Dago ale operacje naprawde nie sa takie straszne,wiec jesli juz bedzie trzeba niestety,to prosze mi po katach nie wyc i psa nie stresowac :nono:
Oczywiscie ze najlepiej by bylo nigdy nie chadzac do lekarza i miec niezniszczalnego towarzysza,ale psy maja to do siebie ze co i rusz sobie cos nadwichna,nad lamia czy wyrwa :nono: A jak jest dzisiaj z jego samopoczuciem ?