Wrocilismy juz do domu.Bylo.........I to by bylo chyba na tyle relacji z Morska... :lol:
Ala,Malenstwo do marca uroslo,a Efra wywiazala sie z przekazywania pozdrowien bardzo dobrze.Dziekujemy :cool3:
Pagaj,wlasnie Pay sie wsypal,ze mialas wpasc z Marcino,ale nie wyszlo...
[quote name='Starski']Widziałem Was tam dziś,[b]szczególnie w oczy rzucił mi się wilczarz[/b]. :crazyeye:
[/QUOTE]
Z powodu braku kaganca ? :lol: ;)
BTW.A tak w ogole milo bylo sie znowu spotkac.Zarowno "ze stara gwardia" jak i nowymi. :cool1:
Metka miewa sie juz calkiem dobrze,zaraz po wyjsciu z domku zaczela rowniez biegac za pilka,a wiec... ;)
Gosica,takie spiecia sie zdarzaja i tyle.A na niesmialosc jest jedno lekarstwo pt.czestsze spotkania ;)