[quote name='Zosia4']
Czy żaden pies przygarnięty przeze mnie nie może przeżyć choćby pół roku u mnie ? Za dużo czy za mało miłości, za dużo czy za mało czasu poświęcanego ? zadużo czy ca mało "nie wiemczego" ? Fatum jakieś czy co ?
Miłości nigdy nie jest za dużo, po prostu przygarniałaś psy, które już były u kresu drogi, staruszki, dla których tak trudno o dom. Pewnie myślisz, że Twój dom to jak przystanek dla nich przed TM, ale ten ”przystanek” to najlepsza rzecz, jaka się trafiła i Liskowi, i Miśkowi. Sama też bym chciała startować za TM z TAKIEGO przystanku.:calus: