becia, tego nie wie nikt :roll:
dlatego jest założony nowy watek, w którym piszemy, zobacz dwa posty wyżej
[QUOTE] nowy wątek tutaj...........
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6582225#post6582225"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...25#post6582225[/URL][/QUOTE]