe bliżej 150 :roll: :roll: Asiunia ja mam nadzieje, ze zdasz nam relacje pogodowe jeszcze w środe??
-
śniegu nie ma ale pewnie błoto jest :shake: :shake: a nam dzis przyszedł list z Belgii z potwierdzeniem interchampionatu :))))) teraz tylko dyplomik, który tez powinien lada dzień przyjść :)))
-
chyba koniec tego off topicu, bo nas tu zlinczują ;)
-
[quote name='Savannah']Serio?? Ja czytalam info o tym kierunku to bylo napisane ze konczac TiR masz wiele możliwosci pracy - chocby tak jak ja bym chciala w biurze podróży[/QUOTE] ale mała perspektywa rozwoju... ile lat można pracować w biurze podrózy??? znam troche osób po tym kierunku i bynajmniej nie pracują w swoim zawodzie :/