-
Posts
8645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnes
-
Z tej firmy chyba mialam, choc nie pamietam, dzialalo na mnie, ale tylko chwile. Czy Twoje psy nie zlizuja tego jak psikniesz na siersc?
-
(nie dziala mi edycja, wiec nowy post) Monia - jak znajdziesz cos antykomarowego na psy daj znac;) moze sie przyda na wyjazdach eliza - moja suka jak wazyla ok 37 kg to zaczelam stosowac krople dla psa 40-60 kg, bo wczesniej uzywalam 20-40. Zmienilam za namowa weta. Nie wiem czy to w czyms pomoze;)
-
[quote name='Kenzo']Swoja droga myślę, że gdyby z ta obroża było cos bardzooooo nie tak, to nigdzie na świecie nie można by jej dostać.[/QUOTE] jednak z jakiegos powodu jej nie ma tak? skoro to by byla blachostka to by pojawil sie juz dawno temu, a nie producent traci ciezkie pieniadze przez to...to raz, dwa o ile mi wiadomo ma byc z innym skladem - czyli cos bylo nie tak z amitraza. Reszte moze sobie dopowiedziec kazdy sam ;) Mi te informacje wystarcza, zeby nie uzywac czegos co moze byc niebezpieczne
-
Monia, a duzo macie tych komarzysk? Konieczne jest zabezpieczanie przed nimi? U nas w lesie na polach owszem w pewnym okresie bylo potwornie duzo, ale wtedy i ja nie daje rady, wiec psa nie zabezpieczalam - nie chodzilam ;)
-
Nie ma i niewiadomo czy bedzie - zostal przeciez wycofany z powaznego powodu - skladnik ktory jest w nim zawarty moze byc smiertalny dla osob....i tu nie pamietam, ale pisalam o tym, dla cukrzykow? Byly takie przypadki, Preventic mial wrocic ale w zupelnie innej postaci. Ta informacja mnie tak zszokowala, ze do tej pory obrozy nie kupilam i nie mam zamiaru.
-
deer sprawdz sobie te [url]http://www.artmagic.nazwa.pl/index.php?k7,identyfikatory-dla-psa[/url] nie wiem tylko czy Ci wysla, ale - ja je mam jak czytalas badz nie chwilke, sa sliczne, widzialam roczne te ID i wygladaja super, czytelne, kolor sie trzyma.
-
[quote name='Onomato-Peja']Ja mam obawy, że eko skórka będzie grzać w upały. Cholernie się napalałam na szelki z eko skórką, ale jednak stwierdziłam, że po pierwsze może właśnie grzać a po drugie Rasta w szelkach wygląda jak ostatnia łajza.[/QUOTE] no to zalezy, bo moja szelki ma tak dopasowane, ze ten pasek z ekoskorka jest dosc luzno, wiec nie ma szans, zeby to krzywde zrobilo.
-
[quote name='Marta_Ares']a ja zdążyłam przeczytać :P[/QUOTE] i masz teraz przewage:diabloti:
-
edit: kasuje, nie bede dalej sie wtryniac, nie moj cyrk nie...;) aczkolwiek gops prywatnie nie odpuszcze, ale ona wie czemu:diabloti:
-
Problemy u ludzi wywodza sie od wielu rzeczy, od dzwigania rowniez. Czy pileczki sa bezpieczne? Zapytaj mojego weta ;) tzn Azy ;) w kazdym razie suka ma zakaz, aportowanie bardzo obciaza stawy, lapy, to jak pies laduje za pilka to nie jest bezpieczna forma spedzania czasu - i oczywiscie nie mowie o tym, zeby zakazac, ale nie powiem, ze aportowanie to bezpieczna forma zabawy ;) gops moje zdanie na temat ciagniecia zna hehe wiec nie bede juz tutaj zasmiecac...;)
-
[quote name='zaba14']Ty nie jesteś psem, a człowiekiem... psy są jakby nie patrzeć wytrzymalsze... a jak kobieta idzie do sklepu i niesie w jednej reklamówce 10kg i w drugiej drugie tyle.. co zdarza się bardzo często to co? ma powiedzieć, że obiadu dziś nie będzie bo za ciężkie? :D [/QUOTE] no tu juz nie wytrzymalam, bo taki przypadek mam w domu, moja mama ktora ma chory kregoslup i to co to nic? Wlasnie przez to, ile z nas kobiet bedzie mialo ten problem w przyszlosci? Teraz jedna albo druga nie mysli, bo jestescie mlode, a potem to juz za pozno. Po to czlowiek jest madrzejszy od psa zeby mogl za niego myslec i pewnie rzeczy przewidziec. Przepraszam, ze takim "tonem", ale mam psa z "uszkodzonym" kregoslupem, przez moja glupote i staram sie jak moge, zeby uchronic przed tym innych.
-
Dlatego napisalam ze trzeba poczekac na kolejny i kolejny weekend:eviltong:
-
No moze i nie mam:hmmmm::diabloti: Fotek tez nie mam:evil_lol: Nie mam kurka kiedy focic:roll: Trzeba poczekac na...kolejny i kolejny weekend:evil_lol:
-
No ta, jakby zobaczyla moja sucz 40 kg prujaca na innego psa juz by pewnie taka pewna nie byla:evil_lol:
-
evel ale tak czy siak nikt nie wpusci agresywnego psa na zajecia, Miska raczej do agresywnych nalezy, wiec tu nie ma co sie wpychac ;)
-
[B]Kateczka [/B]no masz tego duzo nie powiem:crazyeye: Co do MM fakt zgodze sie, bardzo malo lapie brudu, ale jak wezmiesz mydlo i szczote to zobaczysz, ze brazowa woda poleci;) Zawsze mi sie wydaje, ze obroza jest czysta dopoki nie zaczynam jej prac:evil_lol:
-
[quote name='vege*']chodziło mi, że jest ok bo gops wie co robi, tak mi się wydaje, bo wiem, że o psa bardzo dba ;-)[/QUOTE] ech...nikt nie twierdzi ze jest inaczej gops akurat rower to chyba jedna z niewielu rzeczy ktora wiadomo, ze jest bezpieczna dla psa ;)
-
Foto szt 1 ktore sie zapodzialo gdzies:eviltong:
-
[quote name='vege*']jak by nie wiedziała co robi to by nie ćwiczyła z psem ciągnięcia opony, proste :-) do tego konsultowała to z wetem czy może, daje tabletki na stawy więc jest ok ;-)[/QUOTE] vege to czy jest ok okaze sie za jakis czas, skad taka pewnosc hm?
-
[B]NightQueen [/B]Ty sie nie liczysz:diabloti: obrozy masz tak duzo, ze kazda z nich jest uzywana pewnie rzadziej niz u innych;) Ja nie wiem moj pies ma chyba 4 czy 5 obrozy, nie tapla sie w blocie szczegolnie, ale po blocie krzakach biega, syf sie tego czepia, nie ma sily po jakims czasie to jest brudne a co za tym idzie zaczyna nabierac zapachu. [B]Monia[/B] psa nie tykasz na spacerze?:evil_lol: Nie no ok, sa tez ludzie, ktorym brzydkie zapach swojego psa nie przeszkadza, juz sie nie bede czepiac:eviltong: (tu nie pije do nikogo, rzucilam ogolnie)
-
[quote name='*Monia*']Ja nie piorę psich akcesoriów wcale i wszystkie jak nowe :diabloti:.[/QUOTE] ta i jeszcze powiedz ze pachna:grin: nie ma szans, musza "capic" to w koncu tylko pies ktory tez lapie zapach, takie bloto na obrozy tez nie bedzie pachniec...no mi to osobiscie przeszkadza bardzo
-
e tam po prostu trzeba czesto prac ;) wychodzac z tego zalozenia moj pies by chodzil ciagle w czerni, a przeciez bloto i na tym bardzo widac. I to nawet nie chodzi o estetyke, ale sama nie chodze w brudnych ciuchach wiec..;)
-
toyota :) pitman ma normalna ilosc dziurek, 5 szt chyba, el perro ma mniej bo tylko 4 i w przypadku mojej suki nie moge obrozy zapiac idealnie
-
[quote name='gops']jak szelti ! :lol:[/QUOTE] dokladnie tak:diabloti:
-
Marta podklej mu uszy zeby staly [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01278.jpg[/url] :evil_lol: fajne wyglada:loveu: