-
Posts
8645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnes
-
do niej tez bede pisala, ale moze - ktos jeszcze sie znajdzie;) a jakby to byl ktos z wawy:cool3: to by mi baaardzo pomogl;)
-
Asiaczek ten kon jest mistrzem roznych dziwnych min:lol: Marysia_i_gończy dziekuje;) Najpierw "apel" - kto uzywa szkla Nikkor 70-300 VR...?? Mam chyba powazny problem z tym szkielkiem i potrzebuje kogos kto ma z nim stycznosc. Najlepiej z body od d40 --> d80. Jeszcze kilka zdjec z wyjazdu. tzw uchwycona chwila Ja na zawodach - juz zmeczona, po kilku godzinach robienia zdjec wbardzo trudnych warunkach - od slonca po grad, a wszystko na bialym piachu z konmi czesto ciemnymi... I kilka zdjec z zawodow: Tutaj widac co sie dzieje na niebie - chwile pozniej lunelo, przyszla burza, potem grad, a w efekcie przesuniecie kolejnych konkursow o 3h... Jakby kogos interesowaly zdjecia z zawodow zapraszam na strone: http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/415.html Swoja droga - moj debiut na tej stronie;)
-
[quote name='Rybka_39']A muscat?;)[/QUOTE] to nawet nie jest skora:evil_lol: dzisiaj widzialam piekna obroze na zawodach jezdzieckich - firmy rowniez jezdzieckiej, Pessoa, wolalam nie pytac o cene bo sprzet dla koni ma kosmiczne ceny:eviltong: Ale obroza fajna - gladka miekka skora, z wyszywanym wzorem z delikatnej nitki - takie akurat.
-
[quote name='GameBoy']od jutra wszyscy znowu bedziemy marudzic bo ma padac i bedzie duuuzo chlodniej :shake:[/QUOTE] moge pomarudzic?:placz::placz::placz: do bani z taka pogoda:angryy:
-
Dzisiejsza sesja:cool3::lol:
-
[quote name='Oluna']Pewnie furminator jako nowy był za ostry, teraz się stępił i spełnia swoją funkcję jak powinien. [/QUOTE] tak pewnie masz racje, z drugiej jednak strony mam wrazenie, ze ilosc wychodzacego futra sie sporo zmniejszyla - albo furminator sie stepil na tyle, ze nie wyciaga dobrze, albo sucz mniej linieje. I tu mam dylemat - czy to znak ,zeby kupic nowy, jesli tak to jest to bez sensu - furminator jest u nas dosc krotko. [quote name='Oluna']Najlepiej mieć możliwość, żeby na swoim psie wypróbować kilka i wybrać ten, który najlepiej wyciąga martwy włos.[/QUOTE] nierealne - mimo ze mieszkam w duzym miescie w ani jednym sklepie nie widzialam furminatorow, a jesli byly to - tylko jednej firmy
-
a myslalam, ze to ja mam zle ustawienia monitora:lol: a ty tak seio serio czy jaja sobie robisz?:evil_lol:
-
to ja sie moze nie bede odzywac:evil_lol: GB wypoczywaj!:multi::lol:
-
ogierek jest kary - czarny jak smola:loveu: szyjke bedzie dopiero mial:cool3:jak sie zrobi ogierza:loveu: pod siodlem nie chodzi - to dzeciak jeszcze, poki co biega po pastwisku i sie cieszy zyciem:lol:czasami pobiega na lonzy ("sznurek"), za rok pewnie zacznie sie wsiadanie po malu Justa - on jest na sprzedaz jakby co:eviltong:
-
[quote name='GameBoy']nie wiem czy to jest cena wyższa, kolezanka mi mowila, ze ostatnio za wirusowki pelne płaciła 75 ja u Mumy płaciłam 70[/QUOTE] na bank placilam mniej...sie trudno mowi - jak trza to trza:evil_lol:
-
[quote name='GameBoy']tutaj tez - mam nadzieje, ze jakos uda mi sie wstrzelic z muminowym spacerem pomiedzy chmury :evil_lol:[/QUOTE] u nas dzisiaj byla jakas nawalnica:roll: siedzielismy w stajni, wiatr hulal na gorze rowno...potem walnelo jak sie okazalo w stodole:roll: W Warszawie takich akcji to ja nie kojarze:evil_lol:
-
[quote name='Angelka']hmm a może to jest po prostu złuszczająca się skora co jakiś czas na czarnych psach to bardziej widać ,a fiprex o ile mi wiadomo ma wlasciwosci kleszczo i pchlo bojcze a nie dziala na skóre :P[/QUOTE] u mnie suka bardzo dlugo miala lupiez - w wiekszosci jest czarna i do mnie to zdecydowanie nie przemawia, kolor siersci tu nie ma nic do rzeczy. Je acane od 1,5 mca i poki co lupiezu nie ma. A fiprex - owszem ma wplyw na siersc, u mnie w miejscu gdzie go naloze przez kilka dni jest bialy nalot na siersci.
-
[quote name='GameBoy']u nas słońca a u Was?[/QUOTE] sie troche rypie:angryy::shake:
-
[quote name='GameBoy']wscieklizna 40, wirusówki 70 ( te pełne) :eviltong:[/QUOTE] znowu podrozalo?:mad:zwariowali:roll:
-
ganianie mlodego 2-letniego ogierka w kiepska pogode;)
-
Nie wiem jaka jest jakosc zdjec, bo tu nie mam ani PSa, ani innego programu tego typu:roll: + monitor troche inaczej skalibrowany pewnie. Codziennie tez wsiadam
-
[quote name='Izabelka123']dziewczyny mam prosbe podpowiedzcie ile kosztuje szczepinie na wściekliznę i resztę? [/QUOTE] Tylko nie szalej i nie szczep od razu na wszystko. Ja mode podac warszawskie ceny sprzed roku - wscieklizna dla psa ok 37 kg to ~30 zl, te chorobowe (ktore u doroslego psa robi sie co 2 lata) jakos dwa razy wiecej - ok 60 zl
-
czesc:multi::evil_lol: kobitka sie zna na rzeczy:evil_lol: a podpis mnie powalil:lol: daj znac jak wrocicie z podrozy - jednych i piatych:evil_lol:
-
elo:multi::evil_lol: dorwalam sie do neta u znajomej:evil_lol: troche to trwalo zanim moglam sie zalogowac, bo oczywiscie hasla nie pamietalam:roll: na poczte wejsc nie moglam:roll: ale dalam rade:evil_lol: Wypoczywam od wszystkiego:evil_lol:szczegolnie od...psa:diabloti: Foty robie, ale glownie z jazd, treningow (konskich), wiec pewnie malo interesujace dla Was:eviltong:mamy zrobic sesje padokowa/pastwiskowa, ale cos pogoda nie dopisuje. Zaraz dodam kilka zdjec. W weekend jedziemy do Warki na Mistrzostwa Polskie w skokach przez przeszkody:multi:zdjecia beda:p:evil_lol:
-
[quote name='mortikia']Czy ktoś ma fotki husky?[/quote] dalam kilka fot wczesniej
-
paranoja:shake: ale wiesz...pewnie ciezko by Ci bylo znalezc jakos tam platna prace na miesiac - tylko na miesiac. Trzeba byc twardym i nie pozwolic sobie wejsc na glowe, ale z tym chyba problemu nie masz;)
-
wszystko zalezy od "fotografa":placz: tu akurat zabralam znajoma, postawilam ja z moim aparatem na placu i "kazalam" robic zdjecia:lol: ale obawiam sie, ze takich okazji nie bedzie wiele:shake: ale nic straconego!! w piatek wyjezdzam do kolezanki, ktorej konie juz tu wstawialam - bylam tam z aza dwa lata temu i ma takiego fajnego srokacza:loveu: beeeda zdjecia:multi::evil_lol:
-
[quote name='Justa']Kochaaaana, tam jest pierwsza klasa czystości wody ;)[/quote] to tylko my mamy syf:placz::placz::placz: [quote name='Justa']Łysa klata - wygolona ! Bo teraz jaszczureczkę robie sama własnoręcznie i podgalam ją gnieniegdzie od czasu do czasu tak jak to się robi na show ;)[/quote] a potem odrasta i mozna psa pokazywac?:evil_lol: nie wiedzialam, ze az tak sie podgala...stad moja dociekliwosc:evil_lol: [quote name='Justa'] Generalnie mam dość i wiecej do firmy MC'donalds nie zawitam :shake: Tak wiele zależy od ludzi z którymi się pracuje.. Byłam wczoraj na rozmowie z kierowniczką i podobno ma być lepiej - pożyjemy, zobaczymy.[/quote] wspolczuje:shake: ale wiesz, ze tak moze byc wszedzie, w kazdej pracy, w kazdej firmie:roll: zawsze mozna trafic na jakiegos palanta:angryy:
-
[quote name='GameBoy']moze naczytala sie o kryzysie :evil_lol:[/quote] slusznie slusznie:evil_lol:
-
[quote name='GameBoy']do tej pory wszystko połykała tak szybko wcinała nie wiem o co jej chodzi[/quote] moze upal...:hmmmm: nie wiem czy psy odczuwaja to tak jak my...:niewiem: karma karma, ale ze do kosci sie nie dorwala:roll: