Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Tutaj Bingo/Fuks w kojcu przytuliska [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz685.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz545.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz686.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz692.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz693.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz696.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz723.jpg[/IMG]
  2. Tatuaż jest schroniskowy. Ja za niedługo idę Agnieszce podać Surolin bo odebrałam od wetki... była lekko zdziwiona,że zaadoptowałam tego psa :P Pies ma super charakter, jest bardzo przyjacielski i sympatyczny pcha sie do glaskania, pokazuje brzuszek do drapania i w ogóle fajny pies tlko trzeba o niego zadbac :)
  3. KaRa_

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='marabit']Wie ktoś możne czy w Poznaniu wpuszczają na teren wystawy niezgłoszone psy?[/QUOTE] W Poznaniu może byc z tym duży problem bez zgłoszenia
  4. Nie mogę wysłać PW bo mi dziś dogo szwankuje. A gdzie z nim do weterynarza? bo ja po mieście jeżdżę tylko znanymi mi szlakami bo od roku dopiero mam uprawnienia kierowcy ;)
  5. [quote name='conceited']Super! Chcialabym o 9:30 wyjechac ze Skórzewa. Podjechac po Ciebie? Czy moze moglabys Ty podjechac po mnie? masz auto, do ktorego moznaby wziac psa? jak nie, to ja pozycze od Ojca.[/QUOTE] Ja mam małego peugota 206 ale do bagażnika powinien psiak wejść bo na tapicerkę niestety nie mogę brać bo samochód brata jest ;)
  6. [quote name='conceited'][B]Kara[/B] - KateBono zglosila chec pomocy, wezmie go do siebie na te kilka godzin i potem zawiezie do DT. Mimo wszystko fajnie by bylo jakbys ze mna pojechala do przytuliska rano i pomogla w transporcie psa do weta. Chyba, ze pozycze od Ojca auto kombi, to wtedy pies wejdzie do tylu, zamkne bagaznik i bede mogla go przewiezc sama. Tak czy tak, jak masz czas to jedz ze mna, oswoimy Kulka :) [/QUOTE] W poniedziałek mam czas to mogę pomóc.
  7. Co z tym sznaucerkiem? potrzebny kojec do przytrzymania go na te parę godzin? W poniedziałek mam czas na porobienie zdjęć psiakom :) tylko czy otwarte jest przytulisko wtedy?
  8. KaRa_

    POZNAŃ 2010 r

    W mojej rasie tak samo bardzo mało osobników :) ale w jeden dzień mam konkurencje w mojej klasie szczeniąt :)
  9. Trzymam kciuki za Dolara aby mu się w życiu poszczęściło , że hotelik to nie jego dożywocie :) Jestem pewna,że ktoś będzie miał z nim wspaniałe życie! Toć to wspaniały pies!
  10. KaRa_

    POZNAŃ 2010 r

    Jak zadzwonicie to może Wam podadzą. Ja będąc w związku dostałam ksero ilościówek do wglądu.
  11. KaRa_

    POZNAŃ 2010 r

    plan sędziowania z ilościówką już jest do wglądu w związku ale niestety imiennej stawki nie dają
  12. Dolar dzielnie wchodzi do budy układając sobie wygodnie kocyk łapkami :) bałam się, że za wysoko ma wejście ale na szczęście niepotrzebnie się martwiłam ;) Cieszy się za każdym razem jak idę w stronę kojców.
  13. [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz292.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz300.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz321.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz327.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz328.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz331.jpg[/IMG]
  14. I po za [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz220.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz252.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz261.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz264.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz277.jpg[/IMG]
  15. Dolar to cudny pies! Bardzo grzeczny i sympatyczny! Spacer z nim to czysta przyjemność :) W kojcu: [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz140.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz136.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/paz147.jpg[/IMG]
  16. [quote name='ania z poznania']Są tam min. granitowe i szklane wanny do....... hydromasażu!!!!![/QUOTE] Aż żałuje,że jestem wtedy w pracy bo chętnie bym to zobaczyła na własne oczy bo aż mi się wierzyć nie chce:crazyeye:
  17. Ja bym chętnie to schronisko zobaczyła ale tak jak mówiłam siedzę do 14tej w pracy :(
  18. Środę tak po 10tej spokojnie będę mogła jechać
  19. [quote name='ania z poznania']A jak wyglądasz z czasem w przyszłym tygodniu?[/QUOTE] W tygodniu to środa i piątek. Chyba,że przejeżdzasz przez Skórzewo i mogłabyś mnie zgarnąć to wtedy jutro.
  20. [quote name='ania z poznania']Ok, to możemy jutro o 9.30 się spotkać?[/QUOTE] Niestety jutro nie będę mogła bo nie mam jednak jak dojechać bo brat mi bierze samochód ;/
  21. To na kiedy umawiamy się na zdjęcia? mi pasuje w sobotę tak max do 13tej.
  22. [quote name='anetta']Gratuluję pięknoty :loveu::loveu: Fantastyczna jest.[/QUOTE] Dziękuje :) straszna zołza z niej jest.
  23. Oczywiście w zdjęciach mogę pomóc bo aparat mam jeszcze znośny ;)
  24. Ja mam prawdko i samochód ale troszkę się boję obcego psa wieść bo nie wiadomo jaką będzie miał reakcje.
  25. [quote name='conceited']KaRa - bardzo fajnie. Jak moglabys pomoc? Potrzebuje pomocy w jezdzeniu do psow, robieniu im zdjec, diagnozowaniu ich charakterow (mam 3 koty - nie jestem ekspertem od psich zachowan ;) ), robieniu ogloszen, bazarkow, pomocy finansowej lub fantowej (zabawki dla psow, kosci z wapnem, witaminy, smakolyki), DT (choc wiem, ze Ty juz masz dosc duzo psow - czasem przechodze kolo Twojego domku :) ). Jesli chodzi o jezdzenie do przytuliska to niestety trzeba jezdzic w godzinach otwarcia : 07:00 do 15:00 i w sobote do 13:00 :) Zaraz zabieram sie do robienie galerii wszystkich psow, tak jak obiecalam wczesniej :)[/QUOTE] Mam dobry aparat więc zdjęcia psom mogę robić, na ogłaszaniu w internecie średnio się znam ale coś tam mogę popróbować. Na psich charakterach troszkę się znam bo sama mam 7 różnych psów. Z DT to fakt u mnie ciężko - mam jedynie teraz kojec na dworze który mogę na krótki czas wypożyczać ale to na max 2-3 dni.
×
×
  • Create New...