Bila
Members-
Posts
11006 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bila
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Maupo, a jak ten krwiak Uszki? Wchłonął się całkowicie? -
Hejka, Krakusy:loveu::loveu::loveu:. Pozdrówka od kuśtykającego:loveu:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Żwir ok :) Wszyscy własciwie ok. No tylko ... teoretycznie wysterylizowana Uszata okazała się w praktyce jedynie teoretycznie wysterylizowaną Uszatą ... W związku z tym na 3 grudnia jesteśmy umówione na ustalenie najbliższego możliwego terminu praktycznej a nie teoretycznej sterylizacji ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/516/fd9538ef48d3cdfe.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko, znowu praktyka spada na Ciebie. Czyli co w grudniu akcja sterylkowa, czy raczej już w nowym roku? Mój ulubiony duet na fotce:loveu::loveu::loveu: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Powiem tak: :mdleje: Bo nie wiem co innego można powiedziec. My chwilowo bez żadnych atrakcji ... chociaz po atrakcjach.[/QUOTE] No ja robię dokładnie tak samo[IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAACAAAAAaCAIAAABZ+cloAAABGklEQVRIie2RIXPDMAyFBQULTQ0LB0vzM0oDBwtLCw0FQwsNC00NDQNNBQUFPeA12a3d7pJ4aH33iHXy+yQb4L9IxSm/S+442XTDltFFU9GgQsp9BYwR4w2Db4FRGYoGIqdCRBfJHblzjujcKXr0w2aGilMhFbJ2p3yUfJDRGAMpYAOA8lG5V+6JLso9uTOPltyJ07zB4DYwJB8kdzzayTIaTsgJpw22AUbzGM0Jc2wEmBIfHT2GtgBj4Kujx8HhlZAuawHWWgDIcU6fVI+D+xy/di5TKaWUAgApYAo/Aur4U/NiQB0teowe3/b399nB3s7p1tqVgG8VP2D1lZ58bANA2/5ld9akv7RI5a5fKg3SnwIaMP4c8BLAB02pL/GrVSKhAAAAAElFTkSuQmCC[/IMG]:mdleje: A co się działo? Ze Żwirem jest w miarę OK? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Witanko Bila :) Jesteśmy jak jesteśmy - dzis znowu korzystamy z tego że sami jesteśmy w domu i ... mamy ładowarkę ... pożyczoną ... No jak nikogo nie ma w domu to ... pozyczyliśmy. :roll: A co sie Biszkoptowemu stało ? I dlaczego macie załamkę ?[/QUOTE] No własnie, żeby jeszcze szalał, biegał, dwa dni temu na wieczornym spacerze, na smyczy, chyba źle stąpnął, bo u nas wszystko rozryte i chlast, coś z lewą przednią łapą. Na drugi dzień nie było lepiej, więc na tzw. chama wepchnęłam się do weta. Obmacał go podumał i rzekł, że są dwa wyjścia, albo działamy drastycznie (rentgen, gips i takie tam), albo tabletki i poczekamy przez weekend, jak nie ma poprawy, to rentgen i będziemy myśleć, w zależności od tego, co wyjdzie na rentgenie. Mówił, że czasami się tak zdarza, złe stąpnięcie powoduje złamanie kości śródręcza:placz:, no ale biszkopt i gips... On tez tego nie widzi. Poprawy jak na razie nie ma, więc w poniedziałek albo wtorek jedziemy znowu... Ewentualna perspektywa gipsowa mnie dobiła:shake:. Staramy sie łazić po trawnikach, bo wtedy jest lepiej, ale jak tylko schodzimy na beton, to od razu widać, że łapa boli -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']To co ? Spotykamy sie w połowie drogi ? :hmmmm:[/QUOTE] Witanko, Maupo:loveu::loveu::loveu:, no nareszcie jesteś:multi:. My to sie teraz raczej z nikim nie spotkamy oprócz weta:roll::shake:. Łapa nam siadła:-(, kuśtykamy i pewnie po weekendzie jedziemy na rentgen:shake:. Ogólnie mamy załamkę:roll: -
Hejka:loveu::loveu::loveu:. Fotasków nie budjet???:razz::razz::razz:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
A to dzisiaj koniowałyście?:lol: A to my śmiało z Groszkiem i Uszką możemy iść na spacer:evil_lol:, biszkopt ma dokładnie takie same zainteresowania:mad::mad: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
MAupo, gdzie nam zaginęłaś???????????????????????:shake::shake::shake::shake: -
[quote name='ockhama']Bilbo pewnie zalicza kałuże? [/QUOTE] Jeśłi w pobliżu jest staw, to on nie uznaje półśrodków:roll: [quote name='ockhama'] a w magicznym dziś pogodowo prawie max sweetaśnie ;) słońce, sucho i ciepły halny wiatr[/QUOTE] U nas odpukać pierwszy dzień nie leje:multi::multi: [quote name='ockhama'] no jak to jak? przednia prawa łapka, przednia lewa łapka a tyły mają przerwę na luzik :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/484/b1b724e03e381954.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/484/dbdc27984632c4d7.jpg[/IMG][/URL] i tak się przemieszcza dobrych kilkanaście metrów a'la lew morski ;) podłoże nieistotne...[/QUOTE] Nawet komandosi tak nie potrafią:evil_lol:
-
U nas dzisiaj właśnie mini-sweetaśnie, bo gnojówka z nieba leci:shake::shake:, trzeci dzień z rzędu:angryy: JAk ona to robi??????????:lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/484/89ee2acb7830f84a.jpg[/URL]
-
Magiczne miasto, magiczna Ockhama i magiczne piechy:loveu::loveu::loveu::loveu: Hejka, Krakusy:loveu:. Zachałturzona jestem:shake::shake:, ale przyleciałam brygadę z Krakowa obejrzeć:lol:
-
No chyba S. się musiał troszkę nabiegać:evil_lol:. Cze, laski:loveu::loveu::loveu::loveu:.
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Wiesz Bila tego dołączenia Żwira to właściwie w którymś momencie można się było spodziewac. Tak jak powiedzieli weci jak pierwszy raz przyszłam do nich z Migotką - jedna wada genetyczna pociąga za sobą pojawianie się/ujawnianie się kolejnych "wad" ... Nie wiadomo tylko kiedy i jakich.[/QUOTE] No niestety [quote name='Maupa4'] A Muchomor jak na razie bez wymiatania - czasem cos tam mu się miotnie albo uleje ale w porównaniu z tym co było to właściwie ten problem znikł.[/QUOTE] I niech tak trzyma nasz Grzybek:loveu::multi: A my już po godzinnym chaszczowaniu. Gruby padł, bo latał ze swoim kolesiem i była piłka, pika, piłka:razz:. Biszkoptowy zewłok teraz leży i chrapie i nie wiem, czy Bilowy zewłok tez zaraz nie pójdzie pochrapać:diabloti: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Cze, laska:loveu::loveu::loveu:. Masz już ładowarę? U was też taka zgnilizna?:shake: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Jest domek dla Lizy -
Cze laska, cze wszystkie inne laski:loveu::loveu::loveu::lol:. Hmmmmm, pyszności tu jakieś były:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/518/e54d21548c874e8b.jpg[/url] A dziewczyny - normalnie pełna synchronizacja:crazyeye: [url]http://images8.fotosik.pl/513/f1adcc5c7ac37183.jpg[/url] Nie można mieć wszystkiego i piękna, i grzeczna to za dużo szczęścia naraz:diabloti:. No patrzcie, moja synowa lubi sobie kawkę chlapnąć:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/518/f65a45a0df4fe8f2.jpg[/url] A rodzyneczek ma się świetnie:multi::lol: [url]http://images8.fotosik.pl/517/b0c8ccc9ee36bd80.jpg[/url] [B]Betuana[/B]. trzymam mocno za Aslanka:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
No tak za mało masz atrakcji, to Żwir się dołączył:shake:. A Muchomorek je bez wymiatania? Witanko:loveu::loveu::loveu:, ale takie depresyjne, bo wczoraj w robocie byłam:angryy:, a dziś u nas syf, zgnilizna, leją sie hektolitry wody z nieba:placz: -
Hi, hi, TZ w całkowitej mniejszości, bo macie Dyziosławę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Parchatka poszła w siną dal, bo kocia się zrobiła full wypas. Śliczna:loveu:. A Pynia, jak zwykle twórcza - masa pomysłów i siła na ich realizację:diabloti::lol:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Witanko, MAupo:loveu::loveu:. Jeszcze masz ładowarkę?? A jak Żwirek? -
A Celinka:loveu::loveu:. Witanko:loveu::loveu:. Uuuu, to Ty musisz większy przekrój owców zakupywać:lol:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']To ja też się pochwalę ... Mam ładowarkę :siara: Pożyczoną. Ale za to już od teraz ... No i do jutra do 18 ...[/QUOTE] No a w poniedziałek to co? Nie będzie Cię:roll::roll: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
To ja się czuję usatysfakcjonowana:lol::lol: -
[quote name='ockhama'] a przepraszam bardzo :mad: dlaczego koszyk z jabłkami nie stoi w tzw łatwym zasięgu paszczy?[/QUOTE] Bo w tym koszyku jakby było dwa kilo jabłek, to on by te dwa na jedno posiedzenie zeżarł:roll::angryy: [quote name='ockhama']z tym otwieraniem szuflady :siara: to mądrego mam zięcia, co nie? :sweetCyb:[/QUOTE] Czy mądry to bym się spierała:razz:, jedno jest pewne, ta para, znaczy Ori i Biszkopt z głodu nigdy by nie zginęła :evil_lol:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Zawiadomiony:evil_lol:. No ja też byłam dumna z siebie:multi::diabloti: