Jump to content
Dogomania

Olcia P.

Members
  • Posts

    375
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olcia P.

  1. :evilbat: :evilbat: :evilbat: jaaaasne dziobasku, musiielibysmy cie nie znac :evilbat: :evilbat: hehehe
  2. Mróweczka kochanie Uważaj na Dziobka on bałamuci młode dziewczęta, zabełta Ci tu doliną 3 stawów czy jakoś tak, a koniec nie bedzie taki radosny... :evilbat: ahahhahahahrhhahahhahahahahahhhhuheuheueheuehhahahahaha ZARTUJE OCZYWISCIE, DZIOBEK TO PORZĄDNY ( MAM NADZIEJE) CHŁOP, ALE KOCHANA PAMIĘTAJ, JAK SPOTKNIA TO TYLKO ZE MNĄ BO INACZEJ ODCZYTAM TO ZA ZDRADE.... :evilbat:
  3. ohhhhhhhh moja ukochana mróweczko :loveu: ! Zdjęć dam więcej, ale nie w najbliższyhm czasie! na razie dalam i tak duuuzo! I przestan mi tak slodzic na tym forum bo az sie :oops: nooo i bedzie widac ze ja taka wstydliwa jestem dziewczynka :D :thumbs: buuuziaaaki :P
  4. TUTAJ BYŁEM ZUPEŁNIE MALUTKIM PSIURKIEM [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/U2.jpg[/img] TU JUŻ MI SIE TROSZKIE PODROSŁO [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uzi4.jpg[/img] A TU JUZ JESTEM DUUUUZY( 5 miesięcy) I NIEDOBRY [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/U1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/UZI3.jpg[/img]
  5. moje stadko jest rozkoszne !!!!!!!!! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/spimy_zmianarozmiaru.jpg[/img]
  6. Degeneraci.... pożartujemy na żywca nie TU
  7. aaa KOCHANY MAREK!!!!!!!!!!! MYŚLĘ, ŻE DAM RADE Z TYMI ZBOCZEŃCAMI ALE JAK BYM JEDNAK NIE MOGLA DAĆ RADY TO SIE DO CIEBIE ZGLOSZE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI!!!!!!! WIDZISZ GORZALA!!!! JEST NA WAS ZBOKÓW SPOSÓB, JUZ NAWET MAREK CHCE INTERWENIOWAc! MAREK DZIEKI KOCHANY MODERATOR Z CIEBIE!!!!!!!!! :angel:
  8. GORZAŁA TY JUDASZU ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: OOOOO TYYYY JESZCZE BEDZIESZ CHCIAŁ! TO CI POWIEM ZEBYS MNIE CMOKNAL W LATEKSIK :evilbat:
  9. Słuchajcie Dziobek i Gorzała Bo żescie mnie teraz wkurzyli !!!!!!!!!!!!!! To jest forum przypominam o psach, dokladniej o ca de bou. Jestem właściecilką dwóch ca de bou, i jesli macie jakieś pyt dotyczące tych psów to prosze bardzo To czy chodze w lateksach, czy jestem może naturystką :evilbat: albo kim innym to juz moja sprawa wylącznie. Niekoniecznie chce, żeby w szczegóły wprowadzani byly osoby postronne, z WAMI owszem mogę pogadać, pożartować, przy piwku, w dobrej knajpie przy fajnej muuuzie, ale niekoniecznie tuu PANOWIE przystopujcie troszkie, grzecznie WAS proszę! Rozumiem , że ten kryzys wieku średniego, żę WAS poonosi i wogole, ale ja też chce mieć spokoju troszkę ,mjestem poważną i odpowiedzialną osobą, a tu takie teksty... GRZECZNIE PROSZĘ... ( na razie proszę....)
  10. Chłopcy, jacy Wy jestescie kochani :evilbat: gorzała co to mina niemrawa ??????????? :evilbat:
  11. ja pierrr......... JESTEŚCIE OBOJE NIENORMALNI!
  12. A nie jestem ?? ja bym powiedziala ZAWSTYDZONA... :evilbat:
  13. [quote name='dziobek']Nooo tylko jaaaa w innych laskach gustuję, Ale Ty jak sobie Pasemka zrobisz to kto wie OLCIA :roll:[/quote] Ohhh Dziobek normalnie taki perwers z Ciebie ze szok! Mogles mi to powiedziec na privie a nie tak wszem i wobec...czuje się zawstydzona! To forum o psach a nie o pasemkach ! Ku uciesze mej osobistej nie bede musiala miec żadnych pasemek bo bedęznowu biaałogłową....ohhhh MRÓWKA SREBRNY PYŁ NADCHODZI !!!!
  14. A co to moja wina, że chodzi z siusiakiem na wierzchu! Mój dom przynajmniej jeśli chodzi o psy jest bezstresowy! Jeśli chce go wystawiać to nikt mu nie broni :evilbat: Poza tym ma obok taką laskę , że Ty jako facet nie powinienes sie dziwic....Ty jak jestes w obecnosci pieknej kobiety to też tam sie Tobie chyba coś ten tego no... zmienia :evilbat:
  15. [quote name='"dziobek"']Dokładnie ..... Ona wie co robić, żeby NAS podkręcić !!! :cunao: Także o zdjęciach mówię - SIĘ Rozumie.[quote] :evilbat: :evilbat: :evilbat: Dziobek dla podrecenia ciebie i innych kolejna tura fotek :evilbat: [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r3.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r4.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r2.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r1.jpg[/img] to na razie tyle w temacie dogo- podkrecania :evilbat: a no i jeszcze jedno :D to taka mała scena lozkowa, odpoczynek po hmmmm JEDZENIU ?? [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r5.jpg[/img] @ JODZON zdążyłam siędoczekać drugiej majorki! A Ty swojej nie istniejącej juz nie mozesz pokazać, ani Bandoga ?????????? Człowieku, nie rób z gęby cholewy i poaż nam w końcu!
  16. Dziobku kochany zachłanna bestia z Ciebie! Wszystkiego Ci mało no! Spokojnie, nie moge pod razu 100 wrzucuc, cierpliwości, bedą zdjecia w swoim czasie :P
  17. @ AJka Ona jest po prostu boooska, ten ryjek słooodki !! Super
  18. ok oto kolejne zdjecie małego potwora! Pare słow o nim :D Jest slooodziutko, łakomy strasznie, jadłby cały dzien i w każdej ilosci. Jest to typ gadający ( wydaje takie dzwięki, ze smieje sie aż mnie sąsiedzi słyszą), poza tym to wielki chwalipięta! Zabawka w pychola i parada po całym mieszkaniu pokazując wszystkim ze ma zabawke! Z Kofunią mysle ze sie dogadają bez problemu, choć mały chce rządzic, ale kofi sie nie daje! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uzi2.jpg[/img]
  19. DZIEKI DZIEKI! DŁUGO SIE ZASTANAWIAŁAM I DŁUGO CZEKAŁAM, ALE MYSLE ZE WARTO BYŁO! CO WYROSNIE TO SIE OKAZE! W KAZDYM BADZ RAZIE DOLANIE KRWI DIVA DAŁO TO CO BYŁO ZAMIERZONE, WIEKSZE PSY NO I DLUZSZE KUFY! JA Z MAŁEGO JESTEM BRDZO ZADOWOLONA, TROSZKE MNIE JKOFUNIA BO JES TZAZDROSNA ALE MAM NADZIEJE ZE SIE DOGADAJĄ!
  20. Już jest !!!!!!!!!! Po długim oczekwianiu doczekałam się nowego "maleństwa". Ma na imię Uzi, dzis skonczyl 5 miesięcy, jest wielki i potężny. Jego rodzice to Glorie Globale Osanna A ttuś Divo de Can Estruch. Oceńcie sami mojego potworka! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/UZUNIEK.jpg[/img]
  21. Ja tez sie piwka nie napije, ale na soczek chetnie, bede w sobote z majorką
  22. Dobrze Panie Moderatorze, poprawimy sie! Bedziesz Mareczku moze w Głogowie???
  23. Moze cos mu wychodzi....ale wygląda jak asto-pit i nikt mi w zyciu nie wmówi ze to ca de bou!
  24. To też jest niby majorka, rodem z Hiszpanii Jak Wam sie podoba ?????
  25. No bo czym tu sie chwalić? To nawet dla hiszpanów nie jest majorka chyba! To nawet nie jest mix buldoga z motocyklem! Koszmar! Ojciec Aitor niby champion Hiszpanii, wspanilay pies, super pochodzenie...no i wlasnie efekty widac! Hiszpanie mogą byc dumni ze swojego championa! A jakze :evilbat:
×
×
  • Create New...