:snipersm: :2gunfire: :chainsaw:
Zauważ, drogi kolego, że mimo szlachetnego charakteru Viggo gra awanturnika. Czy ktoś, oprócz awanturnika, potrafiłby powybijać zle charaktery w pień? A awanturnik wcale nie musi być zły. A król wcale nie musi być miękką fają.
Poza tym, drogi kolego, trzeciej części jeszcze nie było. I SKĄD WIESZ, JAK WYGLĄDA VIGGO JAKO KRÓL, HĘ? Propozycja cały czas aktualna i wtedy naocznie się przekonasz (bo ja to już czuję :iloveyou: ), że pasuje jak cholera. NO.
:wink: