-
Posts
375 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia P.
-
:evilbat: :evilbat: :evilbat: jaaaasne dziobasku, musiielibysmy cie nie znac :evilbat: :evilbat: hehehe
-
Mróweczka kochanie Uważaj na Dziobka on bałamuci młode dziewczęta, zabełta Ci tu doliną 3 stawów czy jakoś tak, a koniec nie bedzie taki radosny... :evilbat: ahahhahahahrhhahahhahahahahahhhhuheuheueheuehhahahahaha ZARTUJE OCZYWISCIE, DZIOBEK TO PORZĄDNY ( MAM NADZIEJE) CHŁOP, ALE KOCHANA PAMIĘTAJ, JAK SPOTKNIA TO TYLKO ZE MNĄ BO INACZEJ ODCZYTAM TO ZA ZDRADE.... :evilbat:
-
ohhhhhhhh moja ukochana mróweczko :loveu: ! Zdjęć dam więcej, ale nie w najbliższyhm czasie! na razie dalam i tak duuuzo! I przestan mi tak slodzic na tym forum bo az sie :oops: nooo i bedzie widac ze ja taka wstydliwa jestem dziewczynka :D :thumbs: buuuziaaaki :P
-
TUTAJ BYŁEM ZUPEŁNIE MALUTKIM PSIURKIEM [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/U2.jpg[/img] TU JUŻ MI SIE TROSZKIE PODROSŁO [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uzi4.jpg[/img] A TU JUZ JESTEM DUUUUZY( 5 miesięcy) I NIEDOBRY [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/U1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/UZI3.jpg[/img]
-
moje stadko jest rozkoszne !!!!!!!!! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/spimy_zmianarozmiaru.jpg[/img]
-
Degeneraci.... pożartujemy na żywca nie TU
-
aaa KOCHANY MAREK!!!!!!!!!!! MYŚLĘ, ŻE DAM RADE Z TYMI ZBOCZEŃCAMI ALE JAK BYM JEDNAK NIE MOGLA DAĆ RADY TO SIE DO CIEBIE ZGLOSZE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI!!!!!!! WIDZISZ GORZALA!!!! JEST NA WAS ZBOKÓW SPOSÓB, JUZ NAWET MAREK CHCE INTERWENIOWAc! MAREK DZIEKI KOCHANY MODERATOR Z CIEBIE!!!!!!!!! :angel:
-
GORZAŁA TY JUDASZU ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: OOOOO TYYYY JESZCZE BEDZIESZ CHCIAŁ! TO CI POWIEM ZEBYS MNIE CMOKNAL W LATEKSIK :evilbat:
-
Słuchajcie Dziobek i Gorzała Bo żescie mnie teraz wkurzyli !!!!!!!!!!!!!! To jest forum przypominam o psach, dokladniej o ca de bou. Jestem właściecilką dwóch ca de bou, i jesli macie jakieś pyt dotyczące tych psów to prosze bardzo To czy chodze w lateksach, czy jestem może naturystką :evilbat: albo kim innym to juz moja sprawa wylącznie. Niekoniecznie chce, żeby w szczegóły wprowadzani byly osoby postronne, z WAMI owszem mogę pogadać, pożartować, przy piwku, w dobrej knajpie przy fajnej muuuzie, ale niekoniecznie tuu PANOWIE przystopujcie troszkie, grzecznie WAS proszę! Rozumiem , że ten kryzys wieku średniego, żę WAS poonosi i wogole, ale ja też chce mieć spokoju troszkę ,mjestem poważną i odpowiedzialną osobą, a tu takie teksty... GRZECZNIE PROSZĘ... ( na razie proszę....)
-
Chłopcy, jacy Wy jestescie kochani :evilbat: gorzała co to mina niemrawa ??????????? :evilbat:
-
ja pierrr......... JESTEŚCIE OBOJE NIENORMALNI!
-
A nie jestem ?? ja bym powiedziala ZAWSTYDZONA... :evilbat:
-
[quote name='dziobek']Nooo tylko jaaaa w innych laskach gustuję, Ale Ty jak sobie Pasemka zrobisz to kto wie OLCIA :roll:[/quote] Ohhh Dziobek normalnie taki perwers z Ciebie ze szok! Mogles mi to powiedziec na privie a nie tak wszem i wobec...czuje się zawstydzona! To forum o psach a nie o pasemkach ! Ku uciesze mej osobistej nie bede musiala miec żadnych pasemek bo bedęznowu biaałogłową....ohhhh MRÓWKA SREBRNY PYŁ NADCHODZI !!!!
-
A co to moja wina, że chodzi z siusiakiem na wierzchu! Mój dom przynajmniej jeśli chodzi o psy jest bezstresowy! Jeśli chce go wystawiać to nikt mu nie broni :evilbat: Poza tym ma obok taką laskę , że Ty jako facet nie powinienes sie dziwic....Ty jak jestes w obecnosci pieknej kobiety to też tam sie Tobie chyba coś ten tego no... zmienia :evilbat:
-
[quote name='"dziobek"']Dokładnie ..... Ona wie co robić, żeby NAS podkręcić !!! :cunao: Także o zdjęciach mówię - SIĘ Rozumie.[quote] :evilbat: :evilbat: :evilbat: Dziobek dla podrecenia ciebie i innych kolejna tura fotek :evilbat: [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r3.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r4.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r2.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r1.jpg[/img] to na razie tyle w temacie dogo- podkrecania :evilbat: a no i jeszcze jedno :D to taka mała scena lozkowa, odpoczynek po hmmmm JEDZENIU ?? [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/r5.jpg[/img] @ JODZON zdążyłam siędoczekać drugiej majorki! A Ty swojej nie istniejącej juz nie mozesz pokazać, ani Bandoga ?????????? Człowieku, nie rób z gęby cholewy i poaż nam w końcu!
-
Dziobku kochany zachłanna bestia z Ciebie! Wszystkiego Ci mało no! Spokojnie, nie moge pod razu 100 wrzucuc, cierpliwości, bedą zdjecia w swoim czasie :P
-
@ AJka Ona jest po prostu boooska, ten ryjek słooodki !! Super
-
ok oto kolejne zdjecie małego potwora! Pare słow o nim :D Jest slooodziutko, łakomy strasznie, jadłby cały dzien i w każdej ilosci. Jest to typ gadający ( wydaje takie dzwięki, ze smieje sie aż mnie sąsiedzi słyszą), poza tym to wielki chwalipięta! Zabawka w pychola i parada po całym mieszkaniu pokazując wszystkim ze ma zabawke! Z Kofunią mysle ze sie dogadają bez problemu, choć mały chce rządzic, ale kofi sie nie daje! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/uzi2.jpg[/img]
-
DZIEKI DZIEKI! DŁUGO SIE ZASTANAWIAŁAM I DŁUGO CZEKAŁAM, ALE MYSLE ZE WARTO BYŁO! CO WYROSNIE TO SIE OKAZE! W KAZDYM BADZ RAZIE DOLANIE KRWI DIVA DAŁO TO CO BYŁO ZAMIERZONE, WIEKSZE PSY NO I DLUZSZE KUFY! JA Z MAŁEGO JESTEM BRDZO ZADOWOLONA, TROSZKE MNIE JKOFUNIA BO JES TZAZDROSNA ALE MAM NADZIEJE ZE SIE DOGADAJĄ!
-
Już jest !!!!!!!!!! Po długim oczekwianiu doczekałam się nowego "maleństwa". Ma na imię Uzi, dzis skonczyl 5 miesięcy, jest wielki i potężny. Jego rodzice to Glorie Globale Osanna A ttuś Divo de Can Estruch. Oceńcie sami mojego potworka! [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/UZUNIEK.jpg[/img]
-
Ja tez sie piwka nie napije, ale na soczek chetnie, bede w sobote z majorką
-
Dobrze Panie Moderatorze, poprawimy sie! Bedziesz Mareczku moze w Głogowie???
-
Moze cos mu wychodzi....ale wygląda jak asto-pit i nikt mi w zyciu nie wmówi ze to ca de bou!
-
To też jest niby majorka, rodem z Hiszpanii Jak Wam sie podoba ?????
-
No bo czym tu sie chwalić? To nawet dla hiszpanów nie jest majorka chyba! To nawet nie jest mix buldoga z motocyklem! Koszmar! Ojciec Aitor niby champion Hiszpanii, wspanilay pies, super pochodzenie...no i wlasnie efekty widac! Hiszpanie mogą byc dumni ze swojego championa! A jakze :evilbat: