Jump to content
Dogomania

Olcia P.

Members
  • Posts

    375
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olcia P.

  1. [quote]a ja to odebrałam na zasadzie "bujajcie się laseczki i tak jestem mądrzejsza" zważywszy na wyskoki tej Pani na innych działach tego forum :D[/quote] Złośnica, na pewno to źle odebrałaś. Troszke dziwne takie podejscie pod wlos na dzien dobry nie uważasz...
  2. Witam, tak sobie czytałam te Wasze dywagacje i postanowiłam się wtrącić! Po pierwsze, pytanie Dominiki wcale nie było dziwne jeśli chodzi o średnią cene psa z rodowodem!Sami robicie rabanu jak ktoś mowi o psach bez papierów, a tu taka jazda, dziewczyna weszła na forum zasięgnąc informacji zadając krótkie i jasne pytanie. Podejrzewam, że takiej też oczekiwała odpowiedzi, wystarczyło odpisać ze w granicach zał,óżmy 800 do 4000 zł i po sprawie! To, że jest dogomasterem nie oznacza wcale, że musi znać całe forum na pamięć i specjalizowac sie akurat w astach. Ma grzywacza chinskiego i zwrocila sie do kolezanek z forum, bardziej fachowych w temacie AST, a Wy tu drogie kolezanki cos takiego! Mi sie to osobiście nie podoba!!i to bardzo... Co do wystaw, to roznie bywa jednych wciąga innych nie. Ja osobiscie, jak kupowałam swoją pierwszą majorkę, chciałam pieska z papierami, po to by miec pewnosc, ze bedzie to w moim przypadku cdb. Mogl miec wady, nie kupowalam psa wystawowego. ba! o wsytawach wogole nie myslalam kupując Kofi, zapieralam sie nawet, ze nie bede jezdzic, ze to bedzie moja ukochana maskotka...Jednak stalo sie inaczej, Kofunia zdobyła Mł Ch i Ch Pl, raz sie wygrało raz sie przegrało, tak ot bywa! Trzeba podejsc do wystaw nie jako do zyciowej sprawy, tylko na luzie, uda sie to super, nie uda sie to sie przeciez nie potne! I dlatwego tez nie rozumiem tutaj podejscia Zlosnicy, ktora wywaliła tak z grubej rury. Ale coz, kazdy ma swje priorytety i swoimi zasadami sie kieruje! Jak Kofi nie dostala 1 lokaty, wcale nie myslalam o tym, by zamknąc ją do klatki! Poza tym, nie wiecie kto tego psa kupuje i nie powinniscie z góry oceniac i zakładać najgorszego scenariusza. Staff-ka nie chcąc wymieniac na forum nazw hodowli, moglas napisac priva, polecic pare hodowli, dziewczyna by przejrzala je, pojechalaby tu i tam, widząc psy, w jakich warunkach są trzymane, porozmawialaby z wlascicielami i na pewno wybrałaby opcję najbardziej jej odpowiadającą! Uważam, że przydaloby sie tutaj wiecej dystansu i mniej nerwów! A jesli mowa o tekstach z jajem to sajonara ( takie pożegnianie jeśliby ktos nie wiedzial) było bardzo na miejscu! NARA! ( BEZ żaluzji, żeby nie było ze to moje pożegnianie tez niegrzeczne jakieś )
  3. Ni i pieknie, miał sędziować Hiszpan, a będzie sędzia z Białorusi :) ależ oni zmieniają plany,... Anatolij Zhuk Białoruś – 88 –Great Japanese Dog – 6, [b]Majorca Mastiff – 14[/b], Entlebuchar - 3, Appenzeller – 2, Berner Sennenhund – 56, Grosser Schweizer Sennenhund - 7 14 majorek, no no to calkiem sporo . Czy będzie wiadomo bliższa stawka ?
  4. [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/ogrdek18.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/ogrdek19.jpg[/img]
  5. oczywiscie gratuluję przede wszyztkim pieskom no i wystawiającym tez :D
  6. Oto sesja zdjęciowa z mojego ogródka :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/ogrdek13.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/100_9900_zmianarozmiaru.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/ogrdek3.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/ogrdek14.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/100_9901_zmianarozmiaru.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/ogrdek7.jpg[/img]
  7. Domi, Jolu ! Bardzo bardzo mi przykro! Do końca miałam nadzieje i wierzyłam w to goroąco, że Primuś wyjdzie z tego! Niestety stało się inaczej..:( Primo był wyjątkowo silnym pieskiem! Teraz już się nie męczy, pozostawił jednak wielką pustkę po sobie... Łączę się Wami dziewczyny w bólu i smutku. Pozdrawiam
  8. to ja wam pokaze moje mordy bo dawno ich tu nie było :D OTO UZI DOSTOJNY I POWAZNY [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/L5.jpg[/img] A TUTAJ BACZNI OBSERWATORZY KOFI I UZI [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/L3.jpg[/img] ODPOCZYNEK.. [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/L4.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/L2.jpg[/img] ALE JESTESMY POWAŻNE PSY : [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/SPACERY/L1.jpg[/img]
  9. Nuta jest piękna!!! Gratulacje !!!!!! Mam nadzieje, że jak bąbelek podrosnie to spotkamy sie na jakims spacerku :)
  10. Olcia P.

    Katowice 2005

    no wlasnie wlasnie! ale jak sie spotkamy! jak jak jak !??!! ?? bo ja juz sie nie moge doczekac!!!!!!
  11. a ja ploooooooooose plose plose slicznie o stawki ca de bou jesli wogole jakies byly! z góryu dziekuje za odpowiedz!!!!!!!!
  12. Olcia P.

    Katowice 2005

    KOOOCHANI, tak sobie mysle i mysle ,ze przeciez ta wsyatwa taka dlugaaaa i ze mozna by sie spotkac po calym wystawowym cyrku. Ja przyjezdzam raczej na jakies 3 - 4 dni, w piatek juz bede na pewno i z kolegą Dziobkiem chcemy sie spotkac w szerszym gronie dogomaniakow co by podyskutowac np.. :drinking: :drinking: :drinking: jesli jest ktos chetny w piatkowa noc ruszyc na miasto i sie poznac to zaaaaaaaapraszam i czekam na propozycje bo ja to katowic wogole nie znam!
  13. Olcia P.

    Wilno 2005

    BOOOOOOOOSKO :evilbat: :evilbat: :evilbat: GRATULUJE JESZCZE RAZ! Mam nadzieję , że Uzi też tak będzie wymiatał :D :evilbat:
  14. Olcia P.

    Wilno 2005

    Nasz forumowy przyjaciel Jarek sie nie chwili, ale ja to zrobie za niego! Czesiu Jarka Gorzały zdobył wszystko co mozliwe na wystawie w Wilnie. [size=6][color=red][b]CAC, CACIB i BOB[/b][/color][/size] -- Jareczek jestem dumna z Czesia :D ( no z Ciebie tez zeby nie bylo... :evilbat: ) I juz niedlugo Che Guevara Ca de Bou Animus Fortis zdobędzie championat kolejnego kraju :D Brawoooooo i gratulacje serdeczne Jarek napisz co i jak, jak wyglądała wystawa, jak sędziowie no i wogole wszystko wszystko, a najlpeiej fotorelacja!!!!!!!
  15. @ ajka To fotografie bulldogów starego typu z początku XX wieku. Widać po zdjęciu w środku co majorka ma z bulldoga :D
  16. [img]http://i9.ebayimg.com/03/i/03/78/14/14_1_b.JPG[/img] Ingi ten całkiem podobny do Twojego suczyska :D Albo ona do niego :D [img]http://i22.ebayimg.com/02/i/03/79/1c/20_1_b.JPG[/img] [img]http://i12.ebayimg.com/01/i/03/79/4e/c8_1_b.JPG[/img]
  17. [quote name='Ingi']Teraz troszke Eeky :) "Ale sie najadlam..." [img]http://img240.exs.cx/img240/2246/img00816yq.jpg[/img][/quote] booooooooooska, uwielbiam te majorkowe miny :D
  18. ohh to dla Ciebie nasz najlepsiejszy i najukochaszy moderatorze! tym razem sie postarałam! napisałbyś jak Ci sie bydlaki nasze podobają a nie tak na sucho i służbowo tylko :P
  19. ok było cicho juz dosyć długo o moich psiakach wiec teraz mała fotorelacja :D NA SPACERKU NAD ODRĄ KOFI, UZI I AMSTAFF ECO ( UZI DAŁ MU SIE ZDOMINOWAC KU MOJEJ WIELKIEJ UCIESZE ) [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu8.jpg[/img] NA TYM ZDJECIU WIDAC JAK UZI LEŻY KOŁAMI DO GÓRY [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu6.jpg[/img] WSPÓLNE GONITWY [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu5.jpg[/img] KTO JEST SILNIEJSZY ?? [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu4.jpg[/img] A TU PO CIEMAKU [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu3.jpg[/img] EJ CZEKAJCIE NIE NADĄŻAM ZA WAMI :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu7.jpg[/img] A TAK WYGLĄDAMY PO SPACERKU - papużki nierozłączki [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu2.jpg[/img] NO I MAŁA PREZENTACJA :) [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu11.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu10.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uu9.jpg[/img] I NA KONIEC KOFUNIA W NOWEJ OBROŻY TAKA JESTEM DUMNA !!!!! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/obroza1.jpg[/img]
  20. Olcia P.

    Mejk

    [size=1]@ malawaszka Pewnie wystarczy ze slysze MRÓWKA i juz normalnie mam.......... aaaaaaahhhhyeahhhhhh [/size]
  21. Olcia P.

    Mejk

    oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh [size=7][b]BOSKA MRÓWKA BOSKI MEJK[/b][/size] oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh oooooooh ohohoh oooh oh oh
  22. JA TEZ JESTEM TEGO ZDANIA ! JESLI BEDZIE PEPKIEM SWIATA TO BOOOOSKO LEPIEJ TRAFIC NIE MOGLA!
  23. @ Ajka jesli masz jakieś wieści jak tam psinka w nowym domku sie ma, to moooooooooooof szybko bo jesteśmy ciekawi!
  24. ho ho ale tu sie cicho ostatnimi czasy zrobiło ! Gorzała zdrajco! wróciła byś do nas , a nie ! Widze ze moderowanie przesłoniło Ci cały swiat........... :evilbat: :evilbat:
  25. @ ASA to wklejaj wklejaj wiecej
×
×
  • Create New...