Marta Ty z Grafem do Bydgoszczy sie wybieraj i sie nawet nie zastanawiaj!! Nic nie widac zeby chlopak ttaki wypadek mial! :) Grafcio jest sliczny!
Marta teraz mam troszke pytan :D :wink: Zauwazylas jakies zmiany w zachowaniu Grafcia?? My chyba teraz prezechodzimy dojrzewanie- wogole nie chce przychodzic na zawolanie, a jak go chce zapiac na smycz to sie nie da zlapac :-? :-? Gdy daje mu komende to dopiero po paru sekundach je wykonuje (chociaz na szkoleniu jest bardziej posluszny), stal sie bardziej samodzielny, wydaje mi sie ze nasz kontakt maleje :(
A jak jest u Was?? :wink: Mam nadzieje ze to jakos szybko minie.. :-?