To prawda ostatno cos malo sie dzieje,Asher gdzies zniknela? :cry: Male onki sa wspaniale zreszta duze tez,ale takie 6-7miesieczne to slodziachy :D Ja teraz na nowo poznaje mojego psa,zmienil sie bardzo przez ostatnie kilka miesiecy,zrobil sie troszke powazniejszy,widze jak zmienil sie jego charakter,jak przeradza sie w doroslego samca(ma teraz 2lata 3 miesiace).Jest wspanialy,madry i taki oddany.Piesek panci.