-
Posts
375 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia P.
-
@ Sławek otóż to @ Gorzała tu inny link do tego samego ogloszenia, przyjrzyj sie ... :evilbat: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41348817[/url]
-
@ asa Tak Łatka to Buła( tak sie nazywała w hodowli). Jest sliczniusia, ja pytam wszystkich znajomych we Wrocławiu, jak tylko bede miała cos konkretnego dam znac. Swojego czasu mój brat chciał psa, ale z racji wykonywanego zawodu, nie jest to wskazane by posiadał psa, o majorce nie wpomne, bo to psy wymagające dużo czasu, a on go po prostu nie ma. Ale robie co moge Pozdro
-
[quote]@Olcia Spokooooo LALA się nie stresuj .... Nie jadana ładna, miła, inteligentna, wykształcona, bogata i z dużym-i pięknym-i ... oczyma chciała by mieć takich przystojniaków za szefów jak Prezes Gorzała i Dziobek !! A-ha poza tym co wytłuściłem reszta nie ma najmniejszego znaczenia. [/quote] kooochany alez ja sie wcale nie stresuje... na pewno multum jest takich które drzwiami i oknami walą do Ciebie...nie pozoostaje nic innego do powiedzenia, zatem KORZYSTAJ Z CZEGO MOZESZ, A MOZE POWINNO BYC Z KOGO MOZESZ... :evilbat: te wszystkie ladne, mile, inteligentne, bogate i z pieknym...nie wiem czym bo nie dopisales, czekają na Ciebie, wiec do dzieła! podbijaj je... A Z MOJEJ STRONY KRZYZYK NA GLOWE I PREZERWATYWA, CO BYS PODGRZYBKÓW ZA DUZO NIE NAZBIERAŁ.... :evilbat:
-
a to apropos traktowania.... [img]http://www.cadebou.co.uk/images/famous%20females/bilma.jpg[/img]
-
szukaj szukaj u nas we wro tansze i mlodsze mozna spotkać w okolicach dworca...ul. Gwarna :evilbat: jak taką wyleczysz, ubierzesz, wykształcisz i pare innych rzeczy nauczysz, to bedziesz mial asystenkte ze ho ho
-
[quote name='dziobek']@Olcia Jak ty "GWIAZDO" zostaniesz moją Osobistą Asytentką. (Yeahhhh).[/quote] 8) 8) 8) 8) 8) Dziobasku mój drogi! By posyadć Oobistą Asystentkę trzeba być wybitną jednostką, a żeby mieć taką asystentkę jak ja, musiałbyś przejsć szereg skomplikowanych testów... Nie sądzę, żebyś podołał próbie ognia, ale, kto wie...moe masz jakies ukryte zdolności o którch ja nie wiem! W każdym bądź razie, taki luksus dduuużo kosztuje, czy Ty wiesz ile taka Asystentka wymaga wypłaty ?? Kochany nie wiem czy by Ci starczyło choć na jeden dzień, a co dopierro o wynagrodzeniu miesięcznym... :evilbat: :evilbat:
-
Dziobek :) Skoro PREZES GORZAŁA to może Ty zostaniesz jego prawą ręką ?? :evilbat: Takie dwa oszołomy i bomby nie trzeba ...
-
strasznie szkoda mi Buły, bo znam ją od małego, bardzo mi sie podbała, a jak była małym szkrabem to nawet sama chciałam ją wziąc...niestety to suczka, a przy mojej kofuni zgody nie byłoby absolutnie... trzymam kciuki i mam nadzieję, że Buła znjdzie cuuuudofny dom !
-
:evilbat: a to na rozluźnienie mięsni :D [img]http://fishki.net/podborka/kotenok.gif[/img] czyż nie jest slodki ?? :evilbat: :evilbat: GORZALA JAK CI SIE PODOBA ?????? TO CHYBA TWOJE KLIMATY CIOM ? :evilbat:
-
Ajka super powiedziane hehehehe
-
@ Ajka Podziwiam !!!!!!! Moja Kofi by sie nie dogadala :(
-
Skurrrrrrrrr.............bym zaaaajj................. Jak można dopuszczać się takich okrucieńśtw i jeszcze zamieszczac takie fotki w internecie.... :evil: :evil: :evil:
-
A TAK ODPOCZYWAJĄ MOJE 2 PARCHY [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/ODPOCZYWAJ.jpg[/img]
-
Żulio Ty GRATULUJE I DZIEKUJE :D
-
Stawka jak na majorki uboga, 3 majorki to niewiele, ale... Sędzina oceniała dosyc surowo wg mnie. Szkoda ze było tak malo majkorek ale jak na krajówke to i tak niezle..
-
[img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/8a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/9a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/10a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/11a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/12a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/13a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/14a.jpg[/img]
-
Kofunia skonczyła dorosly championat, a na wystawie dostała CWC< BOB NSwR !!!!!!!!!!! A oto foty knarków :D [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/1a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/2a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/3a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/4a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/5a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/6a.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/7a.jpg[/img]
-
NA POCZĄTKU POCHWALE SIĘ STRASZNIE WAZNĄ INFORMACJĄ : [color=red]KOFUNIA SKONCZYŁA DOROSŁY CHAMPIONAT POLSKI !!!![/color] :angel: :laola: :megagrin: :multi: :angel: :laola: Kofunia dostała złoty medal, doskonałą, CWC, BOB i Najlepsza suka w rasie. w stawce były tylko 3 majorki i prezentuje je na zdjęciach :D w kl. szczeniąt: Ms Banita RJ Osanna, w kl mlodziezy Mabana RJ Osanna, w klasie otwartej Kofunia Kaliope Wróżka Osanna . [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/banita2.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/BANITA1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/madzia3.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/madzia2.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/madzia1.jpg[/img] dziewczynki razem :D o dziwo było spokojnie [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/banitakofi.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/KOFUNIA1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/kofunia2.jpg[/img] A oto trofea Kofuni :D :D [img]http://img.photobucket.com/albums/v476/pasilda/100_7902_zmianarozmiaru.jpg[/img] Sędziowała Rosjanka Pani Lubov Ilinczina Tierientieva[/b]
-
Dzieki dzieki wiecej info w temacie głogów
-
Wojtek dzieki! Super, że sie wogole odezwales i odnowiliśmy kontakt po latach :D Pozdrowionka :) :) :)
-
juz znalazłam, wchodze o 10.20 tutqj adres do planu : [url]http://www.zkwp.legnica.pl/plan.rtf[/url]
-
Ja tez dostalam potwierdzenie o to juz 2 dni temu, mamy z Kofcią numerek 436. Nie mam natomiast planowanej godziny wejscia na ring, gdzie taką informacje moge znalezc ???????
-
Dziobek -Zazdrosny jestes ????heheh Mrówka zapuszcza włosy od miesięcy i pielęgnuje je, specjalnie na spotkanie ze mną!! Mam nadzieje, ze nastąpoi to w Katowicach, a jak będziesz grzeczny to może Ty też będziesz mógł podziwiac jej piękne włosy i moze razem zaplecimey jej warkocze ???? :ylsuper: :rofl:
-
no wlasnie boją sie...przeciez nie taki diabel straszny... :evilbat: a na katowicką postaram sie dotrzec, ale to na razie odlegle plany i nie wiem co z nimi bedzie dalej, zobacze w jakiej formie bedzie kofula, bo smród bedzie za maly na mlodziez a w szczeniakach nie ma sensu wystawiac. ok spadam bo jestemw rpacy i ciezko pracuje :D buuziaki kochana mróweczko ohhhh :lol: mam andzieje ze jak juz sie zobaczymy, Twoje piekne wlosy beda widioczne z daleka, dluuugie i blyszczące :D :D :D p/s jak są juz dlugie te wlosęta ?? :evilbat: :P