-
Posts
1590 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KORONA
-
[img]http://img103.imageshack.us/img103/4530/forum20060805image0106la6.jpg[/img] [img]http://img232.imageshack.us/img232/4517/forum20060805image0105hy2.jpg[/img] [img]http://img103.imageshack.us/img103/770/forum20060805image0107vr1.jpg[/img] [img]http://img232.imageshack.us/img232/6978/forum20060805image0109la8.jpg[/img] [img]http://img212.imageshack.us/img212/1281/forum20060805image0113ne6.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/7007/forum20060805image0114of8.jpg[/img] [img]http://img212.imageshack.us/img212/6383/forum20060805image0115ex1.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/293/forum20060805image0116us6.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/3406/forum20060805image0117mm9.jpg[/img] [img]http://img212.imageshack.us/img212/4526/forum20060805image0122oe3.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/5851/forum20060805image0123ar1.jpg[/img] [img]http://img512.imageshack.us/img512/1432/forum20060805image0126mq8.jpg[/img]
-
[img]http://img45.imageshack.us/img45/3088/forum20060805image0092ev2.jpg[/img] krwiożercze bestie [img]http://img98.imageshack.us/img98/9905/forum20060805image0093tx1.jpg[/img] [img]http://img45.imageshack.us/img45/4152/forum20060805image0094tj4.jpg[/img] [img]http://img45.imageshack.us/img45/585/forum20060805image0096fq0.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/7315/forum20060805image0097hr5.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/4745/forum20060805image0099jt9.jpg[/img] [img]http://img211.imageshack.us/img211/2609/forum20060805image0102xx4.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/494/forum20060805image0103pa2.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/1328/forum20060805image0104rf7.jpg[/img]
-
[img]http://img74.imageshack.us/img74/9321/forum20060805image0059cq6.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/2373/forum20060805image0060nq9.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/676/forum20060805image0061ml0.jpg[/img] [img]http://img157.imageshack.us/img157/7369/forum20060805image0062oz7.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/459/forum20060805image0067kg3.jpg[/img] malutki patyczek ;) [img]http://img98.imageshack.us/img98/3623/forum20060805image0075lm8.jpg[/img] [img]http://img211.imageshack.us/img211/6130/forum20060805image0077ib0.jpg[/img] [img]http://img45.imageshack.us/img45/9941/forum20060805image0081zc4.jpg[/img] [img]http://img45.imageshack.us/img45/520/forum20060805image0084gg2.jpg[/img] [img]http://img211.imageshack.us/img211/2294/forum20060805image0090bg0.jpg[/img]
-
lecimy dalej, mam dużo fotek i będe nimi zanudzać :) [img]http://img74.imageshack.us/img74/5286/forum20060805image0032ms4.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/8060/forum20060805image0038fs8.jpg[/img] A tu juz wisła... [img]http://img128.imageshack.us/img128/9803/forum20060805image0044xp3.jpg[/img] [img]http://img157.imageshack.us/img157/4642/forum20060805image0045fz0.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/3668/forum20060805image0046it3.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/248/forum20060805image0047gl1.jpg[/img] [img]http://img74.imageshack.us/img74/172/forum20060805image0048xb6.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/8467/forum20060805image0051fi0.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/6706/forum20060805image0057ig8.jpg[/img]
-
Już wiem co zrobie ! Po prostu udam, że nie widzę Waszych złośliwych zaczepek ;) I nie dam sie wciągnąć w żadne dzwonienie do bąka, tym bardziej, że jest "poza zasięgiem". [img]http://img126.imageshack.us/img126/8808/forum20060805image0002hn5.jpg[/img] woda z kałuży też może być [img]http://img126.imageshack.us/img126/305/forum20060805image0004vr2.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/1544/forum20060805image0012ec7.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/6884/forum20060805image0014ug7.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/3599/forum20060805image0016ju5.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/8884/forum20060805image0017st9.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/3808/forum20060805image0021ru9.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/6708/forum20060805image0022au3.jpg[/img]
-
[quote name='malawaszka']obawy, obawy - powiedz od razu, że Ci się nie chce :angryy:[/QUOTE] Mała Waszka dobrze gada... Obawy, obawami, a ja bym zjadła deser lodowy. Coś mi mówi, ze on dlatego nie przetrwałby transpprtu, bo po prostu, normalnie, wstrętnie i nie ludzko zostałby.... zjedzony !!!!!!
-
[quote name='malawaszka']musimy jeszcze spytać bąka, czy przyznaje się do Ciebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie jeszcze gdzieś lata po klatce i straszy sąsiadów :evil_lol: Ja tam z nim gadać nie bynde !
-
[quote name='Maga100'][B]spróbuj lodowych deserów :cool3: Te są dopiero pyszne :eating:[/B][/QUOTE] To ja poproszę na wynos, do Warszawki :eating:
-
[quote name='malawaszka']hahahahha KORONA Ty świntucho bąki na korytarzu puszczać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] No normalnie nic Wam więcej nie powiem. Zamkne sie w sobie i tyle :evil_lol: Ja sie do tego bąka nie przyznaje i kropka !
-
[quote name='PIKA']buhaha, Tyb się przyznaj, ze to bylas Ty i nie zwalaja na Didulca :roflt: [/QUOTE] Jakbym to była ja, to bym na publicznym forumie, o prywatnym bąku nie gadała :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]a za Maleństwem to jego wykałaczki:razz: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3326/tndsc03022nz7.jpg[/IMG] [/I][/QUOTE] Hahaha, albo to właśnie te "argumenty"
-
No!! Tu, to sie nawet uśmiecha ! :lol: [quote name='carragan'][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/1948/tndsc02974sg5.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[quote name='carragan']Moj zmokly kurczak suszacy sie w kuchni. [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6905/tndsc02913oj6.jpg[/IMG][/QUOTE] Biedne, mokre, śliczne Maleństwo :)
-
Ciukoska uwielbia szmaty wszelkiego rodzaju. Te, które udaje jej sie znaleźć na spacerze i te, które czasem nie mam pojecia skąd wynajduje w domu. Potrafi zdjąć sobie poszewka z psiego matera. Kiedy sie wita zazwyczaj ciągnie za sąbą jakiś kawał ręcznika, prześcieradła czy czegokolwiek co akurat wpadnie jej w zęby. A tu kilka dowodów na dziwne zainteresowania mojego psa. To kolorowe zdjęła z psiego duuużego materaca, a to obok leżało pod materacem. [img]http://img141.imageshack.us/img141/9915/20060804image0001fn7.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/5769/20060804image0003kj9.jpg[/img] [img]http://img138.imageshack.us/img138/7751/20060804image0007xg5.jpg[/img] [img]http://img236.imageshack.us/img236/2653/20060804image0008yp4.jpg[/img] [img]http://img138.imageshack.us/img138/994/20060804image0009qu9.jpg[/img] [img]http://img236.imageshack.us/img236/17/20060804image0012gu5.jpg[/img] [img]http://img236.imageshack.us/img236/1562/20060804image0013cm8.jpg[/img] [img]http://img236.imageshack.us/img236/2233/20060804image0015by8.jpg[/img] Czesem przyłącza sie Dida, która zielonego pojęcia nie ma o co w tej zabawie chodzi, ale jak jest szansa porobić fikołki, to Dida nie odpuści. [img]http://img236.imageshack.us/img236/3518/20060804image0016ri1.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/4042/20060804image0018hw8.jpg[/img] [img]http://img236.imageshack.us/img236/1057/20060804image0019qm4.jpg[/img] rozmazało sie, ale tu widać, ze Dida fikołkuje. A Ciuka zaczyna ucieczkę bo nigdy nie wiadomo jaki kierunek obierze zadek didowy ;) [img]http://img20.imageshack.us/img20/4286/20060804image0021vi8.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/2996/20060804image0022hr0.jpg[/img] buziaki [img]http://img20.imageshack.us/img20/973/20060804image0023ex3.jpg[/img] Ciuka wychodzi, chyba znudziła jej sie zabawa [img]http://img20.imageshack.us/img20/3155/20060804image0026zd0.jpg[/img] Jak się okazało zabawa wcale się nie znudziła, a wręcz przeciwnie. Ciuka poszła tylko po nową szmatkę. Mijesce niebieskiej jest na kaloryferze, to taka glut szmata do wytarcia gęby po piciu wody. Nic dziwnego, zę nigdy nie mogę jej znaleźć na swoim miejscu... Pies fetyszysta, czy co ?!? :roll: [img]http://img20.imageshack.us/img20/1922/20060804image0030mt2.jpg[/img]
-
[quote name='Sylvia_76']REWELACJA!!! Jak duża była wtedy Didulka? :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] Dida była już wtedy sporych rozmiarów. Miała coś ok 2 latek :roll: [quote name='Sylvia_76']no... kochana, nie pogadasz... :lol: A taka byłam fajna, jak mieszkałam w Trójmieście :lol: Warszawa robi człowiekowi wodę z mózgu i potem to, panie, tylko się snobić a snobić :lol: Pies z tatuażem - też wymysł! :mad:[/QUOTE] :lol: :lol: :lol: Tylko przypadkiem niech Ci nawet przez sen sie nie wymsknie ile zapłaciłaś za tego psa i jego tatuaż ;) [quote name='Sylvia_76']Aaaa... gdy sprzątałam kupole Korka podeszła do mnie dziewczynka z psim maleństwem na ręku i zapytała, czy jestem z Niemiec. I poinformowała mnie, że "tu się nie sprząta". Grzecznie podziękowałam i wytłumaczyłam obrazowo, jak czułaby się, gdyby weszła w taką Korkokupę idąc po trawniku. Uświadamianie to na razie mój konik więc mówiłam plastycznie i namiętnie, a dziewczę coraz szczerzej otwierało oczęta i chyba po jakimś czasie dostrzegłam w nich błysk zrozumienia :) Mój TZ miał nieżły ubaw. Również wtedy, gdy na pytanie: "co on ma w ucho?" zazwyczaj odpowiadałam wyczerpująco, ale pod koniec pobytu już tylko: "nic nie ma w ucho" i patrzyłam niewinnie na pełną zaskoczenia twarz, lub: "te plastry go bolą?" - "zazwyczaj plastry nie bolą" itp.[/QUOTE] Dobre :lol: :lol: :multi:
-
[quote name='Sylvia_76']Kamila - bo "komórkowe" i przy złym świetle :) Na jutro wywołane będą (i zgrane na płytkę) dwie klisze z tradycyjnego, ukochanego przez mojego TZ'a aparatu. Zasypię Cię fotkami!!! :)[/QUOTE] Super !! Super !! Super !! Ja też chcę być zasypana fotkami korkosmoka :) :multi:
-
[quote name='r_2005'] Pewnie, że z odstępem lepiej... Ale z drugiej strony... Nie śpisz te parę dni i tak i tak... [/QUOTE] W sumie racja... Ale ta sprawa wymaga chyba głębszego przemyślenia. Zobaczę jeszcze co mi odbije ;) [quote name='r_2005']Nie odpuszczaj! Zafunduj dziewczynkom przy najbliższych cieczkach jakąś daleką podróż, jak się postarasz to Ci wynagrodzą:lol:[/QUOTE] :roll: :roll: :roll: Tiaa, karm, ubieraj, ucz i jeszcze wycieczki funduj. Żyć nie umierać ;)
-
[quote name='simbik']I jak tu nie dać :roll: . Moje mają takiego kijaszka w domciu i zawsze wiszą na nim oba obgryzając każde na swojim końcu :evil_lol: .[/QUOTE] Moje mają juz zakaz wnoszenia kijków do domu, bo chwilami czułam sie jakbym mieszkała w tartaku ;)
-
[quote name='anetta']HAhaha Korona :roflt::roflt: akurat wtedy musiala gdy sasiedzi was mijali :roflt:[/QUOTE] No i że akurat sąsiedzi musieli spojrzec wymownie na mnie, a nie na nią ! :roll:
-
[quote name='Sylvia_76']Koronko, Kamilo - nieprecyzyjnie się wyraziłam: problem w tym, że Korek NIE ZREZYGNOWAŁ z siku :) Pakiecik zrobił po powrocie do domu w to samo miejsce, na kórym jakiś czas temu leżały gazetki :angryy: Ciekawe, co będzie jesienią... Oby była ładna i słoneczna :)[/QUOTE] Hahaha, on jest mądrzejszy niż myślałam :) [quote name='Sylvia_76']Pytanie do właścicielek dogów/dużych psów: jak zachęcic psa do pójścia dalej na spacerze jeśli zapiera się jak osiołek i ani drgnie (bo np. mży, bo pada...) jeśli smakołyki go wówczas nie ruszają? Przecież nie będę się z nim szarpać bo i tak wygra... :angryy: [/QUOTE] Kiedyś Didu zrobiłą mi śmieszny numer. Dość mocno padało, więc wyszłam w płaszczu przeciwdeszczowym. Didu wlazła mi między nogi, schowała się pod płaszczykiem i powiedziała że jeśli ja nie zrobie kroka to ona tez nie zamierza. I tak doczłapałam do domuz dogiem między nogami. I masz racje nie ma się co szarpać... Marta dobrze mówi, a jeśli to nie pomoze, to nie odpuszczaj mu. Jeśli nie będzie chciał iść dalej to pokręć sie trochę w kółko, tylko po to żeby nie wygrał... I trochę pomukł. [quote name='Sylvia_76']Simbik - fakt, mi tez Potwór podoba sie coraz bardziej :) Wraz ze wzrostem zmieniły się jego zainteresowania: już nie niszczy, teraz pożera (skarpetki, plastry do klejenia uszu, bandaże elastyczne - ogólnie wszystko, co mogłoby zaplątać mu się w jelitach). Goście, którzy do nas przychodzą patrzą na nas coraz dziwniejszym wzrokiem widzac np. parę skarpetek na szklanej szafce która jest prawie pod sufitem, czy gdy wpadamy w panikę słysząc otwieraną przez Bestię łazienkę - bo Łajdak potrafi otworzyć sobie drzwi, szafę i się poczęstować). Wiem czym to się może skończyć i strasznie się boję. Nigdy w życiu nie byłam tak skrupulatna w chowaniu rzeczy niebezpiecznych. Mam jednak coraz mniej miejsc na to, ponieważ Korek w niewyjaśniony dla mnie sposób potrafi poczęstować się np. jabłkami które leżą w rogu głębokiej szafki wiszącej na wysokości 160 cm. Jak on to robi? :mad: :roll: Zdecydowanie wolałam, gdy po prostu żarł buty.[/QUOTE] Zdolniacha z niego. Mnie zawsze małe dogi zmuszają do porządku w domu... [quote name='Sylvia_76']Aaaa... Korek był już małym dobermanem i małym rottweilerem. Zazwyczaj jednak jest "SKubim" albo "Pluto" (?) Ja z kolei jestem "barbarzyńcą" który "zakleił psu uszy aby krew mu nie kapała po cięciu", który "kupił psa z rodowodem bo jest snobem (pewnie z Warszawy)" - Korek ma dosć duży tatuaż w pachwinie, więc jak leżał nie sposób było go nie zauważyć :) , że to, ze ja mam kolczyk w pępku nie powinno mieć wpływu na to, że wyatauowałam psa :) [/QUOTE] Ech, to warszawskie burżujstwo !! :roll:
-
Później wstawie zdjęcia Ciukoskiej i jej szmacianego królestwa. A teraz historia pewnego bąka ;) hahah i o tym jak to można stracic dobrą opinie u saśiadów. Schodziłam z dogami po schodach, byłam na drugim piętrze, pięterko niżej widzę swoich sąsiadów wchodzących na górę. Więc żeby nie pomyśleli, ze ja niekulturalna świnia, zeszłam z dogami z drogi i stanęłysmy sobie w rogu. Posadziłam nawet dziewczyny na tyłkach, co by wszyscy zobaczyli jakie one grzeczne... Sąsiedzi nas mijają - dzień dobry, dzień dobry - i w tym momencie Dida puszcza bąka, tak wielkiego że ściany zadrżały. Myślę sobie, ekstra... Nigdy jej sie to nie zdarza, a jak juz przyjdzie ten dzień, to akurat w takich okolicznościach (!!) Sąsiedzi nie powiedzieli nic, nawet słowa, widac uznali że sytuacja jest dość krępująca no bo kto inny mógł puścić tego bąka... Oczywiście, że JA !!
-
[img]http://img56.imageshack.us/img56/1041/rotationof20060730image0074jy9.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/9754/rotationof20060730image0075og6.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/7223/rotationof20060730image0076xa2.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/8549/rotationof20060730image0077cv1.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/3258/rotationof20060730image0078vg7.jpg[/img] [img]http://img77.imageshack.us/img77/341/rotationof20060730image0079us9.jpg[/img] A Didu, tylko sie przyglądała... I chyba nie myślała nic dorego o swojej córce. [img]http://img144.imageshack.us/img144/6877/rotationof20060730image0081yx3.jpg[/img]
-
I dalej Ciukoska z badylkiem [img]http://img141.imageshack.us/img141/2734/rotationof20060730image0026ws5.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/7663/rotationof20060730image0027ia1.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/3715/rotationof20060730image0029tq6.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/51/rotationof20060730image0030un7.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/1413/rotationof20060730image0031fz3.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/6523/rotationof20060730image0033of3.jpg[/img] [img]http://img54.imageshack.us/img54/9340/rotationof20060730image0035lq5.jpg[/img] Hau, hau, hau !! [img]http://img204.imageshack.us/img204/9251/rotationof20060730image0043jb9.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/3104/rotationof20060730image0066pd8.jpg[/img] [img]http://img56.imageshack.us/img56/2351/rotationof20060730image0071ol7.jpg[/img] [img]http://img56.imageshack.us/img56/332/rotationof20060730image0072js7.jpg[/img] [img]http://img56.imageshack.us/img56/9837/rotationof20060730image0073qz3.jpg[/img]
-
I strasznei przeżywała jak jej go zabieraliśmy... na tej fotce prosiła o niego, ale trudno obiąc całego doga z takiej odległości. [img]http://img54.imageshack.us/img54/9965/20060730image0060mb6.jpg[/img] Noo daaj mi go :bigcry: [img]http://img141.imageshack.us/img141/1448/20060730image0061ly5.jpg[/img] [img]http://img54.imageshack.us/img54/8554/20060730image0062yo3.jpg[/img] NOO !! [img]http://img141.imageshack.us/img141/4433/20060730image0063as0.jpg[/img]
-
[quote name='simbik'][img]http://img209.imageshack.us/img209/2851/20060730image0039fu4.jpg[/img] Tu wygląda jakby podnosiła ten kijek wzrokiem :evil_lol: .[/QUOTE] Ona na prawdę zwariowała na punkcie tego kijka... Zakopywała go sobie i odkopywała na zmianę.