ja miałam podobną historie tyle ,że z 5 letnia sunią, oczywiście z tego co wiem mając zaświadczenie można wystawiać ,tylko znajomi podpowiedzieli mi ,że sędzia mając do wyboru psa z zębem lub bez ,wybierze napewno tego z zębem ,tymbardziej ,że to klasa championów,więc dałam sobie spokój i poczekałam, teraz wystawiłam bezstresowo w weteranach.
Pozdrawiam