-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
A ja mam pytanie czy z dworca PKP jest dobry i szybki dojazd na wystawe?
-
Może jedzie ktoś z Poznania i ma miejsce dla jednej osoby i suczki aussie?;)
-
Jedzie ktoś może z Poznania na sobotę??
-
[IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7755.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7761.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7763.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7748.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7751.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7775.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7784.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7785.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7786.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7789.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7797.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7798.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7856.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7812.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7826.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7804.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7802.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7801.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj Rudi pojechał do lecznicy bo jest w ciężkim stanie - więcej napisze Conceited. [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7862.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7864.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7865.jpg[/IMG] Reszta psów zdrowa [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7839.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7846.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7854.jpg[/IMG]
-
Ja bym mogła bo mam wolne i mam naładowany aparat
-
Na brzuchu jak najbardziej tak ma być, ta rasa bardzo brzydko wyglada z ściętym dołem ;) Aleksandrossa- Uda ta suczka ma łyse, chodzi Ci o portki?
-
A my dziś przed jutrzejszą wystawą wybraliśmy się do super psiego salonu gdzie mója sucza została wykąpana,wysuszona. przed [URL]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7603.jpg[/URL] po kąpieli [URL]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7605.jpg[/URL] i po moim doszlifowaniu [URL]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7612.jpg[/URL]
-
Ja podawałam moje nazwisko i zgłaszałam przez internet jako "zagraniczny wystawca"
-
Ja zgłaszałam szczeniaka na ex.rod wpisując nr. rodowodu ale musiałam wtedy płacić jak zagraniczny wystawca.
-
Ruda - wygrala walke o zycie, my walczymy o finansowe przetrwanie :(
KaRa_ replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Ruda jest prześliczna!! -
Ja mam do Was pytanie otóż znam sytuacje w hodowli zarejestrowanej w ZK. JEdna suczka przeciagu nie skończonych 4lat dokładnie zabraknie 10dni aby były pełne 4lata, będzie miała 5 już miot,plus jedno krycie nieudane. Wiem,że ZK pozwala na mioty kalendarzowo ze musi minac rok, ale nikt tego nie wylicza,ze faktycznie tyle mies minęło. Czy uważacie,że to jest zdrowe? bo ja poruszyłam temat z hodowca, ktory twierdzi,ze problemu nie widzi bo suka jest zdrowa, ale czy aby na pewno suki organizm zdarzy odpoczac po jednych szczeniakach do drugich?
-
A my kupiliśmy kompler ROGZ czyli szelki i smycz w sklepie zoologicznym za łączną sume 39,98zł :D wprawdzie kolory fatalne (wyprzedaż) ale za tą kase to warto było kupić ;) [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7599.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_7602.jpg[/IMG]
-
My jedziemy :)
-
Paulina cuuuuuuuuudne zdjęcia :)
-
Zdziś [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/4.jpg[/IMG] Ola [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/3.jpg[/IMG] Roniś [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/28.jpg[/IMG]
-
Przypominamy się! Era i Sharon [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/9.jpg[/IMG] Duke [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/19.jpg[/IMG] Dora [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/38.jpg[/IMG] Saba [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/23.jpg[/IMG] Spike [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/24.jpg[/IMG] Delta [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/wystawy/26.jpg[/IMG]
-
[quote name='SandraNatan']sobota: nowofundland- ZAMOS Z Lednickiego Zakola-dosk. 2/3 nocna: Calamus LIKWIDATOR- wybitnie obiecująca,BEST BABY [IMG]http://www.chien.laa.pl/images/smiles/thumbup.gif[/IMG] [IMG]http://www.chien.laa.pl/images/smiles/thumbup.gif[/IMG] Calamus TRUE FIGHTER-dosk. BOS niedziela: Calamus LIKWIDATOR-wybitnie obiecująca,BEST BABY,[COLOR=red]BIS BABY!!!![/COLOR] Calamus TRUE FIGHTER-doskonała [/QUOTE] Masz zdjęcia Likwidatora?? bo sąsiadka ma jego siostrę i pewnie chciałaby porównać rodzeństwo :D
-
Ruda - wygrala walke o zycie, my walczymy o finansowe przetrwanie :(
KaRa_ replied to conceited's topic in Już w nowym domu
O jej to nie ciekawie! Na szczęście sunia jest w super rękach wiem bo bywam w tej klinice i pomagam. -
Ja bym sprawdziła czy to czasem nie jest kokcydioza bo w ostatnim czasie słyszałam o 3przypadkach u młodych i dorosłych psów.
-
Aga może porobimy im zdjęcia poza kratami kojców? ja bym wzięła porządną smycz,może szelki i aparat? bo takie za krat to szczerze mało atrakcyjne a psy cudowne - a tym co się da to fajnie byłoby porobić.