[quote name='Agga'][quote name='carragan'][quote name='Agga']
hahah carry jestes niemozliwa no :lol:[/quote]
I Ty mi to mowisz ? Phi ! :wink: :lol:
[/quote]
ahahah ja jestem tez niemozliwa? :lol:[/quote]
A nie ? 8)
BTW.Te reklamy na Polsacie to mnie do szewskiej pasji doprowadzaja,grr.... :evilbat:
[quote name='Agga']
hahah carry jestes niemozliwa no :lol:
I Ty mi to mowisz ? Phi ! :wink: :lol:
Kolejna reklama,kolejne foty,na przemian z Agusiowymi :lol:
[quote name='Agga']
.odpracujesz w polu :wink:[/quote]
U Paya ? Nigdy ! :lol:
A fotografie z cyfrowki Paya i Antu sa takie ladne,ze spokojnie mozna je powtorzyc :wink: :lol:
[quote name='asher']Carr, no śliczne fotki, śliczne, ale dałabyś jakieś bardziej ekspresyjne. Bo tworzysz tu obraz Maleństwa - melancholika 8) :lol:[/quote]
Dalabym,ale aparat ma zbyt dlugi zaplon,aby taki piekny galop Malenkiego uchwycic :cry:
Agus,to wrzucaj chociaz ja i tak potem bede te same zdjecia tez wrzucac :wink: Ale milo mi,ze Ci sie chce :D :D :D
Agus,pewnie ze kochany :wink:
Ala,przeciez zawsze mozesz wpasc na jakas wystawe na ktorej jestesmy (ale musisz sie w tym przypadku spieszyc bo w przyszlym roku prawdopodobnie juz sie w Polsce nie pokazujemy :roll: ) 8)
[quote name='Alicjarydzewska']Kurcze ja chcę pomiziać maleństwo :-?[/quote]
A kto Ci broni ? :wink: :lol:
BTW.A u nas ziemia sucha jak pieprz,dusznota nieziemska i jakos wcale ni deszcz ni burza na widoku niechce sie pojawic :cry:
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'][quote name='Agga']Carr a co maleństwo ma taka mała kostkę????
Eee,zadnego nowego polowanka nie bylo....To wciaz z tego ostatniego mamuta co go upolowal przed kilkoma m-cami :wink: Opowiadalam Wam przeciez :wink:
Z mamuta? A nie z komórkowego scura? 8)
Sugerujesz,ze mamy takie scury w komorce ? :evilbat: W sumie....to by tlumaczylo co pozagryzalo sasiadowi wszystkie kury :evilbat:
Chcecie teraz kilka zdjec z tej serii "niewinne,slodkie Malenstwo" ? :evilbat:no scemy , scemy ale nie ma :evil:
:gent:
[quote name='asher'][quote name='carragan'][quote name='Agga']Carr a co maleństwo ma taka mała kostkę????
Eee,zadnego nowego polowanka nie bylo....To wciaz z tego ostatniego mamuta co go upolowal przed kilkoma m-cami :wink: Opowiadalam Wam przeciez :wink:
Z mamuta? A nie z komórkowego scura? 8)
Sugerujesz,ze mamy takie scury w komorce ? :evilbat: W sumie....to by tlumaczylo co pozagryzalo sasiadowi wszystkie kury :evilbat:
Chcecie teraz kilka zdjec z tej serii "niewinne,slodkie Malenstwo" ? :evilbat:
To po prostu uprzedze czy bedziemy,abys w razie czego nie wypatrywala na daremno :wink:
BTW.W ub.r tez mielismy byc,ale nie dotarlismy wiec w tym nie bede zapeszac poki co :wink:
[quote name='Alicjarydzewska']A będziesz może z Maleństwem w Rybniku na wystawie ???????[/quote]
Zastanawiam sie i nie wykluczam :wink: Bede jak zwykle czekac na ostatni moment i znajac zycie dopiero wtedy podejme decyzje. :oops:
A tak w ogole to u nas sie chyba na burze zbiera :drinking:
[quote name='Agga']
carr ja mamtego tu duzo :wink:[/quote]
Agus,to nie wklepuj i sie nie mecz.Sama sobie to powrzucam jak dostane plytke z caloscia :D Tak wiec Malenstwo mozesz ze spokojnym sumieniem pominac :wink: